Skocz do zawartości

Patronite.pl - miesięcznik PSX Extreme startuje z kampanią w serwisie


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Dave Czezky napisał:

@Sobanzdziwilbys sie

Chodzi o to jaki content jest najpopularniejszy i headshot byl w glowe, a nie w kolano (od razu wytlumacze, ze to jest forumowy klasyk, bo zaraz ktos mi napisze ze headshot to strzal w glowe - taki mamy teraz niesamowity poziom i "swiadoma parodie").

 

Przebijam:

 

Szach i mat , doceniam Dawid 

 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Ukukuki napisał:

Nie ma już banów za cw poza cw czy obecna moderacja jest totalnie bez jajeczna?

Podnosiłem ostatnio tę kwestię w odpowiednim temacie, nikt z moderacji i administracji nie pochylił się nad nią w żaden sposób, więc hulaj dusza. Jest przyzwolenie najwyraźniej.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ukuki masz przycisk raportuj to zglaszaj. Moderacja na pewno doceni, ze bedzie musiala rozdzielac walczacych na smierc i zycie o kawalek plastiku czy jakas decyzje korporacji. Np jak to sie teraz dzieje w tym temacie, dobrze ze zareagowales, ta niewinna wymiana klapsow mogla by sie przerodzic w ludobojstwo.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

15k

 

Cytat

Osiągamy pułap, dzięki któremu pokrywamy koszty redakcyjne - tzw. wierszówkę.

Tym samym zgRedzi i współpracownicy są spokojni i pracują z jeszcze większym zaangażowaniem :)

 

45k

 

Cytat

Ta kwota pozwoli nam z grubsza pokryć comiesięczne koszty druku. Zmieniamy też papier na lepszy i grubszy (a właściwie to już to zrobiliśmy od numeru 283 naszego pisma).

To będzie dla nas kluczowa sprawa i naprawdę istotna ulga pozwalająca skoncentrować się w całości na rozwoju PSX Extreme.

 

60k

 

Cytat

60000 PLN to są stałe, niezmienne miesięczne koszty związane bezpośrednio z wydawaniem PSX Extreme.

Mając tę kwotę zabezpieczoną, poszerzymy objętość magazynu oraz przystąpimy do przygotowań do nowej imprezy dla Was: EXTREME SHOW!

 

 

Czyli pewnie 45k to optimum.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Mejm napisał:

 

Czyli pewnie 45k to optimum.

No właśnie, tylko brakuje info czy to jest 45 z samego Patronite, czy 45 z Patro i bieżących wpływów, które chyba przecież jakieś są? 

 

Moze się mylę, ale ja to rozumiem tak, że kasa która poleci ze zbiórki będzie uzupełnieniem wpływów ze sprzedaży, premki czy reklam, a nie jedynym wpływem, więc jesli na patro nie uda się dobić do 45 nie oznacza, że Szmatlawiec padnie, bo nadal jakieś wpływy chyba są?

Edytowane przez LeifErikson
Odnośnik do komentarza

No mi sie wydaje ze to jest z samego patronite. W ogole to brakuje duzo info bo jest troche watpliwosci. Na forum nie ma kto odpowiadac ale moze w sekcji komentarzy na stronie jest cos wyjasniane.

 

15 minut temu, LeifErikson napisał:

Moze się mylę, ale ja to rozumiem tak, że kasa która poleci ze zbiórki będzie uzupełnieniem wpływów ze sprzedaży, premki czy reklam, a nie jedynym wpływem, więc to że na patro nie uda się dobić do 45 nie oznacza, że Szmatlawiec padnie, bo nadal jakieś wpływy chyba są?

Tez bym to tak rozumial. Patronite to wsparcie a nie byc albo nie byc. Pytanie tylko co przy okazji patronite wspiera :)

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi
Godzinę temu, Gość napisał:

epitety i dwuznaczne statusy oraz posty na ciut poważniejsze tematy niż plastikowe pudełka was nie bolą oczywiście i nie macie z nimi problemu, nie macie potrzeby ich zgłaszania?

A kto tu się zabił?

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, LeifErikson napisał:

No właśnie, tylko brakuje info czy to jest 45 z samego Patronite, czy 45 z Patro i bieżących wpływów, które chyba przecież jakieś są? 

 

Moze się mylę, ale ja to rozumiem tak, że kasa która poleci ze zbiórki będzie uzupełnieniem wpływów ze sprzedaży, premki czy reklam, a nie jedynym wpływem, więc jesli na patro nie uda się dobić do 45 nie oznacza, że Szmatlawiec padnie, bo nadal jakieś wpływy chyba są?

 

Informacje o tym jaka jest realna sprzedaż pisma, ilu jest prenumeratorów, czy jaki jest minimalny nakład finansowy do trwania pisma na pewno byłyby pomocne. Bo póki co to gdybamy nad cyframi, które mogły być równie dobrze wzięte z rzutu monetą, albo służą zapchaniu dziury w budżecie. 

 

Zbiórkę popieram, ale na trochę więcej transparentności bym się nie obraził, biorąc pod uwagę, że mam być "sponsorem" pisma. 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.