Skocz do zawartości

Patronite.pl - miesięcznik PSX Extreme startuje z kampanią w serwisie


Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, grzybiarz napisał:

w komentarzach jacy wszyscy poważni, bo ich ten humor zniesmaczył. A jak jest za poważnie to narzekają, że to już nie to co kiedyś. Kurła, co za imbecyle.

Toc to twitter czyli sciek internetu. Ten caly leszek niech tak nie marudzi bo go zaraz tam dojada za brak zaimkow w nicku

Odnośnik do komentarza
Teraz, LeifErikson napisał:

 

Bo czytając co piszesz, mam wrażenie, że straszny z Ciebie smerf maruda, co to mu się nic nie podoba i jeszcze przyjdzie pozniechęcać tych, którym zależy. :) 

 

EOT

Jak byś czytał uważniej, to może być zauważył że podoba mi się youtube :reggie: 

 

jak przestaniesz burczeć pod nosem to może być i EOT :problem: 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Czoperrr napisał:

A może zwiększcie cel miesięczny do 200 tysięcy, zlikwidujcie wersję papierową i wypuszczajcie comiesięczny numer w formacie PDF za frajer? Coś na zasadzie Radia 357/Nowy Świat.

I co jeszcze, może niech Kaczkowskiego i Manna zaproszą do pisania artykułów?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Patrząc na reakcję użytkowników forum, wywodzącego się zresztą z pisma, nie wróżę wam powodzenia w tej zbiórce.

Szkoda, że portal został sprzedany, a wy w tym czasie nie zalożyliście nowej strony www, bo z tego co mi wiadomo ppe.pl ma się świetnie, a reprezentuje ściekowy poziom. Łatwo byście ich przebili i byłaby kasa na dalsze funkcjonowanie pisma na całe lata. 

Sama zbiórka, przez obecność wiadomej osoby, dość mocno zniechęca ludzi, którzy wsparli w swoim czasie powrót SS. Do tego to bardziej przypomina abonament, a nie jednorazową akcję.

 

W każdym razie, jako miłośnik prasy growej, trzymam za was kciuki. W przeciwnym razie pozostanie mi tylko import z Wysp.

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...