Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

2 godziny temu, mihauu napisał:

Ciekawe ilu ludziom, którzy kupili konsolę za 3,5-4k, padła ona po kilku godzinach? Heh, mam nadzieję, że tacy się znajdą :) Ale z drugiej strony zawsze mogą kupić kolejną konsolę za 5k.

 

https://www.google.pl/amp/s/www.pcworld.pl/news/Wszystkie-problemy-PlayStation-5-i-jak-sobie-z-nimi-poradzic,423936.html%3famp=1

Widzę że masz poważny problem z tym kto i jak wydaje swoje pieniądze. Swoje kompleksy polecam leczyć u specjalisty. Zawistna zazdrość to nic dobrego, świadczy o problemach z poczuciem własnej wartości.

 

No ale, fakt jest taki, że kiedy te osoby którym tak źle życzysz, grają spokojnie w domu, Ty sączysz swój jad na Forum.

 

Wracam grać na swoim egzemplarzu (zakupionym po regularnej cenie, co byś pożywki nie miał) i zdrówka życzę, przyda się!
 

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Welna napisał:

Dopiero go kopiuje :)

zazdro. Ja z nowej generacji mam tylko tv. Słaby ten koniec roku u mnie. Od września nie mogę ekipy dorwac by obudować kominek, konsoli brak, a tv dostałem dopiero wczoraj, bo euro agd ma burdel. No nic trzeba cierpliwie czekać. Tak czy inaczej miłej zabawy życzę tym, ktorym się poszczęściło. 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, MEVEK napisał:

Screenshot-20201120-223933-2.jpg

 

@eX4cT_PL :lapka:         :banderas:

Brawo, nareszcie GameStop się ogarnął, i tak karny k***s za ich organizacje, widziałem na fejsie jaka ludzie im robią akcje w komentarzach.

 

Harvey Norman nie lepszy, dali jako jedyni w Irlandii info ze dostaną kilka sztuk PS5 do kupienia online z premiera o 9am to jak stronę im wy*****o o 8:50 to zaczęła działać o 15 a na fejsie 6tys komentarzy ludzi którzy chcieli ich spalić xD.

 Tak wiec gratki i udanej zabawy, jestem ciekaw kiedy zrealizują mojego Xboxa xD

Odnośnik do komentarza
19 hours ago, mihauu said:

Ciekawe ilu ludziom, którzy kupili konsolę za 3,5-4k, padła ona po kilku godzinach? Heh, mam nadzieję, że tacy się znajdą :) Ale z drugiej strony zawsze mogą kupić kolejną konsolę za 5k.

 

https://www.google.pl/amp/s/www.pcworld.pl/news/Wszystkie-problemy-PlayStation-5-i-jak-sobie-z-nimi-poradzic,423936.html%3famp=1

Nie życz źle innym, jak już kupili niech sie cieszą. Mnie PS5 w ogóle nie interesuje, bo mam jeszcze zaległości z PS3 i PS4 i odstrasza wyglądem, ale jakoś kręci kupowanie na start, jego sprawa.

Trzeba czekać na slima, chociaż jak przy dizajnie będą dłubać ci sami co zaprojektowali tę wersję, to nie wiem czy zniose ich kolejny wymysł :(

Edytowane przez Ken Marinaris
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...