Jump to content

Recommended Posts

U mnie mała przerwa po ponad 20h, kiedy ostatni boss dojechał mnie pod koniec pojedynku. 

Najlepsze w tym wszystkim jest to iż przez większą część runu  czujesz się jak kozak po zdobyciu fajnych ulepszeń, a ostatni typ cię weryfikuje i sprowadza do parteru. 

Mega tytuł. 

16 godzin temu, Ludwes napisał:

Ja już od dawna nie, choć co jakiś czas łapie mnie ochota na partyjke, więc pewnie w końcu się przelamie i trochę pocisne, by zobaczyć ten true ending. 

Nabilem 25h. 

Co takiego trzeba zrobić aby uzyskać true ending? Udało mi się już raz uciec za 17 chyba razem, miałem dużo szczęścia i sporo dotów nawaliłem na ostatniego bosa :). wczoraj próba numer 28 i padłem znowu w finale. Wygląda na to że gra się nie chce skończyć. Cały czas nowe dialogi, nowe warianty bossów czy nawet całkiem nowe potyczki z bossami. O upgradach broni nie wspominając.

Ja dotarł do końcowego bossa 3 razy, ale za każdym razem spuścił mi lanie. Takie ochy i achy są przy tej grze (sam jestem zachwycony), ale na spory minus daje rozbudowanie leveli i ilość bossów. Spodziewałem się tego więcej. Tym bardziej, że w tej mitologii jest w czym wybierać.

Nie wiem ile grałeś, ale gra jest oszlifowana do granic możliwości, pewnie przez kickstartera

Też bym chciał więcej leveli, bossów, ale jest jak jest i nie ma co narzekać - i tak nie jest źle

Chyba zastopuje na 24h, bo już mi się nie chce przekopywać przez te mapy i dostawać oklep

Wolę pozostać zwycięzcą po 1x pokonanym Hadesie w dobrym stylu: akurat miałem spoko bonus, co regeneruje zdrowie, gdy zostanie ostatnie życie (nie pamiętam czy dostawałem zdrowie za obrażenie mi zadane, czy za te, co ja zadałem)

Raz też miałem dobry skill, co rzucałem jakąś wieżyczkę za przeszkodą i raniła wrogów i to całkiem zacnie, przez co gra stała się bardziej strategiczna

Na true ending trzeba przejść 10 razy. Dodatkowo potem dochodzą przeszkadzajki, tzw heat które pozwalają na nowo zdobywać krew tytanów co pozwala ładować dodatkowe aspekty broni a te z kolei potrafią niesamowicie zmienić rozgrywkę. Polecam się tym pobawić bo warto. 

Jak ktoś nie daje rady to jest ten godmode który wbrew nazwie nie daje nieśmiertelności ale -20% obrażeń, odejmuje 2% po każdej śmierci i stopuje na -80%. Możecie się tym posiłkować. 

Dla mnie zayebisty tytuł, ponad 35h nabiłem. 

Ja też nadal gram, kupione na premierę - na razie najwyższy clearowany heat to 30 (coronacht+ostatni aspekt, build pod poison), zdecydowanie moje top 3 zeszłego roku. Przy okazji to idealna gra na przerwę w obowiązkach, hehe.

Pogralem z heatem 1 na mocniejszych bossow i pieknie weszly 2 partyjki

Do tego za darkness zakupilem 1× przywrocenie po smierci z 30% zdrowia regenerujace sie po kazdej komnacie

Obadalem Exagrypha i calkiem dobrze sie tym gra