Skocz do zawartości

Patronite.pl - miesięcznik PSX Extreme startuje z kampanią w serwisie


Rekomendowane odpowiedzi

Mazzeo, moze gdybys siedzial w obozie niebieskich to by Rogerowi zmieklo serce a tak no to wiadomo czemu sie nie odniosl.

 

Tzn. spoko, to sa twoje powody do niewspierania i ok, pewnie nie jestes w tym osamotniony. Chociaz tych tekstow gruchy w pe to tez nie bylo specjalnie duzo. Zooltar tez wiekszosc wku.rwia a ma raptem jedna strone i to niecala.

 

Cala akcja bedzie dobrym testem na to jak bardzo wazne dla ludzi bylo PE i jak mocno go potrzebuja. Tylko, ze redakcja ma problem posredni a zbiorke ogarnia wydawca i widzimy jak wygladaja progi. Nawet wspierajacy prenumerata maja watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Mejm napisał:

Cala akcja bedzie dobrym testem na to jak bardzo wazne dla ludzi bylo PE i jak mocno go potrzebuja.

 

Myślę, że ta akcja pokaże jeszcze jedna ciekawą rzecz - które pismo ma większą i bardziej przywiązaną (tudzież hojną) społeczność. Być może będzie to miało jakieś znaczenie jeśli kiedyś się okaże, ze wydawnictwo może pociągnąć tylko jeden tytuł. ;)

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie najciekawszy prog to ten za 7 zl. Moze bedzie ze 100 patronow wiec raz na jakis czas jest szansa zgarnac jakies fajne gadzety. Dlatego wydaje mi sie to smiesznie niskim progiem. Cos jak los do lotto. 

Dalbym z 20 wlasnie z jakims innym ciekawym malym bonusikiem. Nazwisko w stopce srednio mnie interesuje.

Ten album zero powinien byc za 50 zl po pol roku wplacania.

Edytowane przez Jontek80
Odnośnik do komentarza
8 minutes ago, Mejm said:

Mazzeo, moze gdybys siedzial w obozie niebieskich to by Rogerowi zmieklo serce a tak no to wiadomo czemu sie nie odniosl.

 

Tzn. spoko, to sa twoje powody do niewspierania i ok, pewnie nie jestes w tym osamotniony. Chociaz tych tekstow gruchy w pe to tez nie bylo specjalnie duzo. Zooltar tez wiekszosc wku.rwia a ma raptem jedna strone i to niecala.

 

Cala akcja bedzie dobrym testem na to jak bardzo wazne dla ludzi bylo PE i jak mocno go potrzebuja. Tylko, ze redakcja ma problem posredni a zbiorke ogarnia wydawca i widzimy jak wygladaja progi. Nawet wspierajacy prenumerata maja watpliwosci.

zooltar to lewak, ale juz nie znęcajcie sie nad nim. To chlopulik ktory pomylił drogi życiowe.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, krzysiekp392 napisał:

ja wiem że jest od tego inny temat ale pośrednio

 

qOG0wgX.png

 

 

no kurwaaa xDDD

 

SYTUACJA JEST BARDZO INTERESUJĄCA

 

:yao:

Szkoda, że nie napisali jak jeden z userów oddał ejakulat na pada i się tym jeszcze chwalił. Normalnie tysiące cklick bajtów gwarantowane. 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, LeifErikson napisał:

 

Myślę, że ta akcja pokaże jeszcze jedna ciekawą rzecz - które pismo ma większą i bardziej przywiązaną (tudzież hojną) społeczność. Być może będzie to miało jakieś znaczenie jeśli kiedyś się okaże, ze wydawnictwo może pociągnąć tylko jeden tytuł. ;)

Sonowcy wyścigowcy vs. cebula z game passa. xd

Ja tam na razie bije się z myślami jaką kwotę wpłacić bo jednak niektóre te progi to niezły odlot a jednak wolałbym, żeby to była zbiórka na wykupienie pisemka bo jednak ten biznes tak średnio się opłaca dla gazetki i jest to pewnie pierwsza gałąź tego biznesu do odstrzału. 

12 minut temu, Mejm napisał:

Bedzie w glosie ludu, Perez ma logi o moderki.

Nie lepiej w graczpospolitej. Tam często są info o jakiś świrach co np. ukradli konsole jakiemuś niepełnosprawnemu czy coś. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, MaZZeo napisał:

Bardzo rzadko piszę o PSXE, ale sytuacja spowodowała że i ja coś dorzucę.

 

Od 13 lat jestem na forum i też od tylu czasu kupuje szmatławca. W tamtym czasie w jakiś sposób mnie CDA odepchnęło i sięgnąłem po coś luźniejszego w formacie i jestem do dzisiaj. Pamiętam jak gazeta to w zasadzie była tylko gazeta + to forum (nawet plusów nie było wtedy), nie było też youtube'a ani PPE.

 

Ostatnie 3 lata jednak tylko kartkuję czasopismo i odkładam na kupkę wstydu, raczej to wynika z braku czasu i faktu że chyba przestałem czuć potrzebę czytania o grach i wole po prostu odpalić konsolę i sprawdzić samemu jakieś tytuły albo trendy aniżeli czytać o tym w gazecie czy gdziekolwiek.

 

Jakieś kocopoły HIVa albo boomerskie komiksy mnie nie rażą, ot taka część czasopisma tak samo jak i recenzje gierek na Nintendo które mnie nie obchodzą.

 

Chyba w 2010-2011 stworzyliście PPE który miał być w końcu online serwisem stricte konsolowym, miejscem gdzie można być "bliżej" zgredów i tak było przez pierwsze parę lat. W tamym okresie wyglądało to tak, że PPE = PSXE a PPE = PSXE, to był jeden byt, przynajmniej dla mnie.

 

Jednakże w pogoni za klikami, goglowskimi trendami itd sami zrobiliście z tego ściek bo zamiast treści liczył się DOJEBANY TYTUŁ [ZOBACZ JAK], zostało jakiś dwóch zgredów a pozatrudnialiście jako redaktorów jakieś ameby, trolle skupione na tworzeniu wojenek międzyplatformowych, albo jakieś parówy które nie potrafią nawet nagrać unboxingu konsoli

 

 

Od paru lat w wiadomym temacie zwracałem uwagę jaki gównocontent jest na PPE i jak bardzo wpływa to na odbiór pisma bo przecież jedno łączy się z drugim, TYMBARDZIEJ że te same gęby z PPE  m.in. Gruszczyka i Chrzanowskiego zaczęły się epizodycznie pojawiać na łamach PSXE ze swoimi wypocinami

 

Doskonale sobie zdaje sprawę ze PPE i te clickbaity to był hajs, ale faktem jest że stałym czytelnikom pisma albo użytkownikom tego forum mocno to zniesmaczyło odbiór szmatławca - wystarczy sprawdzić ile stron jest w temacie o PPE.

 

Nie dziwcie się więc że nie boli mnie serce na widok patronite i faktu że pismo jest w złej sytuacji, bo zastanawiam się teraz co się stało z tymi "milionami" zarabianymi na PPE i pudelkowym contencie.

 

Jeszcze doszedł fakt że nie mogłem nawet zamienić prenumeraty pisemnej na cyfrowa bo jakaś pani Basia u waszego nowego wydawcy nie potrafiła ogarnąć korekty faktury. Doszło do tego, że każde inne pismo mogłem zmienić i czytać na iPadzie a PSXE nie bo nie i chuj.

 

Kupowałem pismo przez 13 lat, wpierw z chęci czytania a ostatnio z sentymentu, z chęci wsparcia was i utrzymania forum ale jak tylko prenumerata się skończy za parę miesięcy to nie przedłużam. 

 

Wiem że zostaliście kupieni przez wydawcę i to nie wasza wina że nastała pandemia która przewróciła wszystko do góry nogami, życzę wam jako ludziom dobrze, szczególnie Rogerowi, ale nie będę wspierał czasopisma po latach tworzenia ścieku w PPE, a na widok jakieś składki miesięcznej kosztującą więcej niż Game Pass + Netflix uśmiecham się litościwie.

 

 

 

 

A nie mowilem? Po co on jezdzi w tych rajdach? Powinien sie skupic na F1. Teraz w ogole nie jest mi szkoda Roberta i tej jego godnej pozalowania raczki, ale generalnie zycze mu oczywiscie jak najlepiej :cool: :lapka:

 

 

Zgaduje haslo: PO......

Z tym ze akurat PPE, z tego co wiem, ma sie zayebiscie, wiec wyglada na to, ze najlepsza opcja (finansowe) byloby dla PE zrobienie z czasopisma takiego bravo-faktu :potter: Ale nie zrobiliJakie strony sa najpopularniejsze w Polsce na swiecie? Te dla inteligencji?

Gdyby PPE byloby jak PE, to juz dawno by nie istnialo. Ok, zaraz ktos powie, ze PE (zwlaszcza te za kadencji Sciery) tez jakies gornolotne dla osoby postronnej nie byly ze wzgledu na humor, ale chlopaki znaly sie na gierkach. W ogole to jest paradoks, w tamtych czasach bylo cos takiego jak polski styl redagowania w gazetach o elektronicznej rozrywce  i styl ten charakteryzowal sie specyficznym humorem, poczawszy od top secret, po gamblera, swiat gier komputerowych i na psx extreme konczac (nostalgia? Bo bylem nastolatkiem?).

 

Bledem bylo, aczkolwiek nie znam zadnych szczegolow, rozdzielenie portalu i pisma. Portal ciagnal szmatlawiec finansowo. Z punktu widzenia biznesowego to bylo super dla gazety, ale mega chuyowe dla portalu.

 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Dave Czezky napisał:

 

A nie mowilem? Po co on jezdzi w tych rajdach? Powinien sie skupic na F1. Teraz w ogole nie jest mi szkoda Roberta i tej jego godnej pozalowania raczki, ale generalnie zycze mu oczywiscie jak najlepiej :cool: :lapka:

 

 

Zgaduje haslo: PO......

Z tym ze akurat PPE, z tego co wiem, ma sie zayebiscie, wiec wyglada na to, ze najlepsza opcja (finansowe) byloby dla PE zrobienie z czasopisma takiego bravo-faktu :potter: Ale nie zrobiliJakie strony sa najpopularniejsze w Polsce na swiecie? Te dla inteligencji?

Gdyby PPE byloby jak PE, to juz dawno by nie istnialo. Ok, zaraz ktos powie, ze PE (zwlaszcza te za kadencji Sciery) tez jakies gornolotne dla osoby postronnej nie byly ze wzgledu na humor, ale chlopaki znaly sie na gierkach. W ogole to jest paradoks, w tamtych czasach bylo cos takiego jak polski styl redagowania w gazetach o gierkach i byl on zayebisty (nostalgia? Bo bylem nastolatkiem?).

Bledem bylo, aczkolwiek nie znam zadnych szczegolow, rozdzielenie portalu i pisma. Portal ciagnal szmatlawiec finansowo. Z punktu widzenia biznesowego to bylo super dla gazety, ale mega chuyowe dla portalu.

 

Ale te pierwsze numery to jednak mocna amatorka była, nawet w porównaniu do takiego top secreta. Teraz jednak jest o wiele lepiej. 

Ale gazetka miała specyficzny klimat tych lat 90.

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, krzysiekp392 napisał:

hejt, zawiść, kubica... tera dawajcie polityke i koronawirusa

 

no tak, ale to wszystko jest polaczone ludzmi, ktorzy to wszystko komentuja i jakie maja nastawienie.

Dobrze, ze chociaz dzietnosc spada.

2 minuty temu, lpcl napisał:

Ale te pierwsze numery to jednak mocna amatorka była, nawet w porównaniu do takiego top secreta. Teraz jednak jest o wiele lepiej. 

Ale gazetka miała specyficzny klimat tych lat 90.

Czyli sugerujesz, ze ppe jest tym dla lat '20, czym PE bylo dla lat '90?

@MaZZeo jakis komentarz?

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Dave Czezky napisał:

 

no tak, ale to wszystko jest polaczone ludzmi, ktorzy to wszystko komentuja i jakie maja nastawienie.

Dobrze, ze chociaz dzietnosc spada.

Czyli sugerujesz, ze ppe jest tym dla lat '20, czym PE bylo dla lat '90?

@MaZZeo jakis komentarz?

Nic o ppe tam nie sugerowałem. Po prostu dzisiaj taka gazetka nie miałaby prawa istnieć ale wtedy robili i czytali to zajawkowicze. Nostalgia przesłania ci pamięć. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Dave Czezky napisał:

Nic mi nie przeslania, wiem jakie byly pierwsze numery, bo niedawno je czytalem. Po kilkunastu bylo juz w miare git.

Chodzi mi o to, ze to ze komus sie cos wydaje, to znaczy ze mu sie wydaje, a nie ze takie jest/bedzie.

Masz sporo racji ale kręcisz też tutaj jakąś dramę. Jak pewnie większość userów w ogóle nie czyta psxe. Zobaczymy jaki będzie odzew jak w gazetce o tym napiszą. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...