Skocz do zawartości

Patronite.pl - miesięcznik PSX Extreme startuje z kampanią w serwisie


Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiadając na kilka kwestii:

 

http://psxextreme.pl/halloffame/?fbclid=IwAR0gcIdH0HYfIrpBqMZkw55mdShfER_GNSkaQUrgZnwed4ZovR8qB7b_9yw

 

1. Lista Hall of Fame jest aktualizowana na bieżąco. Więc na pewno wszyscy się w tym linku znajdą.

2. Jeśli ktoś miał wcześniej prenumeratę - po wsparciu jednego z progów gwarantujących prenumeratę zostanie ona po prostu przedłużona o kolejne miesiące.

3. Co do tych ośmiu dodatkowych stron - w druku na razie dostaną je tylko osoby wspierające dany próg na Patronite, ale dla wszystkich prenumeratorów te 8 dodatkowych stron będzie dostępnych w wersji PDF każdego numeru. 

 

Edytowane przez Roger
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Roger napisał:

2. Jeśli ktoś miał wcześniej prenumeratę - po wsparciu jednego z progów gwarantujących prenumeratę zostanie ona po prostu przedłużona o kolejne miesiące.

3. Co do tych ośmiu dodatkowych stron - w druku na razie dostaną je tylko osoby wspierające dany próg na Patronite, ale w przypadku wszystkich prenumeratorów te 8 dodatkowych stron będzie dostępnych w wersji PDF każdego numeru. 

Ok, jednak nadal nie wiemy, w jaki sposób będzie to weryfikowane. Czy wydawca sam zassie te dane z Patronite i scali je z istniejącymi prenumeratami? Czy trzeba do kogoś odezwać się w tej sprawie? Jak z danymi do wysyłki, czy będą brane z konta na Patronite (na poprzedniej stronie ktoś wcześniej napisał, że wolałby ich nie uzupełniać w tamtym miejscu bez wyraźnej potrzeby)? To, co napisałeś jest jakby zawarte w opisach progów, mniej lub bardziej bezpośrednio, natomiast niewiadomą dla nas stanowią kwestie techniczne i jak finalnie zostanie to wprowadzone w życie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Kmiot napisał:

Starzy prenumeratorzy, nowi, przedłużający, patroni od progów, scalanie tego w całość.

 

Wyobrażam sobie ten bałagan, który nastanie xd

Czujecie to?

 

 

 

Właśnie o tym ostatnio myślałem - panowie sobie dołożyli organizacyjnej roboty, nie ma co. :D

 

Bo na przykład jeśli ktoś jest aktualnym prenumeratorem, do tego wykupi próg, który upoważnia go do kolejnej prenumeraty i jeszcze dodatkowo nabędzie prawo do numerów specjalnych, to... sam bym się musiał porządnie zastanowić co i jak długo mam otrzymywać, a co dopiero przy ogarnięciu tego dla kilkudziesięciu, kilkuset, czy kilku tysięcy (a co, życzę Wam tego :D ) ludzi. 

23 minuty temu, Bzduras napisał:

Czy wydawca sam zassie te dane z Patronite i scali je z istniejącymi prenumeratami? Czy trzeba do kogoś odezwać się w tej sprawie? Jak z danymi do wysyłki, czy będą brane z konta na Patronite (na poprzedniej stronie ktoś wcześniej napisał, że wolałby ich nie uzupełniać w tamtym miejscu bez wyraźnej potrzeby)? 

 

Tak, to byłem ja. ;) I faktycznie, post Rogera nie rozwiewa tych wątpliwości niestety. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, LeifErikson napisał:

Tak, to byłem ja. ;) I faktycznie, post Rogera nie rozwiewa tych wątpliwości niestety. 

No właśnie. Mam próg z prenumeratą na pół roku i dodatkowymi stronami w magazynie, za rogiem już nowy numer szmatławca (oby), a konkretów brak. Na koncie prenumerata wykupiona samodzielnie i nic ponad to, więc zakładam, że na razie jeszcze nic w temacie się nie ruszyło... a już zaczyna się pomału robić trochę późno na te ruchy.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Emtebe napisał:

@Bzduras czytałem. Ale Ty przeczytaj mój post ze zrozumieniem. Napis na stronie hall of fame sugeruje, że każdy darczyńca jest tam zamieszczony. Wchodzę na tą stronę i myślę, wtf? Tak mało osób wsparło Szmatławca? A tu się okazuje, że 2/3 nie jest wpisanych bo to od progu jest. W pupce mam to, ale napis na stronie wprowadza w błąd, bo sugeruje co innego.

Oficjalnie zwracam się z prośbą o wpisanie usera Emtebe zamiast mnie na hall of fame. xd

Odnośnik do komentarza

Biorąc po uwagę, że ze zwycięzcami boxów redakcja będzie 

Cytat

kontaktować się mailowo z prośbą o podanie adresu do wysyłki

zaczynam obawiać się o bonusy ze swojego progu. Nikt nie prosił o mój adres, a teoretycznie w tym miesiącu powinienem dostać egzemplarz PE z Extreme Plus :(

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, łom napisał:

Na miejscu wysokoprogowych patronów bał bym się tej odpowiedzi ze strony Rogera: "Pewno jakoś na dniach, ale to akurat Łapusz ogarnia " xd

Kwestia tego, że ja się na Patronite kompletnie nie znam, mogę pomóc w promocji, ogarniam właśnie pierwsze 10 numerów do wersji PDF, działam z numerem zerowym, ale jeśli chodzi o organizację i kwestie związane z całym Patronite, progami, nagrodami, losowaniami itp. z tym działa Łapusz. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...