Jump to content

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]

nero2082

Recommended Posts

Jeżeli ktoś się czaił na zamówienie w RTV AGD i zapisał do newslettera, powinien dostać maila:

Jak mi się skapnie - mogę komuś oddać slot.

Cytat

Uwaga! To nie jest mail potwierdzający rezerwację konsoli PS5. Jeżeli byłeś jednym z pierwszych zainteresowanych PS5 zarejestrowanych na naszą komunikację, otrzymasz kolejną wiadomość w przyszłym tygodniu.

Szanowny Kliencie,

chcielibyśmy poinformować, że mamy już potwierdzone informacje o pierwszej dostawie konsol PS5, ale ich liczba będzie bardzo ograniczona. W związku z tym nie uruchamiamy teraz sprzedaży przez stronę www.euro.com.pl.

Nasi konsultanci po 25.11.20 mailowo lub telefoniczne (jeżeli mamy numer telefonu i zgodę na kontakt) skontaktują się z tymi osobami, które najwcześniej zarejestrowały się na nasz newsletter dotyczący PS5 na stronie produktu. 

Każdej z tych osób zaproponujemy 1 konsolę PS5 w wersji z napędem. Zakup będzie możliwy przy opłacie z góry lub przy odbiorze (gotówka), ze względów technicznych nie będzie możliwości zakupu produktu w systemie ratalnym.

Prosimy o sprawdzanie skrzynek e-mail i konfiguracji filtra antyspamowego, abyśmy mogli do wszystkich dotrzeć z informacją. Możemy też kontaktować się telefonicznie z numeru 855 855 855.

Gdy tylko uzyskamy potwierdzenie dotyczące dostępności konsol w najbliższej przyszłości, niezwłocznie o tym poinformujemy.

Edited by ginn

Ja po robocie wracam do Death Stranding, zeby zajac czyms glowe. U mnie dopiero w sortowni konsola :sapek:

Cytat

Jennie (GameStop Ireland)

20 Nov 2020, 11:30 GMT

Hello pawel

Thank you for contacting GameStop Customer Service.

We are currently experiencing a high volume of orders through our online channels.
I can see that your order is currently being processed and will ship out in the next day or two, once shipped you will receive a tracking number and normal delivery time will be 2-3 working days.

Please note that it can take 24 hours for your tracking link to populate.

If you require any further information please just let me know.

Kind Regards,

Jennie | Customer Relations Officer

Irysy to matoly, wiem to najlepiej :dunno:

• Sad 1
47 minut temu, ginn napisał:

Jeżeli ktoś się czaił na zamówienie w RTV AGD i zapisał do newslettera, powinien dostać maila:

Jak mi się skapnie - mogę komuś oddać slot.

Kiedy zapisywałeś się ?

Bo ja mam pecha od samego początku :(

7 minut temu, BudryzPL napisał:

Ponoc Neonet informuje o wczesniejszej wysylce: https://www.ppe.pl/news/151921/ps5-i-pomylka-sklepu-w-polsce-czesc-wczorajszych-zamowien-zostanie-anulowanych.html

Ciekawe czy innych sklepow i zestawow tez to sie tyczy...

Potwierdzam, dostałem maila, że 25.11. wysyłają konsole i dostawa w dniu 26.11.

Z tego wynika, że drugi rzut konsol dostaną w środę i szczęśliwcom jak w przypadku Neonet będą wysyłać.

Pewnie jest to ograniczona ilość.

Ciekawe kiedy dostaną trzecią. może przed świętami.

Oby szybko szybko zniknęły problemy z dostawami w naszym kraju, po pewnie za granicą jest jeszcze gorzej

2 godziny temu, mihauu napisał:

Ciekawe ilu ludziom, którzy kupili konsolę za 3,5-4k, padła ona po kilku godzinach? Heh, mam nadzieję, że tacy się znajdą :) Ale z drugiej strony zawsze mogą kupić kolejną konsolę za 5k.

https://www.google.pl/amp/s/www.pcworld.pl/news/Wszystkie-problemy-PlayStation-5-i-jak-sobie-z-nimi-poradzic,423936.html%3famp=1

Widzę że masz poważny problem z tym kto i jak wydaje swoje pieniądze. Swoje kompleksy polecam leczyć u specjalisty. Zawistna zazdrość to nic dobrego, świadczy o problemach z poczuciem własnej wartości.

No ale, fakt jest taki, że kiedy te osoby którym tak źle życzysz, grają spokojnie w domu, Ty sączysz swój jad na Forum.

Wracam grać na swoim egzemplarzu (zakupionym po regularnej cenie, co byś pożywki nie miał) i zdrówka życzę, przyda się!