Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - Jak kupić NAJTANIEJ?


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, ASX napisał:

Spencer pewnie ogląda teraz wykresy i zastanawia się skąd taki wzrost liczby subskrybcji gamepassa w Polsce po prezentacji Sony xd

Jak on sam te cebulę nakręca, bo za full opłatą to ludziska kręciliby nosami, że drogo. ;)

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.09.2020 o 13:45, 20inchDT napisał:

GPU ma maks 3 lata. Sprawdz, jak nie da rady to po prostu odrzuci.

Jak by kogoś - jest limit 3 lat. Takie coś dostałem jak dodawałem 4 rok:

Cytat

Osiągnięto limit zakresu rozszerzania subskrypcji. W zależności od produktu może to być od 2 do 5 lat.

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.09.2020 o 19:53, MYSZa7 napisał:

 

Sposób na tani Xbox Game Pass Ultimate:

 

Jeśli nie miałeś Xbox Game Pass Ultimate, to kupujesz Golda na rok/dwa/trzy, a później kupujesz miesiąc GPU za 4 zł w promocji lub po normalnej cenie za 55 zł i wychodzi ten rok/dwa/trzy + miesiąc GPU. Ważne! Trzy lata to maksymalny okres na jaki można wykupić Xbox Game Pass Ultimate!

 

Ważne by zrobić to w podanej przeze mnie kolejności!

 

 

to powiększone, zupełnie nie zrozumiałe

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Pytanie

 

Nie mam aktualnie xboxa

 

Rozumiem ze da sie to wszystko zrobic z poziomu przegladarki na laptopie a potem tylko zalogowac sie do konsoli?

 

Mam konto xbox/pc i kupilem gp na pc na nim 

 

Czy fo nie blokuje procedury czyli najpierw live potem gp a potem ultimate?

 

Czy miec to wszystko w D.. bo mi w sumie nie zalezy na dawnym profilu i poprostu zalozyc wszystko od nowa?

 

 

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Lokomotywa napisał:

 

 

to powiększone, zupełnie nie zrozumiałe

Czego tam nie rozumiesz? Bierzesz Golda na X czasu, potem kupujesz miesiąc GPU i ostatecznie wychodzi Ci X+miesiąc GPU (maksymalnie trzy lata).

Spoiler

Wydziałowy informatyk zapomniał wrzucić na serwer... - Maniek145 - Wykop.pl

 

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, pawelgr5 napisał:

Czyli jak kiedys tam wykorzystałem miesiąc za 4zł to teraz chcąc zrobić cebulę to sie nie da? Teraz już po 50zł miesięcznie tak?

Czasami się da, zależy od promocji. Trzeba sprawdzać.

 

Ja wczoraj ponownie zatankowałam do końca 2022 skuszona cebulą za 4 zł w dashboardzie :lapka: chociaż w poprzednich miesiącach uparcie zmieniało mi na standardową cenę.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...