Jump to content

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]

nero2082

Recommended Posts

40 minut temu, BudryzPL napisał:

Pytanie do tych, ktorzy kupili na pierwszą premierę w MM: po zapłaceniu długo widnieje Status Zamówienie złożone bez żadnych informacji o wysyłce itd.? Właśnie przelałem kase i bym chcial dowiedziec sie co z terminem wysyłki itd. a tu tylko takie info i nic

Mi zmienili status na "zrealizowanie" dopiero dziś koło 12. Wcześniej musiałem dzwonić na infolinię czemu do tej pory nie dostałem magicznego kodu PIN do odbioru konsoli. A konsola fizycznie była już u nich w sklepie, możliwie, że nie wyrabiali z zamówieniami. 

4 minutes ago, devor said:

Ja zamówiłem z Empiku i drugi dzień zamówienie jest przygotowane do wysyłki i jeszcze nie wysłali, dzisiaj dostałem tylko smsa ze z powodu dużej ilości zamówień maja opóźnienia :(

U mnie niby paczka z Empiku wyszła, tak mi pani na infolinii powiedziała, ale chyba utknęła w DHL. Dziś konsoli nie dostałem.

Status na trackingu jest nadal:

Aktualny status
OTRZYMANO DANE ELEKTRONICZNE
DHL otrzymał dane elektroniczne przesyłki. Informacje zostaną zaktualizowane po przekazaniu przez Nadawcę przesyłki do transportu.

Oby jutro doszło :/

30 minut temu, Hiki napisał:

U mnie niby paczka z Empiku wyszła, tak mi pani na infolinii powiedziała, ale chyba utknęła w DHL. Dziś konsoli nie dostałem.

Status na trackingu jest nadal:

Oby jutro doszło :/

A dostałeś smsa ze paczka została wysłana?

1 hour ago, Nataniel said:

Dziś zamawiałeś czy był to preorder?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Preorder.

52 minutes ago, devor said:

Nie dostałem jeszcze.

10 minut temu, Hiki napisał:
Godzinę temu, devor napisał:

Nie dostałem jeszcze.

Ja mam cały czas status skompletowane, na infolinii powiedzieli mi ze jak będzie wysłane to dostanę wiadomość o tym.

10 hours ago, devor said:

Ja mam cały czas status skompletowane, na infolinii powiedzieli mi ze jak będzie wysłane to dostanę wiadomość o tym.

Konsola właśnie wylądowała. Po 23 był update trackingu, że paczka jest w sortowni w mieście, ok 7:00 sms i status "Przesyłka przekazana kurierowi do doręczenia". 10:00 jest :)

35 minut temu, aset napisał:

Właśnie MM napisało, że zamówienia z allegro będą realizowane po 15 grudnia a te ze strony do 15 grudnia

Nie, nie, nie

MI media markt odpisał tak:

"W nawiązaniu do wiadomości informuję, że zamówienie zostanie wysłane do 15.12."

Neonet

Szanowny Kliencie,

Z przykrością informujemy, że zamówienie  XXXXXXXX na konsolę PlayStation 5 z dnia 19.11.2020 zostało zarejestrowane w naszym systemie po wyczerpaniu rezerwy dostępnych produktów.

Jesteśmy zmuszeni anulować zamówienie. Środki zostaną jak najpilniej zwrócone na konto, z którego dokonano zapłaty.

Poinformujemy mailowo w pierwszej kolejności o ponownej dostępności produktu. Uczynimy to przed ogłoszeniem startu sprzedaży kolejnej puli produktu.

Przepraszamy za spowodowane kłopoty.

Pozdrawiamy
Zespół Neonet

NEONET S.A.
ul. Nyska 48a
50-505 Wrocław
Tel.  71 39 74 998

Edited by NeYoLDZ
6 minut temu, NeYoLDZ napisał:

Neonet

Szanowny Kliencie,

Z przykrością informujemy, że zamówienie  XXXXXXXX na konsolę PlayStation 5 z dnia 19.11.2020 zostało zarejestrowane w naszym systemie po wyczerpaniu rezerwy dostępnych produktów.

Jesteśmy zmuszeni anulować zamówienie. Środki zostaną jak najpilniej zwrócone na konto, z którego dokonano zapłaty.

Poinformujemy mailowo w pierwszej kolejności o ponownej dostępności produktu. Uczynimy to przed ogłoszeniem startu sprzedaży kolejnej puli produktu.

Przepraszamy za spowodowane kłopoty.

Pozdrawiamy
Zespół Neonet

NEONET S.A.
ul. Nyska 48a
50-505 Wrocław
Tel.  71 39 74 998

O której godzinie zamówiłeś?

Tak jak koledzy z góry dostałem takiego samego emalia.

Konsola po wielu trudach zamówiona wczoraj o godz. 10.28.

Na infolinii ziomek mówił że mają dostać 25 listopada ok. 850 szt. czy mówił prawde, zmyślał, nie wiadomo

ale takie wiadomości cieszą.

Oby się wywiązali

Szanowny Kliencie,

Potwierdzamy realizację zamówienia nr  xxxxxxxx

Termin wysyłki konsoli PlayStation to 25.11, a data dostawy to 26.11.2020.

Dziękujemy za zakupy w Neonet.

Pozdrawiamy
Zespół Neonet
Edited by polaki899