Skocz do zawartości

Patronite.pl - miesięcznik PSX Extreme startuje z kampanią w serwisie


Rekomendowane odpowiedzi

No OK, ale pytanie "dlaczego nie kupuję" to jest - moim zdaniem - temat na osobną dyskusję, aczkolwiek możemy ją rozpocząć tutaj. No bo naprawdę nie chce mi się wierzyć, że ktoś przestał kupować pismo, bo jest/było powiązane z PPE (gdzie absolutnie nikt nikomu nie każe wchodzić, czytać, klikać) lub z tego względu, że w magazynie pojawi się raz na 6 numerów Wojtek Gruszczyk czy Igor, który - uwaga - przez rok miał ze 2 recki na 1/3 strony. No jak dla mnie to już naprawdę szukanie dziury w całym. I zupełnie inna sprawa - nikt tak naprawdę nie skomentował, że materiał tej czy innej osoby jest zły, tylko takie "o, typ z PPE, Szmatławiec się stacza". 

 

Nie masz ochoty wspierać pisma i masz swoje argumenty- spoko. Tylko ja je nie do końca rozumiem, bo w dużej mierze opierasz je na PPE. Rozumiem, gdybyś musiał bulić te 10 zł na PPE i dopiero to pozwoliłoby Ci kupić/dostać pismo, wtedy jasna sprawa. No ale co ma PPE do aktualnej sytuacji? Przecież rozmowa jest o tym, że dzisiaj wydając te 12 zł, wydajesz je na pismo - za konkretny kesz kupujesz konkretną treść, a ja mam trochę wrażenie, że Ty to argumentujesz na zasadzie "daję 12 zł, chcę mieć pismo, ale też obiecane PPE, które 10 lat temu reklamowało się jako Portal PSX Extreme". 

 

25 minut temu, MaZZeo napisał:

Nic nie poradzę że jedyny pomysł jaki pojawił się na PPE to ilość nie jakość i liczenie na przelewy od SCEP i EA.

 

No ale nic nie musisz na to radzić, portal sobie sam poradził :). Po prostu nie rozumiem tego ciągłego zestawiania jednego z drugim. PE zmieniło wydawcę 2 lata temu. Portal dodatkowo rok temu, co już absolutnie odcięło go od starego wydawcy pisma. 

  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Dave Czezky napisał:

Podejrzewam, ze backup jest co godzine albo, w najgorszym wypadku, raz dziennie. Na forum sa ciagle wykonywane operacje obciazajace serwer z wieloma uzytkownikami w tym samym momencie, wiec pewnie 500 - 1000 na miesiac.

 

Pytanie jak to wyglada ze strony prawnej i czy w ogole bylaby chec ze strony redakcji.

 

500-1000zl na miesiac to smieszna kasa. Tylko ktos by musial robic za informatyczka zeby ogarniac strone techniczna i nie moglby byc to blantman bo moglby skasowac forum w przyplywie krytyki i pekajacej psychy.

  • Plusik 1
  • Haha 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Perez ja jestem taką osoba która w zasadzie przestała się interesować czasopismem pod wpływem PPE. Jeszcze kupuje ale tylko dlatego ze prenumerata leci. Znam tez pare osób (in b4 walikoniki z irca hehe) które z podobnych powodów olały szmatławiec. Oczywiście PPE nie ma wpływu na to co się aktualnie dzieje ale miało wpływ na to, ze pare lat temu zniechęciłem się i przestałem być zaangażowany w ten magazyn i kupowałem tylko z przyzwyczajenia, efektem czego jest moje dzisiejsze nastawienie do problemów magazynu.

 

ale to nie jest sonda i nie ten temat na dyskusje.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Plugawy napisał:

 

500-1000zl na miesiac to smieszna kasa. Tylko ktos by musial robic za informatyczka zeby ogarniac strone techniczna i nie moglby byc to blantman bo moglby skasowac forum w przyplywie krytyki i pekajacej psychy.

 

Przepraszam, ale skąd w ogóle się bierze kwestia dyskutowania o forum, kosztach etc. Jakaś licytacja ruszyła czy o czymś nie wiem? :). 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Kmiot napisał:

PS Tak w ogóle wiele jestem w stanie zrozumieć, ale życzenie upadku czasopiśmie czysto hobbystycznemu, które jakoś sobie na uboczu funkcjonuje, nikomu nie wadzi, a wielu czytelników w jakimś małym stopniu uszczęśliwia uważam za bardzo małe ze strony hejterów. Ze strony użytkownika raven_raven oczekiwałbym więcej, ale widocznie Twitter rządzi się swoimi hejterskimi prawami. Rozumiem krzywdę wyrządzoną przez forum, ale co ma do tego pismo, żeby życzyć mu gleby? Jestem zniesmaczony tym tweetem.

 

Wlasnie tez mialem pisac w temacie twittera ale postanowilem przeczytac nowe posty i akurat fajnie, ze to podjales. Nie o bylych uzytkownikach jednak chcialem napomniec a o bylych i w sumie obecnych redaktorach. Z ciekawosci wszedlem na konto Kosa i Butchera (tylko te znam) i u nich zadnej wzmianki o zbiorce... Za to Koso eleganckie zdjecie z cda i numerem na 25 lecie. Coz, albo HRy nie pozwalaja albo lepszy lansik z konkurencyjna agencja ale po fachu niz ze zwloklami dawnych kolegow.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Mejm napisał:

 

Wlasnie tez mialem pisac w temacie twittera ale postanowilem przeczytac nowe posty i akurat fajnie, ze to podjales. Nie o bylych uzytkownikach jednak chcialem napomniec a o bylych i w sumie obecnych redaktorach. Z ciekawosci wszedlem na konto Kosa i Butchera (tylko te znam) i u nich zadnej wzmianki o zbiorce... Za to Koso eleganckie zdjecie z cda i numerem na 25 lecie. Coz, albo HRy nie pozwalaja albo lepszy lansik z konkurencyjna agencja ale po fachu niz ze zwloklami dawnych kolegow.

Dopiero co gnojek mył stopy w redakcyjnej umywalce. A teraz proszę: nie dotykam żebraków.

 

A na Butchera to w sumie wyjebane i tak był zjebany.

1 minutę temu, Perez napisał:

 

Odkupię forum Kmiot, ale jak nie nazbiera więcej, to Twoja wina i za karę @MaZZeo dostanie bana! ;)

Deal. Trudno, e-życie MaZZeo mogę postawić na szali.

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Nie no, łączenie PPE z PSX, jest co najmniej dziwne. To już ten nieszczęsny Tadzik(pół strony) walczący z niewidzialnymi wrogami ma większy wpływ niż te gruszki i inne, których rola sprowadza się najczęściej do " Witam, o jaka ładna gra, pozdrawiam".

Gdyby było jakiekolwiek większe przełożenie, to nie byłbym w stanie czytać tej zacnej gazetki dla małych dzieci, a felietony od takiego Piechoty, czy prawie całej reszty bronią się same.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, LeifErikson napisał:

Akcja jest w necie dopiero drugą dobę, ja bym im jeszcze dał chwilę czasu na reakcję przed podpaleniem stosu. ;)

No wiadomix, trzeba sprawdzic umowy, zrobic reachunek zyskow i strat wizerunkowych, popatrzec jak zachowuje sie konkurencja i dopiero zapostowac twitta. Takie rzeczy nie dzieja sie od razu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...