Jump to content

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]

nero2082

Recommended Posts

42 minuty temu, Welna napisał:

Dopiero go kopiuje :)

zazdro. Ja z nowej generacji mam tylko tv. Słaby ten koniec roku u mnie. Od września nie mogę ekipy dorwac by obudować kominek, konsoli brak, a tv dostałem dopiero wczoraj, bo euro agd ma burdel. No nic trzeba cierpliwie czekać. Tak czy inaczej miłej zabawy życzę tym, ktorym się poszczęściło. 

9 godzin temu, MEVEK napisał:

Screenshot-20201120-223933-2.jpg

@eX4cT_PL :lapka:         :banderas:

Brawo, nareszcie GameStop się ogarnął, i tak karny k***s za ich organizacje, widziałem na fejsie jaka ludzie im robią akcje w komentarzach.

Harvey Norman nie lepszy, dali jako jedyni w Irlandii info ze dostaną kilka sztuk PS5 do kupienia online z premiera o 9am to jak stronę im wy*****o o 8:50 to zaczęła działać o 15 a na fejsie 6tys komentarzy ludzi którzy chcieli ich spalić xD.

Tak wiec gratki i udanej zabawy, jestem ciekaw kiedy zrealizują mojego Xboxa xD

19 hours ago, mihauu said:

Ciekawe ilu ludziom, którzy kupili konsolę za 3,5-4k, padła ona po kilku godzinach? Heh, mam nadzieję, że tacy się znajdą :) Ale z drugiej strony zawsze mogą kupić kolejną konsolę za 5k.

https://www.google.pl/amp/s/www.pcworld.pl/news/Wszystkie-problemy-PlayStation-5-i-jak-sobie-z-nimi-poradzic,423936.html%3famp=1

Nie życz źle innym, jak już kupili niech sie cieszą. Mnie PS5 w ogóle nie interesuje, bo mam jeszcze zaległości z PS3 i PS4 i odstrasza wyglądem, ale jakoś kręci kupowanie na start, jego sprawa.

Trzeba czekać na slima, chociaż jak przy dizajnie będą dłubać ci sami co zaprojektowali tę wersję, to nie wiem czy zniose ich kolejny wymysł :(

Edited by Ken Marinaris
6 godzin temu, hakuna555 napisał:

Jak do kogoś odezwie się rtv że może zamówić ps5 a nie będzie już potrzebował , to ja chętnie skorzystam:).

Pozdrawiam i miłej zabawy dla szczęśliwców

Jeśli ktoś z Was również byłby taki miły i zaoferował udostępnienie slotu byłabym bardzo bardzo bardzo wdzięczna!! 

Ciezka sprawa... kazdy widzac teraz sytuacje, nawet majac konsole przytuli nastepna... na swieta tysiaczek sie przyda. W zaleznosci od rejonu kraju ceny sa rozne, biedny wschod - malo ofert, duze ceny... na zachodzie wieksza januszowa konkurencja

46 minut temu, kredens napisał:

Ja nie załapałem się na sprzedaż w czwartek, a chcę pograć przed świetami i teraz dylemat... próbować 25.11 zamawiać gdziekolwiek jak ma być kolejny rzut czy zamawiać z OLX za 3000? 

A dostałeś maila z euro rtv ? Jak nie, to raczej marne szanse na kupienie w normalnej cenie.  Ten 2, grudniowy rzut okazał się być ps5 kupionymi na premierę, więc kolejne będą dopiero po nowym roku. 

15 minut temu, Sewesew napisał:

A dostałeś maila z euro rtv ? Jak nie, to raczej marne szanse na kupienie w normalnej cenie.  Ten 2, grudniowy rzut okazał się być ps5 kupionymi na premierę, więc kolejne będą dopiero po nowym roku. 

Nie, nie dostałem maila. Myślałem, że będzie normalnie drugi rzut dla wszystkich sklepów, sugerowałem się tym, że na karcie produktu PS5 w Empiku jest zaznaczona dostępność od 25.11 :( nie ma ktoś odstąpić miejsce w Euro? Mogę nawet dobrą flaszkę podesłać.