Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra Panowie, przemyślałem sprawę i drobna zmiana planów. Każdy chętny musi wybrać między wersją PS4/Xbox, a żeby uczestnicy posiadający już grę nie byli stratni i też mogli wziąć udział w zabawie, to dla nich zostają skarpety. Myślę, że jak ktoś wygra już grę, to przeżyje jakoś brak tych skarpet. A w ten sposób może uda się uszczęśliwić jednego uczestnika więcej.

 

Plan jest tymczasowy i jeśli uda mi się zdobyć drugą parę skarpet, to dorzucę jak było w początkowym zamyśle. Ogólnie widzę, że te skarpy są dostępne w wybranych salonach MediaMarkt (w raczej dużych miastach), ale coś mają najebane na stronie i nie da się tego zamówić online (nie wyświetlają się metody płatności, próbowałem na PC i telefonie). Nie wiem, ale będę trzymał rękę na pulsie.

Edit: ok, udało się zamówić, bo teraz płatności już działają, więc sprawy idą w dobrym kierunku.

 

Biorą udział:

 

@Rozi [proszę o deklarację o co walczysz: PS4/X/skarpety]

@kotlet_schabowy [proszę o deklarację o co walczysz: PS4/X/skarpety]

@Bzduras [skarpety]

Edytowane przez Kmiot
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przypominam, że udział w losowaniu ma być pewnego rodzaju nagrodą za aktywność na forum, szczególnie tą w ostatnim okresie (nie bardzo mnie interesuje, że ktoś ma konto od 2004, skoro aktywność ma znikomą). Weźcie to proszę pod uwagę, by jak najrzadziej stawiać mnie w niezręcznej sytuacji, gdy muszę odmówić.

 

Dobra, pora bezlitośnie złamać pierwsze marzenia.

@BRY@N w sumie chciałbym Cię dopuścić, bo listopad miałeś całkiem znośny (mimo, że to głównie temat Sekiro), jednak mamy połowę grudnia, a u Ciebie zaledwie dwa posty w tym miesiącu, więc spadek formy wyraźny. Szczere sorry, ale nie tym razem i nie do tego rodzaju nagrody. Nie miej żalu.

@Silver tutaj nawet nie ma nad czym dywagować. Grudzień - 1 post. Listopad - 2 posty. Ale gierkę dej. Nie.

 

Aktualna lista dopuszczonych. raz wołanych już ponownie nie wołam, więc bez @.

Rozi [PS4]

kotlet_schabowy [proszę o deklarację o co walczysz: PS4/X/skarpety]

Bzduras [skarpety]

@XM. [skarpety]

@Pupcio [skarpety]

@second [PS4]

@Rudiok [skarpety, jeśli dobrze zrozumiałem]

@Mitra [PS4] statystyki masz mało imponujące, ale wysoka aktywność w ostatnich miesiącach zasługuje na nagrodę w postaci dopuszczenia do losowania.

@LiŚciu [Xbox]

@areka [PS4, jeśli dobrze zrozumiałem]

@marbel007 [Xbox]

@baniek [PS4] miałem małe wątpliwości, ale listopad miałeś solidny (grudzień póki co mam wrażenie, że minimalny spadek formy), więc powiedzmy, że "na styk" wchodzisz.

@Dud.ek [skarpety]

 

Sytuacja skarpet jest dynamiczna i będę informował na bieżąco, bo zamówiłem dodatkowy egzemplarz, ale póki nie mam fantu w ręce, to nic nie obiecuję.

Ogólnie aktualnie zasada wybierania nagród jest taka, że jeśli nie masz gry, to proponuję wybrać coś między PS4/Xbox (przypominam, że można, a nawet trzeba grać w te gry na konsolach nowej generacji, oni tego nawet nie sprawdzają), a jeśli grę już masz (albo jej po prostu nie chcesz), to proponuję skarpety na pocieszenie.

 

Edytowane przez Kmiot
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.