Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Figuś napisał:

Ktoś z was sprawdzał czy można uruchomić wersję z PS4 Control?

Można. Ja tak zrobiłem, ponieważ najpierw zassałem normalne Control. Odpalam i z 10 min szukałem ustawień graficznych XD Coś mnie tknęło, wszedłem do PSS i dodałem do pobierania wersję Ultimate. Tam już były te ustawienia:)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

To wiem, tylko ze na ps4 pokazuje sie jakas kłódeczka przy nich. Nie sciągałem jeszcze bo nie wiem czy zadziałają. Na ps5 bez problemu, żadnych kłódek. 

Czytałem też artykuły, że sony banuje użytkowników, ktorzy za opłata loguja sie na swojej konsoli kontem kupujacego aby ten mogl uaktywnic to na ps4. Jak sciagne te gierki na moja ps4 to moge dostać bana? Jak sony zweryfikuje ze posiadam fizycznie obie konsole w domu? 

Edytowane przez Symeon_88
Odnośnik do komentarza
A ten update to naprawde az taka roznica zeby wydawac kase na wersje integral? Spokojnie da sie ograc wersje z plusa
Nie Integral a Intergrade. Ta wersja będzie remasterem dla PS5 razem z DLC Yuffie.
Jeśli masz FFVII Remake na płycie, albo wersję cyfrową to update do PS5 będzie darmowy, ale DLC płatne. Jeśli masz FFVIIR z Plusa to i update do PS5 i DLC będzie płatny.
Wszystko jest dokładnie opisane już.

Wysłane z mojego SM-G770F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Pograłem wczoraj z 2h - jest bardzo przyjemnie, dynamicznie i nostalgicznie (chociaż siódemka mnie trochę ominęła w czasach psxa), ale niestety gra na ps5 nie trzyma chyba nawet stałych 30 FPS xd Albo to już moje zboczenie po pozycjach-żyletach-4K-60FP-beton. Tak czy inaczej przede mną fajna przygoda i jebać 90 zł na lepsze teksturki. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...