Jump to content

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]

nero2082

Recommended Posts

3 minuty temu, Snake_Plissken napisał:

Empik w ogóle dzisiaj coś wrzucał?

To by było dziwne, skoro wczoraj anulowali ludziom część preorderów z września.

A mnie wysłali 2 konsole zamiast jednej (oczywiście musiałem dopłacić). Coś tam chyba poszło mocno nie tak, ale przynajmniej prezent dla brata na święta mam ogarnięty:).

Mnie udało się zamówić i zapłacić Blikiem w Neonet, potem mnie wywaliło. Ale na emaila dostałem potwierdzenie zapłaty i tylko tyle.

Zadzwoniłem na infolinie, i Pan powiedział że 25 Listopada wjeżdzają do nich 860 szt. ps5 i JEŚLI moja się załapie i podepnie bo maja ogrom zamówień

to dostane emaila z realizacją. Czekamy, Zobaczymy.

• Upvote 1
2 minuty temu, Dawid30 napisał:

Hej. Dalej czekasz zeby jechac odebrać do ME ? I jaki masz status na ta chwile ? Ja ciągle czekam za kodem.Chyba dzis juz będzie lipa

Ta, gosc w sklepie dal mi wizytowke i mam dzwonic juz bezposrednio do nich. Dostawy na sklepy sa rzucane miedzy 13-16 wiec luz

była PS1, PS2, PS3, PS4, jest i ona po raz 5ty #zwycięstwo 

bez żadnych PINów srinów, MM Łódź Manufaktura, iść do łysego typa, już go zakręciłem odpowiednio i już jest wytresowany że "strona wam padła i dawaj konsolę na oświadczenie" także nie będziecie mieć już kłopotów z odbiorem tam :] konsol było na oko 30+ a ludzi 20+ ale wszystko czeka na odbiór, czyli tak w miarę cywilizowanie

hype mi zaraz rozerwie głowę, wjeżdżam w przyszłość na pełnej gurwie

kFymcEG.jpg

Edited by nero2082
14 minut temu, mozi napisał:

U mnie dalej lipa. Dzwoniłem do MM mają ponoć sztukę podpięta ale muszą zrobić coś w systemie mam czekać. 

Przy mnie dopiero jak podałem nazwisko babka wklepała do systemu i po 10 min doszedł PIN

Mam zamowiona z MM z dzisiaj z 2xpadem i gierka FIFA 21 i czas na zaplate za zamowienie 24h i tak wlasnie sie zastanawiam tez czy brac czy wczesniej nie upoluje od reki czegos. Siedze poza PL, zalalo dzisiaj na lokalnym odpowiedniku OLX ponad 150 sztuk za 700-900€ i mysle czy wczesniej jej nie dorwe nawet za te 600€ czy czekac na Swieta w PL az miesiac :(

16 minut temu, Sarna1992 napisał:
  Ukryj zawartość

Ukryj zawartość

Hej jeśli komuś z was udało się odebrać paczkę z paczkomatu proszę o info bo sam czekam i stres na pełnej 

No wrzucałem wczoraj info że Roger odebrał z paczkamatu (gabaryt C)

74ba9b303d0bf.jpg

No na olx to jeszcze jeszcze, na allegro kupuja za 4000+ xD

Nie no jakbym nie mial preorderu to pewnie cos by peklo i 3000 jeszcze moze bym dal. To jest taka granica bolu, powyzej tego to juz glupota ale kazdy ze swoim hajsem niech robi co chce :shieeet: