Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

Xd

No nie powiem, rozbawiło mnie to, losowania w PRALCE jeszcze nie było. Szalenie pozytywnie ze strony @Dud.ek i Antosia, dziękuję Wam serdecznie. Czaicie bazę o co w tej zabawie chodzi. 

Oczywiście wynik losowania w pełni uznany, a laureata proszę o kontakt na PM gdy już obejrzy filmik (bo wcześniej nie chcę mu spoilować zwycięstwa).

Odnośnik do komentarza

Trzeba przyznać, że seria trzyma poziom, 4 sezon w niczym nie odstaje od poprzednich. :)

@Kmiot z racji tego, ze niedługo zapewne grono filantropów się rozrośnie, zaproponuję zasadę, żeby aktywny mógł być tylko 1 givaway. Będzie przejrzysciej w temacie i pozwoli ułatwić przestrzeganie zasady karencji dla poprzednich szczęśliwców. Oczywiście w trakcie trwania można by było sobie zarezerwować kolejkę na następną edycję.

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze to są rakiety a nie rybki :) Nieduże komplikacje były z Cyberpunkiem w którego grał Antek bo chwile przed nagraniem samochod sie zapadł pod ziemie i trzeba było wczytać zapis.

Odnośnie rozrastania sie filantropów proponowałbym zrobić jedną dużą zrzutke do puli nagród i zrobić jedno grube losowanie aby zamknąć ten rok pozytywnym akcentem. Sam oczywiście moge, sie dorzucić. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Dud.ek napisał:

Po pierwsze to są rakiety a nie rybki :) Nieduże komplikacje były z Cyberpunkiem w którego grał Antek bo chwile przed nagraniem samochod sie zapadł pod ziemie i trzeba było wczytać zapis.

Odnośnie rozrastania sie filantropów proponowałbym zrobić jedną dużą zrzutke do puli nagród i zrobić jedno grube losowanie aby zamknąć ten rok pozytywnym akcentem. Sam oczywiście moge, sie dorzucić. 

A memy świąteczno-growe... Tylko takim sposobem możesz zabić serię :)

Oczywiście plusy za losowanie poszły jeszcze wczoraj. I te smaczki, typu pkt 6 na tablicy i ten stolik-retro gamera  :banderas:

Edytowane przez marbel007
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, second napisał:

@Kmiot z racji tego, ze niedługo zapewne grono filantropów się rozrośnie, zaproponuję zasadę, żeby aktywny mógł być tylko 1 givaway. Będzie przejrzysciej w temacie i pozwoli ułatwić przestrzeganie zasady karencji dla poprzednich szczęśliwców. Oczywiście w trakcie trwania można by było sobie zarezerwować kolejkę na następną edycję.

No, generalnie z takim zamysłem zakładałem ten temat (czyli jeden giveaway naraz), nie spodziewając się przy tym, by ilość chętnych filantropów sprawiła, że trzeba będzie się bić o pierwszeństwo czy przepychać w kolejce. Póki co nie ma stresu i zmartwień, bo trzymamy się założeń, ale jeśli liczba chętnych wzrośnie i zrobi się tłok to sprawa jest do przedyskutowania.

 

10 godzin temu, Dud.ek napisał:

Odnośnie rozrastania sie filantropów proponowałbym zrobić jedną dużą zrzutke do puli nagród i zrobić jedno grube losowanie aby zamknąć ten rok pozytywnym akcentem.

Zamysł fajny, ale pytania są dwa: ilu byłoby rzeczywiście chętnych na zrzutkę i jak to ogarnąć logistycznie (a w tym: zwycięzca bierze wszystko? jest kilku zwycięzców? jak bardzo to nie fair wobec uczestników, którzy akurat będą odsunięci od losowań?). Pula nagród zawsze rodzi problem w rodzaju "w sumie interesuje mnie tylko jeden, dwa fanty, a reszta to meh", więc potencjał może się po prostu zmarnować. No, ale idą święta, więc można coś pomyśleć.

Odnośnik do komentarza

@XM. Nie przewidziałem tego. Jeśli ktoś chce wziąć udział w losowaniu tylko skarpet (bo grę już przykładowo ma) to śmiało, bo to uczciwie postawiona sprawa, ale niech to wyraźnie zaznaczy w poście z memem. Jeszcze nie wiem jak z tego wybrnę i niczego nie obiecuję, ale może uda mi się kwestię jakoś rozwiązać. A zgłosić się nie zaszkodzi, to nic nie kosztuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...