Skocz do zawartości

Słuchawki do PS5


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Sluchawki od premiery uzywam w sumie codziennie i ich najwieksza zaleta to chyba wygoda. No moge trzymac na lbie caly czas i praktycznie ich nie czuc. Do tego niezle graja, bateria trzyma dlugo, jeszcze nigdy mi sie nie rozladowaly. Takze polecanko. Mysle ze te 4 i pol bomby na generacje mozna wydac i nikt sie nie zawiedzie.

 

Kisne ze sluchawki tez ciezko dostepne xd moglem brac 5x konsola, 10x sluchafony i teraz wciskalbym slomke w kokosa lezac na hamaku na jakiejs cieplutkiej wyspie ktorej bylbym wlascicielem

Odnośnik do komentarza

Udało mi się ustawić moje Turtle Beach Elite 800 aby działały tak samo jak na ps4. 3d nie działa, ale mam przestrzenny tak jak wcześniej. Podłączone USB stacji do konsoli, a optyk do tv ( w tv też trzeba mieć ustawione dolby digital w moim przypadku). Podrzucam ustawienia dla ludzi ze słuchawkami na optyka i USB. 

 

IMG_20201201_210055.jpg

IMG_20201201_210049.jpg

 

Edytowane przez creatinfreak
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Creatin chyba ostatnio kupił Arctis 9x albo coś mi się pomyliło, 

 

ja mam 7x działają z xboxem jak i z PS5, Switch, PC 

 

Imo jest to zdecydowanie lepszy wybór niż 7P, jeżeli ktoś nie chce dawać tyle za słuchawki to warto zastanowić się nad Arctis 1 wireless for Xbox, działają tak jak 7x z każdym możliwym urządzeniem 

Odnośnik do komentarza
On 12/4/2020 at 7:27 AM, sajmon34 said:

Te Arctis 1 wireless dzialaja bezproblemowo z ps5? 

Dokladnie jak je sie podlacza aby mikrofon dzialal? Wszystko dziala przez ten odbiornik? 

 W moich turtle trzeba bylo optyka podlaczac przez dedykowana przejsciowke. 

 

Sry za lamerskie pytania. Szybciej tu otrzymam od was odp niz na google. 

wszystko powinno działać bez problem przez tego usb dongla, jak rozważasz kupno xboxa to weź A1 Wireless for Xbox i będzie grał ci z PS5 oraz Xboxem

Odnośnik do komentarza
Creatin chyba ostatnio kupił Arctis 9x albo coś mi się pomyliło, 
 
ja mam 7x działają z xboxem jak i z PS5, Switch, PC 
 
Imo jest to zdecydowanie lepszy wybór niż 7P, jeżeli ktoś nie chce dawać tyle za słuchawki to warto zastanowić się nad Arctis 1 wireless for Xbox, działają tak jak 7x z każdym możliwym urządzeniem 

Ale i na xboxie i ps5 dzialaja tak samo bezprzewodowo? Mikrofon tez?
Odnośnik do komentarza
W dniu 3.12.2020 o 19:21, kubson napisał:

Creatin chyba ostatnio kupił Arctis 9x albo coś mi się pomyliło, 

 

ja mam 7x działają z xboxem jak i z PS5, Switch, PC 

 

Imo jest to zdecydowanie lepszy wybór niż 7P, jeżeli ktoś nie chce dawać tyle za słuchawki to warto zastanowić się nad Arctis 1 wireless for Xbox, działają tak jak 7x z każdym możliwym urządzeniem 

Tak brałem 9x ale je oddałem. Po pierwsze bo nie odczułem jakiejś różnicy na plus względem moich turtli, a nawet była różnica na minus w przestrzenności (testowane tylko na windows Sonic, na atmos pewnie by było lepiej). Po drugie potrzebuje słuchawek do obu sprzętów. Po trzecie moje furtle nadal działają, a że schodzi eko skóra i po każdym graniu mam czarne paprochy na głowie jakoś da się przeżyć (zamienniki z aliexpress mam, ale są strasznie niewygodne). Tak więc na razie zostałem z Elite 800 i 800x. Poczekam aż się rozwinie sytuacja z nowymi słuchawkami i może inni producenci jak astro coś wypuszczą.

@Koleś88 z arctis 1 for Xbox jak i arctis 7x jest o tyle problem po podpięciu do pleja, że nie działa regulacja chat mix na słuchawkach i trzeba to robić z poziomu konsoli, a poza tym powinny działać jak należy.

Odnośnik do komentarza

@Koleś88tak jak Creatinfreak pisze jedyna bolączka na plejce to regulacja chat mix, reszta śmiga normalnie

 

btw również oddałem A7X, graja ładnie, ale nie było efektu wow, przy czym pozycjonowanie dźwięku lepiej wypada na moich kablowych.

wiec zastanawiam się czy nie zostać na kablu, ewentualnie sprawdzę jeszcze TB700 gen2 

Odnośnik do komentarza

Ja na razie kupiłem w promce TB Stealth 600p i na ps5 działają mega dobrze. Zarówno dźwięk i wygoda, plastik z którego są wykonane do najdroższych nie należy (w porównaniu do moich drugich SteelSeries H wireless to jest przepaść w wykonaniu) ale za to są mega lekkie i wygodne.

Poczekam na jakieś nowości od Astro. Myślę, że prędzej czy później wypuszczą jakiegoś potwora dedykowanego pod ps5/xsx.

Odnośnik do komentarza

Pytanie - jest jakiś sposób, żeby Pulse 3d działały bezprzewodowo z telewizorem? Podłączyłem dongla, słuchawki się z nim zsynchronizowały, ale to by było na tyle. Grzebałem w ustawieniach TV, ale nie udało mi się niczego wskórać. Ktoś próbował? Tivik Sony XF9005.

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...