Skocz do zawartości

Awaryjność Xbox Series S/X


Amer

Rekomendowane odpowiedzi

Temat musi być :)

 

Wszelkie doniesienia o zgonach, zwiechach, usterkach itp. Nie życzę oczywiście nikomu, niemniej wiemy dobrze, że jest to nieuniknione, więc jak coś to zapraszam - wpisywać się śmiało.

 

Sam, nauczony doświadczeniem z zakupu Xbox One X (który działał u mnie przez równe 0,5h, a później po prostu się wyłączył i tyle go widzieli), wstrzymuję się z decyzją o ewentualnym zakupie i nasłuchuję co piszczy w trawie. Zresztą takie rozeznanie przyda się nie tylko mi. I oby nowe konsolki MS grały i hulały aż miło, niemniej - jak sami wiecie - różnie z tym przecież bywało.

 

 

Odnośnik do komentarza

Tu jakiś gośc pisze że to niemożliwe żeby aż tyle dumu się nagle wyprodukowało. Twierdzi też, pokazując z bliska zdjęcie skrzyni pod spodem że to tak jakby ktoś w skrzyni pod spodem coś albo rozpalił albo włączyl coś co generuje dużo dymu i konsola zaciągneła ten dym. 

Zwłaszcza że jak się popatrzy na ten film to gośc na jakąś kolumne z boku wrzucił przedłużacz ze wszystkimi kablami. Może coś tam się faktycznie zadymiło w tym jego syfie z kablami i konsola zaciągnela?

Edytowane przez LiŚciu
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, LiŚciu napisał:

Tu jakiś gośc pisze że to niemożliwe żeby aż tyle dumu się nagle wyprodukowało. Twierdzi też, pokazując z bliska zdjęcie skrzyni pod spodem że to tak jakby ktoś w skrzyni pod spodem coś albo rozpalił albo włączyl coś co generuje dużo dymu i konsola zaciągneła ten dym. 

Zwłaszcza że jak się popatrzy na ten film to gośc na jakąś kolumne z boku wrzucił przedłużacz ze wszystkimi kablami. Może coś tam się faktycznie zadymiło w tym jego syfie z kablami i konsola zaciągnela?

Kiedyś była taka komedia z methodmanem i redmanem, jak patrzę na te konsole to mi się przypomina jak jarali tam trawę. ;)

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Bigby napisał:

Co generacje to samo

No ale przecież pewne jest że zawsze trafi się gdzieś wadliwy egzemplarz, jeden ma więcej szczęścia drugi mniej. Dotyczy to nie tylko konsol, przecież nawet o wiele droższe sprzęty typu TV potrafią psuć sie bardzo szybko, taki pech. 

Mój brat kupił wczoraj XSX, póki co zadowolony, problemów żadnych nie stwierdził. To nie CW, tam każdy przypadek będzie rozdmuchiwany, ale przekonany jestem że po premierze ps5 pojawią się tak samo wadliwe egzemplarze

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Amer napisał:

Temat musi być :)

 

Wszelkie doniesienia o zgonach, zwiechach, usterkach itp. Nie życzę oczywiście nikomu, niemniej wiemy dobrze, że jest to nieuniknione, więc jak coś to zapraszam - wpisywać się śmiało.

 

Sam, nauczony doświadczeniem z zakupu Xbox One X (który działał u mnie przez równe 0,5h, a później po prostu się wyłączył i tyle go widzieli), wstrzymuję się z decyzją o ewentualnym zakupie i nasłu(pipi)ę co piszczy w trawie. Zresztą takie rozeznanie przyda się nie tylko mi. I oby nowe konsolki MS grały i hulały aż miło, niemniej - jak sami wiecie - różnie z tym przecież bywało.

 

 

 

 

 

Edytowane przez Lokomotywa
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Bigby napisał:

Chodzi o to, że przy każdej premierze trafiają się takie filmiki i nie wiem po co ludzie to rozdmu(pipi)ą. Potem jeszcze się okazuje, że to fake'i.

 

 

I wiesz, że teraz temu polakowi robakowi, Microsoft może pozwać za niszczenie wizerunku z tą dymiącą konsolą? XD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...