Jump to content

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]

nero2082

Recommended Posts

Kupiłem sobie na Media Markcie, zrobili najbardziej kretyńskiego bundla ever, przez co trzeba było przepłacić za konsolę z FIFĄ, no ale pewnie dzięki temu udało się zgarnąć sprzęt bez większej spiny.

Te sprzęty ze zrzutu na stronie MM mają na magazynie centralnym i będą wysyłać ASAP - tak mi przynajmniej support powiedział. Allegrowe po 15 grudnia.

Kupiłem sobie na Media Markcie, zrobili najbardziej kretyńskiego bundla ever, przez co trzeba było przepłacić za konsolę z FIFĄ, no ale pewnie dzięki temu udało się zgarnąć sprzęt bez większej spiny.
Te sprzęty ze zrzutu na stronie MM mają na magazynie centralnym i będą wysyłać ASAP - tak mi przynajmniej support powiedział. Allegrowe po 15 grudnia.

Ja probowalem kupic ten zestaw ale niestety zaden kod pocztowy mi nie chcial wejsc i dvpa.

Również wziąłem z Allegro MM - bez pośpiechu z graniem teraz a powinno wjechać akurat na premierę cyberpunka.

Nie mogę się doczekać grudnia - ogień w kominku, szlaneczka whisky w dłoni, zakręcam, lód brzęczy o ściany szklanki, w napędzie odpala się CYBERPUNK 2077.

"Witamy w przyszłoci froncz piotrewski, jesteś jednym z pierwszych." 

• Haha 1
  • WTF 1

Tez zamowilem z MM i czekam z oplaceniem zamowienia (dwa pady i FIFA, 2749). Waham sie czy napewno to bedzie 15.12. maks i czy moze byc pozniej i probowalem pania na supporcie MM podpytac ale zero info - "bedzie jak planowane i tyle"

Zastanawiam sie czy warto brac i w miedzyczasie lowic okazje na miejscu (troche drozej niz 2299 ale bez czekania miesiac) i potem ewentualnie tej sztuki z MM komus na Gwiazdke nie opylic - chyba raczej nie powinienem na niej stracic mimo wszystko, czy sadzicie ze jednak na Swieta bedzie opcja okolo ceny sugerowanej dostac z drugiej reki czy cos?

Edited by BudryzPL
1 minutę temu, Mantis napisał:

U mnie Euro zrobiło tak z Xboxem, a PS5 Neonet wysłał w kartonie. 

Pierwsze wrażenia z PS5 są takie, że nareszcie czuję nextgen. I to w takim stopniu, że zaczynam się zastanawiać po co mi był Xbox...

Nie wiem, ale jak nabiłeś 3 lata gamepass, to dzięki :xboss::lapka:

Nie bawi mnie abonament, jestem jednym z ostatnich posiadaczy Xboxa który kupuje gry w pudełkach i zostawia w kolekcji ;) Obie konsolki cudne, ale jak kogoś nie jara abonament jak mnie, to start Xboxa jest taki sobie. Czuję ogromny potencjał, konsola ładna, mała, zgrabną i działa cicho. PS5 też cicho na szczęście działa, jedynie instalacja gier jest głośna. Ogółem w tej chwili konsola Sony dużo fajniejsza. Ale zobaczymy jak będzie za dwa lata.