Skocz do zawartości

Słuchawki do PS5


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

8 hours ago, Patricko said:

Panowie, używał ktoś Arctis 7P+ (albo 7P)? Podobno jedne z najlepszych, albo nawet najlepsze słuchawki pod PS5 obecnie.

Ja je testowałem jakiś miesiac temu zastanawiajac co mam kupić i mój wybór padł na Pulsy 3D. Były dla mnie wygodniejsze, po odpowiednim ustawieniu lepiej grały. No i do tego sa sporo tańsze. Te Arctisy 7P+ też sa bardzo fajne, no ale dla mnie Pulsy fajniejsze. Btw wszelkie recenzje Pulsów sprzed roku czy kiedy tam wyszły sa nieaktualne, ponieważ Sony wydało nowe oprogramowanie i możliwość ustawiania

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Figuś napisał:

Tak, na każdych słuchawkach działa. To już tylko od samych słuchawek zależy jak to działa.

Mam goldy z ps4 i o ile przed adapter dzwięk był super, tak po podłączeniu przez kabelek to był dramat. Dlatego ciekawi mnie jak na kablu działają inne słuchawki. Ok, to niedługo zamawiam :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Cześć kupiłem słuchawki pulse3d i mam dziwny problem, podczas grania z słuchawkami za każdym razem po około 18-20 min konsola sama przechodzi w stan uśpienia lub sam wyłącza się tv . Problem ustępuje gdy wyciągnę z USB donga i gram bez słuchawki . Dzwoniłem do Sony zrobiłem reset ,odbudowę danych itp nic nie pomogło ? Jakieś pomysły ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.05.2022 o 16:49, Lolitka04 napisał:

Cześć kupiłem słuchawki pulse3d i mam dziwny problem, podczas grania z słuchawkami za każdym razem po około 18-20 min konsola sama przechodzi w stan uśpienia lub sam wyłącza się tv . Problem ustępuje gdy wyciągnę z USB donga i gram bez słuchawki . Dzwoniłem do Sony zrobiłem reset ,odbudowę danych itp nic nie pomogło ? Jakieś pomysły ?

Nie masz w TV albo soundbarze opcji, że przechodzi w stan uśpienia lub się wyłącza kiedy nie ma dźwięku przez określony czas?

Ja mam tak u siebie z soundbarem Sony HT-X9000F. Jeżeli przez 15 minut nie przejdzie przez niego żaden dźwięk, to się wyłącza sam soundbar.

Z tym, ze mam podłączone PS5 do tego soundbara przez HDMI i soundbara do TV (Sony KD-XF9005) również przez HDMI (arc) i gdy jest sygnał video z PS5, to soundbar się nie wyłącza kiedy gram na słuchawkach.
 

I niestety nie da się tej opcji u mnie wyłączyć :(

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.05.2022 o 14:01, netowy napisał:

Nie masz w TV albo soundbarze opcji, że przechodzi w stan uśpienia lub się wyłącza kiedy nie ma dźwięku przez określony czas?

Ja mam tak u siebie z soundbarem Sony HT-X9000F. Jeżeli przez 15 minut nie przejdzie przez niego żaden dźwięk, to się wyłącza sam soundbar.

Z tym, ze mam podłączone PS5 do tego soundbara przez HDMI i soundbara do TV (Sony KD-XF9005) również przez HDMI (arc) i gdy jest sygnał video z PS5, to soundbar się nie wyłącza kiedy gram na słuchawkach.
 

I niestety nie da się tej opcji u mnie wyłączyć :(

Mój tv QLED QE75Q77AAT ps5 wpięte w dedykowane wejście dla konsoli hdmi , soundbar BOSE 700 w ustawieniach którego faktycznie miałem ustawiony 'czasomierz trybu gotowości na 20 min' który gdy nie dostaje sygnału dźwiękowego wyłącza  się razem z tv ;/ być może to spowodowało cale zamieszanie ale niestety konsola pojechała na serwis zobaczymy co powiedzą ;)

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, grabipl napisał:

U wszystkich dźwięk z soundbara jest jakiś gorszy? Czy to u mnie tylko tak? Z tv jest spoko, na słuchawkach elegancko wszyściutko wyraźnie, za to z soundbara gorzej niż z ps4. Glos jakby przytłumiony. W menu konsoli ustawiłem na dźwięk na soundbar

U mnie zdecydowanie dźwięk super na soundbarze później słuchawki a na końcu sam tv :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.05.2022 o 17:32, grabipl napisał:

U wszystkich dźwięk z soundbara jest jakiś gorszy? Czy to u mnie tylko tak? Z tv jest spoko, na słuchawkach elegancko wszyściutko wyraźnie, za to z soundbara gorzej niż z ps4. Glos jakby przytłumiony. W menu konsoli ustawiłem na dźwięk na soundbar

Zmieniłem z opcji konsoli soundbar na wzmaczniacz AV 7.1 i pomogło:potter:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Od jakiegos czasu rozwazam zmiane moich sluchawek SS Siberia 840 i ostatnio w oko wpadly mi BO Beoplay Portal dla PS5. Kasa spora, ale co tam, sprzet na lata i na ulice mozna wyjsc. Dzisiaj za to wpadlem na SS Nova, i mozg rozj....ny.

 

Mial ktos stycznosc z tymi portalami, bo z Novami to pewnie jeszcze nie, i moze cos o nic napisac?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...