Skocz do zawartości

Patronite.pl - miesięcznik PSX Extreme startuje z kampanią w serwisie


Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Roger napisał:

jeśli chodzi o organizację i kwestie związane z całym Patronite, progami, nagrodami, losowaniami itp. z tym działa Łapusz. 

Jest szansa, żeby dać mu znak, że ludzie zadają pytania i warto by się do nich ustosunkować? Bo szczerze mówiąc nic tak nie deprymuje, jak rzucanie w eter konkretnych kwestii, które zostają przemilczane tylko po to, by za chwilę przeczytać o jakichś mniej istotnych kwestiach, jak gdyby nigdy nic.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Bzduras napisał:

Jest szansa, żeby dać mu znak, że ludzie zadają pytania i warto by się do nich ustosunkować? Bo szczerze mówiąc nic tak nie deprymuje, jak rzucanie w eter konkretnych kwestii, które zostają przemilczane tylko po to, by za chwilę przeczytać o jakichś mniej istotnych kwestiach, jak gdyby nigdy nic.

Jasne, zbiorę w jedna paczkę i wyślę - o jakie kwestie chodzi?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 22.03.2021 o 13:43, Bzduras napisał:

Ok, jednak nadal nie wiemy, w jaki sposób będzie to weryfikowane. Czy wydawca sam zassie te dane z Patronite i scali je z istniejącymi prenumeratami? Czy trzeba do kogoś odezwać się w tej sprawie? Jak z danymi do wysyłki, czy będą brane z konta na Patronite (na poprzedniej stronie ktoś wcześniej napisał, że wolałby ich nie uzupełniać w tamtym miejscu bez wyraźnej potrzeby)? To, co napisałeś jest jakby zawarte w opisach progów, mniej lub bardziej bezpośrednio, natomiast niewiadomą dla nas stanowią kwestie techniczne i jak finalnie zostanie to wprowadzone w życie.

Dla mnie najważniejsze jest właśnie to, o czym piszę od jakiegoś czasu. Może ktoś inny ma jeszcze jakieś wątpliwości i dopisze się do listy?

Odnośnik do komentarza

@Roger Szkoda. W takim momencie przydał by się jakiś pomagier (zastępca red. nacza?) który by właśnie pomógł to ogarnąć. Bo tak, sugestie z forumka, facebooka czy nawet PPE mogą nie zostać wdrożone tylko dla tego że osoba 'decyzyjna' stwierdzi że to się nie opłaca/to nie jest ważne. Mam tylko nadzieję że ta aukcja numeru 1 i poradnika 1 na allegro to tylko wybadanie gruntu jakie było by zainteresowanie dodrukiem numerów archiwalnych.

Edytowane przez łom
Odnośnik do komentarza

W jaki sposob i kiedy dostaniemy specjalny numer z psx extra? Ja mam prenumerate zagraniczna czy mi go tu wyslecie albo podmienicie z normalnym numerem? Nikt nie pytal o nasze adresy. Czy jednak nie bedzie wersji papierowej? Czemu nie wygralem? (Nie wiem czy chce wiedziec do bylo w pudelkacj bo moze by dupe sciskalo.)

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Jontek80 napisał:

Dzięki za wspolczucie i zrozumienie mojego dramatu.

Spoko ale mi też chcieli wysyłać gazetkę z dodatkowymi stronami a jestem w niższym progu tylko zapłaciłem z góry więc tam trochę bajzel jest z ogarnięciem tego. W każdym razie honorowo się przyznałem, że mi się nie należą. xd

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry. Tutaj Robert Łapiński / Łapusz. Przepraszam, że dopiero teraz się pojawiam w dyskusji, ale czas, czas... Przede wszystkim dziękujemy za okazane wsparcie i będę się starał bywać tutaj tak często jak się da. Może zorganizujemy jakieś AMA :) Dzięki Wam jedziemy do numeru 300, po drodze Extreme Party, a potem się zobaczy!

  • Plusik 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...