Skocz do zawartości

Słuchawki do PS5


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, wiem że te całe 3D działa na każdych słuchawkach. 

Ktoś tu wcześniej zarzucił filmik z prezentacją czegoś takiego i gdyby tak pięknie to działało załóżmy w Residencie to gacie pełne. 
Na razie to taki patent na poziomie żyroskopu z sixaxisa-1(developerowi) na 100 będzie się chciało to wykorzystać. 

Edytowane przez addhoc
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Oldboy napisał:

Naprawdę już nie kupię nigdzie SteelSeries Arctis 7P  ? Nawet nie minęło pół roku od premiery :blink: 

Bo do 3D Pulse nie mam przekonania, mam uraz do pękających i rozpadających  starych Goldów jak i do Platinum, które po roku reklamowałem.

 

Sa biale i czarne dostepne przeciez na stronie ss. Przed chwila sprawdzalem. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Kolega pożyczył mi PS5 z Pulse 3D. Pamiętam, że u niego śmigały te słuchawki, a u mnie nie chcą się sparować. Próbowałem resetować adapter i słuchawkach z kombinacją 'chat' + 'volume+' i włączenie słuchawek trzymając te przyciski. Nic nie pomogło. Słuchawki i adapter świecą się na biało tak jakby były sparowane, ale nie mam ich w ustawieniach wyjścia/wejścia dzwięku.

 

 

Miał ktoś podobny problem?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No dla mnie mocne niskie tony są akurat wadą, nie lubię bo mnie głowa po 1h napierdala. Tutaj mi pasuje ich wyważenie, w takim Returnalu wolałem grać w słuchawkach bo słyszałem wszystko jak trzeba. Dopiero na słuchawkach zacząłem wyłapywać dźwięki których nie słyszałem na normalnym nagłośnieniu. Druga sprawa jest taka że audiofilem też nie jestem i za 400zł otrzymałem produkt który spełnia moje oczekiwania.

Wiadomo że nie każdemu będą pasować.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Kraboburger_SpongeBoba

499zł za headsety bezprzewodowe do Ps5, z tym dzynglem emitującym sygnał? Łej Panie, ciężko będzie mi wydać tyle za taki sprzęt... Chociaż... Ktoś z Was używa tego podczas grania? Czy takowe słuchawki działają tylko i wyłącznie do kosnoli Ps5? Rozumiem, że bezprzewodowe headsety do Ps5, i to nauszne, czy też kompatybilne do tego nextgenu, są to tylko te słuchawki, o których rozmawiamy? 

 

https://m.euro.com.pl/akcesoria-playstation-5/sony-sluchawki-ps5-pulse-3d-wireless-headset.bhtml?gclid=CjwKCAjwjdOIBhA_EiwAHz8xm_hd4t8Lw2O-ll9N0x_QKjpERB3mL0OXKOk9IUh49-pIX2KI-PtuaRoCJdEQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...