Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie konsola dotarła zawinięta w folie bąbelkową i stretch, wszystko ma ścisk a pudło rozerwane i poobijane na bokach, więc takie musiało już być na sklepie.
CD6645A6-1522-4258-ADF2-CC0DC7CB399D.thumb.jpeg.dc5ff1f47f7cadf64323ad72a03b165f.jpeg


Albo po prostu kurier z zazdrości potraktował.

Z ciekawości, nawet jak pudło przyjdzie poobijane to jest szansa uszkodzić konsole? Czy jest schowana elegancko w srodeczku i w miare zabezpieczona?
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Szymek napisał:

napisu nie ma ale kabel wspiera 4k/120. PS5 nie wspiera vrr

 

thx :)

 

Nie wspiera chyba na ten moment bo docelowo to raczej niedopuszczalne ;/

 

Mnie tez podali naddarty karton, ale chcialem drugi z palety ktory jest w stanie k o l e k c j o n e r s k i m.

 

Ale to bydle, pudło jak 2x od PS4 i myślę jak to na półce ustawić. W pionie to przewróci się od samego patrzenia przez dzieciaka. Poziomo znowu przysloni TV. Problemy trzeciego świata.

4 minuty temu, Koleś88 napisał:

 


Albo po prostu kurier z zazdrości potraktował.

Z ciekawości, nawet jak pudło przyjdzie poobijane to jest szansa uszkodzić konsole? Czy jest schowana elegancko w srodeczku i w miare zabezpieczona?

 

 

Jest w tych styropianach jak jajca, więc powinna być cacy w srodku.

Odnośnik do komentarza

Byłem testować ps5 u użytkownika @PiPoLiNiO

 

IMG_20201119_154722.jpg

A tu nagle dzwoni telefon i @Koleś88 mówi żeby szybko wchodzić na media i kupować. Rano nie szło ogarnąć stron bo padały. Na drugi rzut w sklepie wszystko git, przechodzę do płatności a tu mi bank wywala :dynia: kurwa po 10 zaczęła mnie boleć głowa, jak nastała sytuacja, że już niby kupiłem a mi bank płata figle miałem ciśnienie chyba z 200. Ale na szczęście poszło pipolino zaplacił blikiem a po chwili załapał bank i mu przelałem kasę. Kurwa takich emocji to ja dawno nie przeżyłem :yuno: Ale całe szczęście udało się i teraz tylko czekać na moją wyczekiwaną ps5!!! :obama:

  • Plusik 3
  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, creatinfreak napisał:

Byłem testować ps5 u użytkownika @PiPoLiNiO

 

IMG_20201119_154722.jpg

A tu nagle dzwoni telefon i @Koleś88 mówi żeby szybko wchodzić na media i kupować. Rano nie szło ogarnąć stron bo padały. Na drugi rzut w sklepie wszystko git, przechodzę do płatności a tu mi bank wywala :dynia: (pipi)a po 10 zaczęła mnie boleć głowa, jak nastała sytuacja, że już niby kupiłem a mi bank płata figle miałem ciśnienie chyba z 200. Ale na szczęście poszło pipolino zaplacił blikiem a po chwili załapał bank i mu przelałem kasę. (pipi)a takich emocji to ja dawno nie przeżyłem :yuno: Ale całe szczęście udało się i teraz tylko czekać na moją wyczekiwaną ps5!!! :obama:

Ja, mam chociaż nadzieję, że PiPoLiNiO zarobił na tej transakcji, bo i tak stratny jest kilkadziesiąt tys. PLN na dodatkowej konsoli, której nie opchnął w tym okresie. :)

Odnośnik do komentarza

Są jeszcze spoko ludzie, nie chcący zarobić na konsoli

Pół dnia spedziłem na OLX dzisiaj, dzwoniac i dostajac info ze cena juz poszła w gorę, że 4 tysiace, że 3800.... az dodzwoniłem sie do koleszki z Rudy Śląskiej który wystawił konsolę za 2300 + flaszka.... nie wierzylem ale dodzwoniłem się jako pierwszy i mam już konsole w domu za cene sklepową plus flaszka... jak zapytalem dlaczego w takiej cenie sprzedaje dopowiedz mnie rozwaliła... "wiem jak ja bym się czuł gdybym dzisiaj jej nie dosta i nie chce być (pipi)em zarabiając na jakimś graczu"... co za gość :) miałem dziś mega farta :) 

Edytowane przez Ranger86
  • Plusik 3
  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Ranger86 napisał:

Są jeszcze spoko ludzie, nie chcący zarobić na konsoli

Pół dnia spedziłem na OLX dzisiaj, dzwoniac i dostajac info ze cena juz poszła w gorę, że 4 tysiace, że 3800.... az dodzwoniłem sie do koleszki z Rudy Śląskiej który wystawił konsolę za 2300 + flaszka.... nie wierzylem ale dodzwoniłem się jako pierwszy i mam już konsole w domu za cene sklepową plus flaszka... jak zapytalem dlaczego w takiej cenie sprzedaje dopowiedz mnie rozwaliła... "wiem jak ja bym się czuł gdybym dzisiaj jej nie dosta i nie chce być (pipi)em zarabiając na jakimś graczu"... co za gość :) miałem dziś mega farta :) 

Trafiłeś mega! Ogromny szacun dla sprzedającego!

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, tomek625 napisał:

W końcu w domu:-) Ale Neonet dal dupy z pakowaniem. Pudelko z konsola owinięte tylko czarna folia stretch.  W środku jeden rog pudełka dziurawy. Dobrze, ze konsola nie oberwała.

20201119_190522.jpg

 

U mnie pudełko z konsolą było w jeszcze większym kartonie, do środka weszłyby 2 pudełka z PS5, a moje jest w stanie idealnym, więc najwyraźniej to zależy od pakującego :reggie:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...