Jump to content

PSX Extreme 281 + Kalendarz Gracza 2021

Recommended Posts

W dniu 13.01.2021 o 13:22, number_nine napisał:

ja to w ogóle nie pamiętam czy ona podczas całej "kariery" w pe napisała coś więcej poza tym, że xbox, gearsy i kolodjuty 

Ależ sucharek, aż nie mogłam sobie odmówić odpowiedzi:) 

Cofnij się szanowny numerze dziewięć o jakąś dekadę w numerach PSXa. Napewno znajdziesz coś mojego autorstwa, co nie dotyczy jedynie gearsów i kolodjuty. 

Pozdrowienia:*

HIV z tą wyimaginowaną pandemią to tak na serio czy to jakiś test na spostrzegawczość, czy na pewno czytelnicy czytają magazyn? Wiele rozumiem, ale folii w PE to się nie spodziewałem innej niż ta, w której przychodzi prenumerata.

Spoiler

image.thumb.png.42212d76d98038c7dc34442203ca1be0.png

A dwie strony dalej Roger żegna kolegę, który odszedł na COVID.

• Haha 1
Godzinę temu, Bzduras napisał:

HIV z tą wyimaginowaną pandemią to tak na serio czy to jakiś test na spostrzegawczość, czy na pewno czytelnicy czytają magazyn? Wiele rozumiem, ale folii w PE to się nie spodziewałem innej niż ta, w której przychodzi prenumerata.

Ukryj zawartość

image.thumb.png.42212d76d98038c7dc34442203ca1be0.png

A dwie strony dalej Roger żegna kolegę, który odszedł na COVID.

Ja to zrozumiałem w ten sposób, że teraz covid jest dobrym farmazonem, wymówką na niepowodzenie w czymkolwiek. 

Po dobrych kilku latach od ostatniego zakupu (2008/2009/2010?), kupiłem w malutkim sklepiku ostatni egzemplarz, umieszczony był na najwyższej półce tuż pod sufitem. Pani kioskarka na patencie wziełą drabinę i ochoczo stwierdziła "mam na to uprawnienia" xD Kalendarz póki co będzie wisiał w pracy. Ahh ten zapach farby 

A co do samego kalendarza na rok 2021 to jest ok, ale tą ku.we z wykrzywioną mordą z helblejda to mogliście sobie naprawdę darować.

Teraz będę musiał przykryć tą paskudną mordę jakimś innym obrazkiem bo przecież nie będę patrzył na tego szkaradnego ryja przez cały jebaniutki miesiąc. 

Edited by kazuyoshi
17 godzin temu, kazuyoshi napisał:

A co do samego kalendarza na rok 2021 to jest ok, ale tą ku.we z wykrzywioną mordą z helblejda to mogliście sobie naprawdę darować.

Teraz będę musiał przykryć tą paskudną mordę jakimś innym obrazkiem bo przecież nie będę patrzył na tego szkaradnego ryja przez cały (pipi)aniutki miesiąc. 

Miało by się ochotę pierydolnąć ją w ten głupi ryj na uspokojenie albo niech zje snickersa, Jak ktoś ma rzutki to piękna tarcza