Skocz do zawartości

Słuchawki do PS5


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś nawet chciałem zrobić upgrade na ten pierwszy Pulse 7.1 ale odczekałem kilka miesięcy i okazało się że to bubel z pękającymi pałąkami to zostawiłem sobie do akurat nie miałem z nim problemów. A dźwięk stereo w nocy wystarczał abym mógł komfortowo grać po 22 nie denerwując sąsiadów. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.11.2020 o 20:18, schabek napisał:

 

Wyglada na to ze jest lepiej niz myslalem. Zamowione, 3d audio wchodz we mnie :fsg:

rewelacyjna recenzja, można zrecenzować słuchawki których nie się nie miało nawet na głowie - wystarczy założyć pdobne  - a resztę się napisze na podstawie materiałów reklamowych znalezionych w sieci 

Odnośnik do komentarza

Większość redakcji dostało wszystkie akcesoria do konsoli i  jest już trochę recenzji niezależnych tych słuchawek bo w stanach i Kanadzie wysyłali akcesoria dużo wcześniej przed premierą samej konsoli.

https://www.youtube.com/results?search_query=playstation+pulse+3d+headset+review

 

 

7:10 co je kurwa powyginał XD

 

edit, połączy ktoś, bo jakieś stare przyzwyczajenie ze starego silnika mi się załadowało XD

Odnośnik do komentarza

Ktoś już dostał do łapek i testował? Cały czas się waham, czy zamawiać Goldy z poprzedniej generacji albo pojechać po bandzie i wziąć nextgensłuchofony.

 

Na reddit ziomek wrzucił małe porównanie, ale do wersji Platinum:

 

Cytat

I played two hours Ghost of Tsushima, one with Pulse and the other one with Platinum headset. As you know I picked this game because it is 3d sound ready. Both Platinum and Pulse are also 3d ready.

Important to mention I am not an audiophile, just a general average consumer.

Having said that here my thoughts:

-Platinum's overall sound is louder and richer, and I still believe that after my initial impression. Do not get me wrong, Pulse sounds fantastic, but when comparing both I choose Platinum

-Platinum build quality is superior. In fact the upper part is metallic, although I don't believe that's the part where most headsets break. It is more like an aesthethic addition.

-Pulse design is way better and definitely more versatile (plane, streets, etc). It is obviously very futuristic looking.

-Pulse is extremely extremely comfortable, way more comfortable than Platinum. The moment I tried Platinum after having had Pulse for an hour it was day & night. Pulse's ear pieces fit perfectly.

-Keep in mind that you can fold Platinum headset (ideal for trips or for on the go), while Pulse is a single piece and you cannot fold it.

My conclusion: sound wise Platinum, but comfort and design go to Pulse. Again, I have the chance to have both and compare them, but if you go with Pulse you will not regret it since it is a great headset at a reasonable price. If you want the best sound possible then I would go with Platinum

 

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza

Cóż Ci mogę napisać, na kablu pod Series X grają dobrze, a mogą jeszcze lepiej ale czekam na promkę żeby wykupić sobie Dolby Atmos dla słuchawek. Jak się sprawdza to całe 3d Audio to dopiero będę wiedział jak dorwę konsolę w swoje łapska. Na PC działają bezprzewodowo po podłączeniu dongla USB. I czysto subiektywnie są w dużo wygodniejsze niż te ostatnie GOLDy, ale to każdy musi przymierzyć na swojej bani bo wiadomo jak jest. Goldy musiałem po 1h ściągać żeby mi uszy odpoczęły, te mogę mieć na głowie i ich wcale nie czuję że mam założone, są tak samo wygodne jak 2.0 które niestety pękały na zawiasach i pałąku.

 

Jedyne do czego bym się przyczepił to do tego, że to wykończenie na nausznikach może z czasem odpadać od gąbek jak to miałem po jakiś 4 latach użytkowania headsetu 2.0

Dla lubiących ruski hardbass może być słabo bo basy nie robią galaretki w czaszce, co dla mnie jest plusem bo nie przepadam za mocnymi niskimi tonami. Grają czysto na max głośności, nie strzelają i nie pierdzą.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Figuś napisał:

Cóż Ci mogę napisać, na kablu pod Series X grają dobrze, a mogą jeszcze lepiej ale czekam na promkę żeby wykupić sobie Dolby Atmos dla słuchawek. Jak się sprawdza to całe 3d Audio to dopiero będę wiedział jak dorwę konsolę w swoje łapska. Na PC działają bezprzewodowo po podłączeniu dongla USB. I czysto subiektywnie są w dużo wygodniejsze niż te ostatnie GOLDy, ale to każdy musi przymierzyć na swojej bani bo wiadomo jak jest. Goldy musiałem po 1h ściągać żeby mi uszy odpoczęły, te mogę mieć na głowie i ich wcale nie czuję że mam założone, są tak samo wygodne jak 2.0 które niestety pękały na zawiasach i pałąku.

 

Jedyne do czego bym się przyczepił to do tego, że to wykończenie na nausznikach może z czasem odpadać od gąbek jak to miałem po jakiś 4 latach użytkowania headsetu 2.0

Dla lubiących ruski hardbass może być słabo bo basy nie robią galaretki w czaszce, co dla mnie jest plusem bo nie przepadam za mocnymi niskimi tonami. Grają czysto na max głośności, nie strzelają i nie pierdzą.

 

Mówisz o nowych słuchawkach do PS5? Powiedz ile wytrzymują na jednym ładowaniu? Ile więcej od Goldów z PS4?

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Pure Bladestone napisał:

A jak gra na nich muzyka w grach? Ludzie mówią tylko o tych krokach słyszanych w 3D ,a nikt nie powie jak brzmi muzyka, jest lepiej niż w goldach PS4? tam było średnio co najwyżej.

23 godziny temu, Figuś napisał:

Dla lubiących ruski hardbass może być słabo bo basy nie robią galaretki w czaszce, co dla mnie jest plusem bo nie przepadam za mocnymi niskimi tonami. Grają czysto na max głośności, nie strzelają i nie pierdzą.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

te amerykańskie recki pulse 3D w 99% to do wiadra, oni nawet nie wiedzą do czego służy ten 2 mikrofon albo słyszą dźwięk 3D Tempest na PS4Pro :) bo myślą że te słuchawki mają ten dźwięk bo skoro 3D to muszą być 3D - no beka normalnie z tych recenzentów

ja polecam coś dobrego i wiarygodnego jak już oglądacie np. taka recenzja powyżej

 

w skrócie na niekumających niemieckiego - dźwięk ujdzie, basy dobre, wysokie tony, mikrofon słaby, ale w tej cenie to jednak dobry zestaw,

dla mnie zaletą jest monitoring, bezprzewodowe, balans czat/gra, ale cena hmm waham się jeszcze 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No, są lepsze, wygodniejsze i mają większy zasięg którego nie gubią. Wrażeń ze słuchania nie będę opisywał bo każdy ma inny gust, wcześniej wspominałem że jak ktoś lubi mocne bassy to nie tutaj. Mi odpowiadają, ale mogły by być to 50-100zł tańsze i pewnie do tego pułapu zjadą po czasie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.