Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Kmiot napisał:

A Ty przypadkiem już nie masz tej gry? Bo tak jakoś się rzuca w oczy ten gamercard.

x]

 

Zapraszam do losowania:

@kubson [wybierz nagrodę]

@Grabek [skarpetki] i również pozdrawiam.

@schabek [skarpetki]

 

sorry, myslalem ze musze wybrac gre tez

 

jesli tak to skarpetki

Odnośnik do komentarza

  

12 godzin temu, Rudiok napisał:

Znamienne, że skarpety są równie łakomym kąskiem jak gierka :reggie:

Powiedziałbym, że nawet większym. Patrząc na jakość gierki, to specjalnie nie dziwi.

No i zieloni coś skromnie. To już bardziej dziwi, bo sporo było tych XSX w Zakupach growych.

Dopuszczeni:

@oFi [skarpety]

@sprite [skarpety]

@Yakubu [PS4]

 

Aktualna lista z podziałem na kategorie. W razie błędów proszę mnie poprawić.

 

Skarpety:

Bzduras

XM.

Pupcio

Rudiok

Dud.ek

Grabek

schabek

MaZZeo

oFi

sprite

 

PS4:

Rozi

kotlet_schabowy

second

Mitra

areka

baniek

Yakubu

 

 

XBOX:

LiŚciu

marbel007

kubson

 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Kmiot napisał:

No i zieloni coś skromnie.

Dosłownie 20 minut przed Twoim postem kupiłem sobie gierkę na Xboxa będąc w pobliskim Lidlu, także nie ma sensu zabierać możliwości ogrania komuś, kto jeszcze jej nie ma. A skiety Samuraia? Panie, jeszcze jak, będę czuć się jak Johnny Silverfeet :fsg:

Odnośnik do komentarza

Nie no, ja to oczywiście szanuję i też ze względu na tego rodzaju przypadki zasady lekko się zmieniły, bo nie można odbierać nikomu szansy na skarpy, tylko dlatego, że grę już ma. To byłoby nieludzkie.

A jak ktoś wygra grę, to myślę, że jakoś zaciśnie zęby i przeżyje ewentualny brak skarpet. Zresztą niektórzy nawet nie są nimi zainteresowani i to też szanuję. Niech skarpety dostanie ktoś, kto ich NAPRAWDĘ PRAGNIE.

 

Gry miały być bonusem do wspaniałej, licencjonowanej odzieży, a tu się okazuje, że niektórych interesują wyłącznie te bonusy. Dziwne, ale ok.

Odnośnik do komentarza

Poniewaz jest to mizoginiczne forum wiec nie moglo zabraknac mema w tym klimacie.

 

comment_1607942200ytdhkonHM04uei1T0X3ScU

 

Oczywiscie nie biore udzialu w losowaniu.

 

Albo wiecie co, biore. Tylko jak zostane wylosowany to trzeba losowac kolejna osobe bo nie chce nagrod. Jesli Kmiot sie zgodzi, bo moze mu nie pasuja takie "zabawy" przy losowaniu.

Odnośnik do komentarza

Do listy dołącza 

@krupek [Xbox]

Widzę, że w zielonym obozie mobilizacja. Dzisiaj podwoiła się liczba wojowników czarnego monolitu.

 

58 minut temu, Mejm napisał:

Albo wiecie co, biore. Tylko jak zostane wylosowany to trzeba losowac kolejna osobe bo nie chce nagrod. Jesli Kmiot sie zgodzi, bo moze mu nie pasuja takie "zabawy" przy losowaniu.

To trochę zależy od tego w jakiej formie uda mi się zrealizować losowanie, bo mam 2-3 idee, w przypadku których taki "pusty los"w puli  psuje mi koncepcję. Kwestia zorganizowania "czasu i miejsca", więc standardowo nie mogę nic jeszcze w tej materii obiecać i muszę pozostać tajemniczy. Ale jeśli nie będziesz zawadzał, to Cię dorzucę "za zasługi", tylko z drugiej strony nie chcę też, by stało się to normą, bo zaraz inni będą chcieli "gościnnie wystąpić". 

A może po prostu przestań cudować i zgłoś się do skarpet. Nie potrzebujesz konsoli żadnej generacji, by z nich skorzystać. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Kmiot napisał:

To trochę zależy od tego w jakiej formie uda mi się zrealizować losowanie, bo mam 2-3 idee, w przypadku których taki "pusty los"w puli  psuje mi koncepcję. Kwestia zorganizowania "czasu i miejsca", więc standardowo nie mogę nic jeszcze w tej materii obiecać i muszę pozostać tajemniczy. Ale jeśli nie będziesz zawadzał, to Cię dorzucę "za zasługi", tylko z drugiej strony nie chcę też, by stało się to normą, bo zaraz inni będą chcieli "gościnnie wystąpić". 

A może po prostu przestań cudować i zgłoś się do skarpet. Nie potrzebujesz konsoli żadnej generacji, by z nich skorzystać. 

Upierac sie nie bede i bez sensu zebys naginal pode mnie specjalnie zasady tworzac precedens. Chcialem sie raz przejechac na karuzeli ale nie bede rozbijal imprezy tym, ktorzy uczestnicza.

 

A na ps4 mam juz kilka gierek kupione tylko ku.rwa zadnej promocji nie ma na konsole przez deficyty ps5 i tego je.banego wirusa. To chyba zemsta panstwa srodka za glodowe stawki w fabrykach ze teraz bialy europejczyk nie moze kupic produkowanego tam plastiku. Dzieki Chinczyki, mam nadzieje, ze pancernik smakowal.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...