Skocz do zawartości

Awaryjność PS5


triboy

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie po 15 minutach gry w Miles Morales konsola zdechła, po restarcie i sprawdzeniu systemu plików na zewnętrznym dysku USB czarny ekran śmierci. Na szczęście pomogło całkowite odłączenie od prądu, wiec mam nadzieję że to tylko bug w software.
Odłącz dysk, podobno brickuje to konsole, warto poczekać na patch.

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Hiamara napisał:

U mnie to samo 

Dzwoniłem na infolinię Sony, dostałem takie info

 

"Dzięki za skontaktowanie się z PlayStation. 

Pod poniższym linkiem znajdziesz instrukcją dotyczącą reinstalacji oprogramowania w konsoli PlayStation 5 (PS5).

https://www.playstation.com/pl-pl/support/hardware/reinstall-playstation-system-software-safe-mode/

W przypadku dodatkowych pytań daj znać, a postaramy się pomóc."

 

Narazie wygląda na to że pomogło, Demon Souls po wyjęciu płyty jest cały czas na dysku.
 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, fretless napisał:

Dzwoniłem na infolinię Sony, dostałem takie info

 

"Dzięki za skontaktowanie się z PlayStation. 

Pod poniższym linkiem znajdziesz instrukcją dotyczącą reinstalacji oprogramowania w konsoli PlayStation 5 (PS5).

https://www.playstation.com/pl-pl/support/hardware/reinstall-playstation-system-software-safe-mode/

W przypadku dodatkowych pytań daj znać, a postaramy się pomóc."

 

Narazie wygląda na to że pomogło, Demon Souls po wyjęciu płyty jest cały czas na dysku.
 

Pobierałeś pierwszy plik czy drugi? 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, PIOTREKN64 napisał:

Po wszystkich instalacjach, patch, wkładam Spider- Men i napęd wyzionął ducha :/ nie może wczytać płyt. Przy wgrywaniu słychać ciagle zgrzytanie napędu :( konsola leci na reklamację. A mam pytanie można rządach zwrotu pieniędzy? 

Dobrą stroną wrzuciłeś płyte? :obama:

Edytowane przez ZjemCiKolege
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, PIOTREKN64 napisał:

Po wszystkich instalacjach, patch, wkładam Spider- Men i napęd wyzionął ducha :/ nie może wczytać płyt. Przy wgrywaniu słychać ciagle zgrzytanie napędu :( konsola leci na reklamację. A mam pytanie można rządach zwrotu pieniędzy? 

Tak pieniądze bierz nie baw się w reklamację. Kilka tygodni bez konsoli vs kasa na koncie. Kupisz w następnym rzucie i tyle. Nigdy jak coś się psuje w pierwszych 2 tygodniach nie baw się w gwarancję 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, fretless napisał:

Dzwoniłem na infolinię Sony, dostałem takie info

 

"Dzięki za skontaktowanie się z PlayStation. 

Pod poniższym linkiem znajdziesz instrukcją dotyczącą reinstalacji oprogramowania w konsoli PlayStation 5 (PS5).

https://www.playstation.com/pl-pl/support/hardware/reinstall-playstation-system-software-safe-mode/

W przypadku dodatkowych pytań daj znać, a postaramy się pomóc."

 

Narazie wygląda na to że pomogło, Demon Souls po wyjęciu płyty jest cały czas na dysku.
 

Też mam ten problem zobaczymy teraz :) Jak pomoże to 4 pak dla was obu. Bo już myślałem ze dysk padniety

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Dave7794 napisał:

Też mam ten problem zobaczymy teraz :) Jak pomoże to 4 pak dla was obu. Bo już myślałem ze dysk padniety

 

Podzialalo? Mi w sumie nie ale wklejam post goscia z reddita ktory opisal sposob zeby to obejsc. U mnie smiga ale troche to irytujace. Sony o tym wie bo sporo osob im to zglosilo takze pewnie patch na dniach. No i wazne jest zeby poczekac az konsola sama zacznie instalowac gre. Nie klikac 'kopiuj'

 

 

Spoiler

 

Well I got all my games installed and updated.

I disconnected my ps5 from the internet and then installed both games.

Normally when I was having issues id have the ps5 connected to the net, insert the disc, and then id have to manually click copy. It would fail give me an error and then in the downloads menu it would be copying while the update downloaded simultaneously

With the ps5 offline when I insert the disc after a few seconds it starts to copy the game by itself and if you go to the game in the menu bar you fan see the status of how much Is copied there AND in the download menu

Once it installed properly I launched the game while still offline and made a game save file

I then closed the game and removed the disc. It stayed installed.

I then plugged the ethernet cable back in and reinsert the disc. After a few minutes the update started to download and when finished applied properly

After this I reloaded the game, closed it and removed disc and it stays installed and updated.

Worked with spiderman and nba2k

Some steps maybe unnecessary but this is what worked for me after messing around for a few hours trying not to have to reset my ps5 (my internet is terrible).

 

 

Odnośnik do komentarza

Komuś "tyrka" konsola, gdy włączycie gre i wszystko inne wyciszycie? :)

Link: https://drive.google.com/drive/folders/1EQ8plCSzL0AfK3bGpO2gsiHmoBfhs0_T

Najbardziej to słychać z przodu i z prawej (górnej częsci konsoli) - jak lezy poziomo, czesc 4 jest nagrana najpierw z przodu potem przesunałem do tyłu (tam gdzie hdmi i zasilanie) i potem w prawo "na gore". 

Wiem, że także slychać tam podmuch wentylatora, ale już go wykluczyłem. 

Edit:

Tzw. Coil Whine

 

 

Edytowane przez wesyr
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, schabek napisał:

 

Podzialalo? Mi w sumie nie ale wklejam post goscia z reddita ktory opisal sposob zeby to obejsc. U mnie smiga ale troche to irytujace. Sony o tym wie bo sporo osob im to zglosilo takze pewnie patch na dniach. No i wazne jest zeby poczekac az konsola sama zacznie instalowac gre. Nie klikac 'kopiuj'

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

Well I got all my games installed and updated.

I disconnected my ps5 from the internet and then installed both games.

Normally when I was having issues id have the ps5 connected to the net, insert the disc, and then id have to manually click copy. It would fail give me an error and then in the downloads menu it would be copying while the update downloaded simultaneously

With the ps5 offline when I insert the disc after a few seconds it starts to copy the game by itself and if you go to the game in the menu bar you fan see the status of how much Is copied there AND in the download menu

Once it installed properly I launched the game while still offline and made a game save file

I then closed the game and removed the disc. It stayed installed.

I then plugged the ethernet cable back in and reinsert the disc. After a few minutes the update started to download and when finished applied properly

After this I reloaded the game, closed it and removed disc and it stays installed and updated.

Worked with spiderman and nba2k

Some steps maybe unnecessary but this is what worked for me after messing around for a few hours trying not to have to reset my ps5 (my internet is terrible).

 

 

Tak działa ;)

Mam teraz inny problem po włącxzeni dualsense dioda na niebiesko świeci potem gaśnie i zostaje tylko biała poświata na dole. Co to oznacza?

57 minut temu, wesyr napisał:

Komuś "tyrka" konsola, gdy włączycie gre i wszystko inne wyciszycie? :)

Link: https://drive.google.com/drive/folders/1EQ8plCSzL0AfK3bGpO2gsiHmoBfhs0_T

Najbardziej to słychać z przodu i z prawej (górnej częsci konsoli) - jak lezy poziomo, czesc 4 jest nagrana najpierw z przodu potem przesunałem do tyłu (tam gdzie hdmi i zasilanie) i potem w prawo "na gore". 

Wiem, że także slychać tam podmuch wentylatora, ale już go wykluczyłem. 

Edit:

Tzw. Coil Whine

 

 

Coś tam u siebie słysze ale nie aż tak jak na filmiku i u mnie stawiam wentylator. Grałem jak na razie tylko w Pająka i słysze to tylko w grze w menu konsola niesłyszalna. Jakby nie dioda na konsoli to bym się martwił :D

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Dave7794 napisał:

Mam teraz inny problem po włącxzeni dualsense dioda na niebiesko świeci potem gaśnie i zostaje tylko biała poświata na dole. Co to oznacza?

Biała dioda na dole u mnie się świeci jak jestem w menu konsoli, reszta (wokół touchpada) zaświeca się jak jestem w grze. 

W days gone tak mam, a w Spider Manie Remaster juz nie...

Edytowane przez wesyr
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, wesyr napisał:

Biała dioda na dole u mnie się świeci jak jestem w menu konsoli, reszta (wokół touchapada) zaświeca się jak jestem w grze. 

U mnie się już nawet w grze nie włącza chyba że w spidermanie to nie ma się świecić bo jak na razie tylko tą grę włączyłem. Napewno się nie zepsuło bo jak włączam pada to się zaświeca i potem gaśnie ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.