Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Ranger86 napisał:

Są jeszcze spoko ludzie, nie chcący zarobić na konsoli

Pół dnia spedziłem na OLX dzisiaj, dzwoniac i dostajac info ze cena juz poszła w gorę, że 4 tysiace, że 3800.... az dodzwoniłem sie do koleszki z Rudy Śląskiej który wystawił konsolę za 2300 + flaszka.... nie wierzylem ale dodzwoniłem się jako pierwszy i mam już konsole w domu za cene sklepową plus flaszka... jak zapytalem dlaczego w takiej cenie sprzedaje dopowiedz mnie rozwaliła... "wiem jak ja bym się czuł gdybym dzisiaj jej nie dosta i nie chce być (pipi)em zarabiając na jakimś graczu"... co za gość :) miałem dziś mega farta :) 

Tak samo chce sprzedać konsole, które dzis mozna bylo zamówić. Jak tylko dojdzie to leci na OLXa ;p Fajnie, że jeszcze idzie spotkać uczciwych ludzi :D

 

Ewentualnie wymiana digital na napęd z doplatą do wersji z napędem. Konsole kupiłem dla chrześniaka, ale ojciec mu zdazyl zamówić. 

Edytowane przez matizek92
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

7 minut temu, BudryzPL napisał:

Pytanie do tych, ktorzy kupili na pierwszą premierę w MM: po zapłaceniu długo widnieje Status Zamówienie złożone bez żadnych informacji o wysyłce itd.? Właśnie przelałem kase i bym chcial dowiedziec sie co z terminem wysyłki itd. a tu tylko takie info i nic

Właściwie to do momentu, aż nie uszykują Twojej konsoli do wysyłki/odbioru. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Pytanie do tych, ktorzy kupili na pierwszą premierę w MM: po zapłaceniu długo widnieje Status Zamówienie złożone bez żadnych informacji o wysyłce itd.? Właśnie przelałem kase i bym chcial dowiedziec sie co z terminem wysyłki itd. a tu tylko takie info i nic

Jakbyś zamawiał w Empiku to około 18.00 dostałbyś jeszcze dziś numer przesyłki :P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, BudryzPL napisał:

Pytanie do tych, ktorzy kupili na pierwszą premierę w MM: po zapłaceniu długo widnieje Status Zamówienie złożone bez żadnych informacji o wysyłce itd.? Właśnie przelałem kase i bym chcial dowiedziec sie co z terminem wysyłki itd. a tu tylko takie info i nic

Mi zmienili status na "zrealizowanie" dopiero dziś koło 12. Wcześniej musiałem dzwonić na infolinię czemu do tej pory nie dostałem magicznego kodu PIN do odbioru konsoli. A konsola fizycznie była już u nich w sklepie, możliwie, że nie wyrabiali z zamówieniami. 

Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, devor said:

Ja zamówiłem z Empiku i drugi dzień zamówienie jest przygotowane do wysyłki i jeszcze nie wysłali, dzisiaj dostałem tylko smsa ze z powodu dużej ilości zamówień maja opóźnienia :(

U mnie niby paczka z Empiku wyszła, tak mi pani na infolinii powiedziała, ale chyba utknęła w DHL. Dziś konsoli nie dostałem.

 

Status na trackingu jest nadal:

Quote
Aktualny status
OTRZYMANO DANE ELEKTRONICZNE
DHL otrzymał dane elektroniczne przesyłki. Informacje zostaną zaktualizowane po przekazaniu przez Nadawcę przesyłki do transportu.

 

Oby jutro doszło :/

Odnośnik do komentarza
10 hours ago, devor said:


Ja mam cały czas status skompletowane, na infolinii powiedzieli mi ze jak będzie wysłane to dostanę wiadomość o tym.

 

Konsola właśnie wylądowała. Po 23 był update trackingu, że paczka jest w sortowni w mieście, ok 7:00 sms i status "Przesyłka przekazana kurierowi do doręczenia". 10:00 jest :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...