Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077 - Bugi, błędy, glitche...


Dud.ek

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że każdy z nas betatestuje produkt CD PROJEKTU to wypadałoby wrzucać wszystko w jedno miejsce, żeby nie musieli szukać co łatać. 

Odemnie na początek poruszanie  po menu jak kursorem myszki to porażka, wymaga przyzwyczajenia. Osobiscie wole skakanie po kafelkach. 

Podczas dialogu nie można kucać/wstawać bo sie skipuje kwestie :)

 

Pierwsza misja i dwa wczytania stanu gry, pierwsze go rozjechałem, bo pojawił sie przed maska. Za drugim razem jechałem wolniej ale to też nie pomogło. 

Odnośnik do komentarza

Podczas questu z Maelstormem postać Jackiego się pięknie zloopowała i jak siadał na kanapie to jego model znikał, pojawiał się obok kanapy i zaczynał kwestię od nowa. Śmiałem się ja pojebany jak AI typa z Maelstormu próbuje posadzać Jackiego na kanapie po raz trzeci i jednocześnie popychać kwestie dialogowe do przodu xd No ale ostatecznie quest się niezgliczował i w końcu Jackie posadził dupę.

 

Odnośnik do komentarza

Glitch nie pozwolił mi zakończyć 30 minutowej misji. Wszystko skończyłem i musiałem tylko pogadać z Jackiem. Ale Jack był w pomieszczeniu, do którego się nie da wejść. Checkpointa tez w pobliżu nie ma i muszę wszystko powtarzać. I to też nie wiem, z jakim skutkiem. Oczywiście w czasie misji save zrobić się nie da. 2020 rok i CDP Ja pierdole XD

Odnośnik do komentarza

U mnie błąd z misją The Pickup. Mając wybór spotkania się z Jackie'm albo spotkanie ze Strout(opcjonalnie) wybrałem ta drugą opcję. Kiedy chciałem pojechać do Jackie'go marker nie pokazuje go na mapie. Ludzie którzy wiedzieli gdzie jest miejsce spotkania piszą ze jest tam sam motor na którym Jackie powinien siedzieć ale jego samego tam nie ma. Restart gry nie pomaga, fast travel nie pomaga, robienie innych questów i powrót do tej misji po czasie nie pomaga. Autosave'ów już nie mam po sie szwędałem przed tą misją sporo czasu. Az chce się powiedzieć "Go back to sleep, Samurai" :/

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.12.2020 o 13:44, Morikage napisał:

U mnie błąd z misją The Pickup. Mając wybór spotkania się z Jackie'm albo spotkanie ze Strout(opcjonalnie) wybrałem ta drugą opcję. Kiedy chciałem pojechać do Jackie'go marker nie pokazuje go na mapie. Ludzie którzy wiedzieli gdzie jest miejsce spotkania piszą ze jest tam sam motor na którym Jackie powinien siedzieć ale jego samego tam nie ma. Restart gry nie pomaga, fast travel nie pomaga, robienie innych questów i powrót do tej misji po czasie nie pomaga. Autosave'ów już nie mam po sie szwędałem przed tą misją sporo czasu. Az chce się powiedzieć "Go back to sleep, Samurai" :/

 

On w tej misji potem idzie pod drzwi do magazynu po drugiej stronie drogi i każe ci zadzwonić domofonem, zobacz czy tam już nie stoi ;)

Odnośnik do komentarza

Jeszcze żaden duży twórca nie wydał takiego kupsztala. Już nie mówię o wydajności na konsolach. Poza samym Miastem, muzyką i dialogami KAŻDY inny element gry jest niegotowy albo calkiem spartolony albo wymaga przemyślenia. Nawet menu główne gry udało im się spie . rdolić.

Jadąc wozem radio działa jak chce. Widoku nawet nie mogę zmienić bo raz działa a raz nie. I dosłownie dziesiątki innych rzeczy które po prostu walą po oczach.

Świadomie i z premedytacją wydali grę w stanie co najwyżej early Access, a tak naprawdę to alpha.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przeciez nawet ustawienia sie nie zapisuja. To ziarno, aberracja, rozmycie czasami mam wlaczone mimo ze wylaczalem kilka razy. Tak samo dubbing. Raz gra odpala mi sie w polskim, raz w angielskim. Raz hdr wlaczony (po patchu wyglada w miare ok), raz wylaczony. Tak samo opcje sterowania sie zmieniaja na domyslne. Przed kazdym odpaleniem gry trzeba grzebac w ustawieniach. Kompromitacja.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Mialem taki blad w losowym zadaniu na mapie, zabilem "bossa", ale misja sie nie konczy, nie moge go zlootować, leży martwy, ale co chwile wrzeszczy "dawaj!" "Napierdalamy sie!". Strzelilem mu z shootguna, zostala tylko gorna polowa ciala i dalej drze morde że mnie rozjebie. Rzucilem granat, z typa zostalo pol klatki piersiowej i pol ręki, mysle to już koniec podchodze go zlootować a ten kikut do mnie "Szykuj sie na srogi wpierdol!" xd Normalnie jak Mothy Python i Święty Graal scena z rycerzem od "to tylko draśnięcie".

Edytowane przez Observer
  • Plusik 2
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...