Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
9 minut temu, KarolJanuszGejmingu napisał:

Co to znaczy dobry Plus? Chcecie gry za 300 zł co miesiąc i płacić 200 za rok XD

 

To znaczy coś co nie wygląda jak ze zbiórki dla powodzian. :) Przypomnę tylko, że swojego czasu w PS+ dostaliśmy chociażby Control DE.

Odnośnik do komentarza

Chyba w życiu zagrałem w 4 gry z plusa, jak już są dobre to albo nie ma czasu, albo były już dawno kupione. Zdecydowanie cenę plusa odbijam sobie w parę miesięcy na przecenach dla plusowiczów, z tego co pamiętam też te gry są aktywne nawet dla tych którzy już z plusa zrezygnowali.

 

Przy czym gdy spojrzeć na bibliotekę gier z paru lat z plusa to robi wrażenie, i drugi plus taki że tych gier nigdy nie usuną po dodaniu do biblioteki póki masz usługę. Gdyby wydawcy zaczęli prostestować i kolejne dwa lata mieli nie wydawać gier to spokojnie odrobię liste wstydu, największe to Soma i Horizon.

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza
15 minutes ago, Paolo de Vesir said:

 

To znaczy coś co nie wygląda jak ze zbiórki dla powodzian. :) Przypomnę tylko, że swojego czasu w PS+ dostaliśmy chociażby Control DE.

Miesiąc temu dostaliśmy hell loose które na dzień dzisiejszy kosztuje ponad 150 zł.

Ponadto  w tym roku dostaliśmy zombie army,wreckfest, jakieś squadrony ,Black ops 4 ,bf5 

No przecież jak porównamy jakość do ceny to nie rozumiem jak można narzekać.

To jest usługą warta 200-250 zł więc te gierki to i tak ponad ta wartość.

 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, KarolJanuszGejmingu napisał:

zombie army,wreckfest, jakieś squadrony ,Black ops 4 ,bf5

 

No dla mnie to w większości zbiórka właśnie. Wolałbym jakieś perły niż AA za które bym grosza nie wydał. To jakbym dostał 1000zł karmy dla chomika. Niby 1000zł, ale nie mogę tego odsprzedać ani nie mam chomika. :) 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, ASX napisał:

2226670_1.jpg

 

Nie no, ale ten VR-owy Saint & Sinners to szanujcie. Ekstra gierka, choć akurat PS VR nie jest najlepszą możliwą platformą docelową, ale polecam sobie dodawać do biblioteki i jak będzie PSVR2 to ogrywać. 

 

Poza tym to nie mieli od tego miesiąca dodawać 3 dodatkowych gierek na VR czy coś takiego?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...