Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Labtec napisał:

 

to zmieniasz suwaczek na medium, problem?

 

Daj spokój. 

Doskonale wiesz, że komp w cenie konsoli, do gier się nie nadaje. 

Druga sprawa, to nienawidzę tej ciągłej walki z brakiem jakiegoś sterownika itp. Ostatnio chciałem po legalu zainstalować obojetnie jakie demo gry wyścigowej, by sprawdzić czy dziala kierownica bo miałem na nią klienta, no i oczywiście wuj z tego - zainstaluj to, zainstaluj tamto, tego zainstalować nie możesz, bo masz zainstalowane coś innego i się gryzie - myślałem, że wyzucę te skrzynię przez okno. 

 

Konsolę włączasz, instalujesz grę i grasz. 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Ukukuki napisał:

RT ma duży potencjał w wyścigach. Nocne wyścigi w deszczu :banderas: Zagrałbym w remake Underground 1 z RT.

 

Ja bym powiedział że wyścigi to gatunek, który najmniej potrzebuje RT...

Taki Driveclub dobitnie pokazuje, że SSR robi wystarczającą robotę w kwestii odbić (ba, są nawet "selfreflections").

Jedyną dużą wadą SSR jest fakt, że odbicia znikają kiedy element, który ma być odbity znika z ekranu. Czyli z reguły kiedy patrzysz "za nisko".

Akurat samochodowki to jedne z nieliczych gier, gdzie przez 99% czasu masz kamerę ustawioną równolegle do podłoża, więc podczas gameplayu znikające SSR nie są dużym problemem. Co innego photomode ;-)

Odnośnik do komentarza
On 2/13/2021 at 10:11 AM, Michał102 said:

 

Daj spokój. 

Doskonale wiesz, że komp w cenie konsoli, do gier się nie nadaje. 

Druga sprawa, to nienawidzę tej ciągłej walki z brakiem jakiegoś sterownika itp. Ostatnio chciałem po legalu zainstalować obojetnie jakie demo gry wyścigowej, by sprawdzić czy dziala kierownica bo miałem na nią klienta, no i oczywiście wuj z tego - zainstaluj to, zainstaluj tamto, tego zainstalować nie możesz, bo masz zainstalowane coś innego i się gryzie - myślałem, że wyzucę te skrzynię przez okno. 

 

Konsolę włączasz, instalujesz grę i grasz. 

 

Nie wiem dokładnie o co tu chodzi nawet ale ok, rozumiem ze według ciebie nie powinni pracować nad grafika bo tylko ma chodzić na konsolach i PC za 2300?

Odnośnik do komentarza

Gdzie ja napisałem, że mają nie pracować nad grafiką? 

 

Wyraziłem jedynie opinię, że lepiej olać efekty typu RT jeśli przez to mają wrócić do 30 klatek. 

RT wcale nie jest konieczny (szczególnie w wyscigach) by grafa prezentowała się super. 

 

I moje słowa odnoszą się do konsoli, a nie kompa za 20k. Tam pewno będzie 8k, 120 fps, RT i w przerywnikach po wyścigach striptizerka zatańczy na rurce. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
Cytat

Forza Motorsport 6 had loads of Australian cars as DLC -> Horizon 3 is set in Australia

Forza Motorsport 7 had image files leaked of loads of British cars -> Horizon 4 is set in Britain

Now Horizon 4 has had documented a lot of unreleased cars (name references found in textures), which include some very American-only cars like the Lincoln Continental, MKVII and MKVIII, among others.

Connect the dots - ABC News (Australian Broadcasting Corporation)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.