Skocz do zawartości

Słuchawki do PS5


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, coś kojarzę, że tak było z Li-Iion. Zastanawiam się tylko, czy w momencie, gdy dostajesz informację i wyładowywaniu się baterii to ona tak naprawdę nadal ma około 20% zapasu, czy jednak schodzi do wartości krytycznej, co w sytuacji podłączenia do ładowania może faktycznie negatywnie wpływać w dłuższej perspektywie czasu.

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Figuś napisał:

Ładuje swoje na 100%, podpinam do ładowania po drugim komunikacie że bateria na wyczerpaniu, tak samo postępowałem przy zestawie 2.0 do PS4 i bateria w nich do tej pory (7lat) trzyma praktycznie tak samo jak po zakupie

Ile zajmuje Ci pełne ładowanie? W instrukcji wyczytałem, że około 3.5h. 

 

Jestem zaskoczony, bo na jednej kresce podłączyłem do konsoli i słuchawki ładują się już ponad 5h, a kontrolka nadal miga , jakby ładowanie trwało. 

Odnośnik do komentarza

nie ma czegoś takiego jak high endowe gamingowy headset xd ale jak chcesz dużo wydać to popatrz sobie na Audeze - maja linie Mobius oraz Penrose ale chyba na kablu muszą chodzić z któraś z konsol 

 

pewnie StealSeries wypuści ulepszona wersje Pro Wireless ale czy będą uniwersalne to ciężko powiedzieć 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Czy ktoś z tu obecnych używa extractora hdmi? Posiadam headset Razor Tresher i przyznam, że jest to jeden z najlepszych headsetow jakie dane bylo mi testować i chciałbym korzystać z nich na ps5. Problem w tym, że już kilka rozdzielaczy hdmi, które do mnie przyszły pięknie wyodrębniały sygnał audio, konsola widziała headset, 3d audio działało ale rozdzielczość spada do full hd bez hdr mimo, że powinny obsługiwać 4k z hdr. Ma ktoś jakiś sprawdzony extractor hdmi? 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj doszly arctisy 7p. Chwile sie pobawilem po robocie i pytanko. 

 

Jak włączę mikrofon w dualsense to dopiero wykrywa majka w sluchawkach. Jak wyłączę majka w padzie to przestaje dzialac majk w 7p.

Tak ma byc? 

 

 Bawilem sie tylko chwile ale kurwa jakie one wygodne. Wczesniej mialem/mam trzeszczace plastikiem przy kazdym ruchu glowy  turtlesy :) Roznica niebo a ziemia. 

 

Pierwsze wrazenia. Mega lekkie, wygodne i nie plastikowe :)

 

Tydz. czekania od zamowienia od gosci z Danii. 

Edytowane przez sajmon34
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, sajmon34 napisał:

Dzisiaj doszly arctisy 7p. Chwile sie pobawilem po robocie i pytanko. 

 

Jak włączę mikrofon w dualsense to dopiero wykrywa majka w sluchawkach. Jak wyłączę majka w padzie to przestaje dzialac majk w 7p.

Tak ma byc? 

 

 Bawilem sie tylko chwile ale kurwa jakie one wygodne. Wczesniej mialem/mam trzeszczace plastikiem przy kazdym ruchu glowy  turtlesy :) Roznica niebo a ziemia. 

 

Pierwsze wrazenia. Mega lekkie, wygodne i nie plastikowe :)

 

Tydz. czekania od zamowienia od gosci z Danii. 

Daj jakiś namiar i cenę bo nigdzie w PL nie mogę ich dostać :( a jak wrażenia słuchowe? Bass?

Odnośnik do komentarza

Na stronie producenta masz dostepne non stop czarne. Biale tez sie pojawiaja od czasu do czasu. Z kodem rabatowym 700zl.

 

Mega wygodne. Basik nie za mocny ale tez nie za slaby. Po podlaczeniu do kompa masz dostep do eq. Gotowe ustawienia tez sa. Gram na ustawieniach "immersja" a do strzelanek ustawiam "performance" i wylaczam 3d sound w konsoli. Kroki zapierdoliscie slychac. Kto skad idzie. Mike tez daje rade. Brak regulacji chat/gra na słuchawkach - trzeba recznie w konsoli ustawic. Ale raz ustawione i gitara. 

 

Sluchaweczki godne polecenia. 

Edytowane przez sajmon34
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...