Skocz do zawartości

Patronite.pl - miesięcznik PSX Extreme startuje z kampanią w serwisie


Rekomendowane odpowiedzi

Na tą książkę zebrali chyba sporo powyżej celu, więc może takie "drobne" na Szmatławca już mniej istotne. ;) Ale rzuciłem okiem na patronajt Pixela i tam wrzucaja co tydzień jakieś filmiki dla patronów, czyli wychodzi na to, że się da. :) Tym bardziej że my tu nie mówimy o robieniu filmików tylko chociaż o kilku zdaniach informacji jak się sprawy mają. 

Odnośnik do komentarza

Witajcie. Postanowiłem zostać waszym patronem poprzez Patronite, wsparłem was kwotą 300 zł przez następne trzy m-c, i mam pytanie. Czy ktoś będzie się ze mną kontaktował w sprawie bonusów które wynikają z tego progu wpłaty? Od wsparcia minęło około 2 tyg. i żadnego kontaktu z waszej strony, nawet zwykłego dziękuję.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, LeifErikson napisał:

chciałbym wierzyć, że to przez sezon urlopowy... :/ 

Problem w tym, że nie powinniśmy tutaj siedzieć i domyślać się, od czego zależy cisza w eterze. Sezon urlopowy? Luz, zredagujcie w 5 minut informację o tym i wrzućcie na patro żeby uniknąć tego, co mamy teraz, czyli domysłów i spekulacji. Nawet dam templatkę:

 

Cytat

Hej! Jak wiecie, zaczyna się okres wakacyjny połączony z urlopami, w związku z czym przez dwa miesiące możemy nie wyrobić się z organizacją losowań czy realizacją przecieków. Przepraszamy i liczymy na Waszą wyrozumiałość, ekipa PE.

 

Wymyślenie i wklepanie tego tekstu zajęło mi niecałe dziesięć sekund. Czy rozjaśniłby on nieco sytuację? Na pewno. Mam wrażenie, że po początkowym zapale osobom odpowiedzialnym za patro już się odechciało nad tym dłubać. Widać też, że cisza w eterze nie służy szmatławcowi - tylko od wczoraj ubyło pięć stówek z puli zbiórki.

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Trochę wątpię w to, że lapusz trafił do szpitala. Czyli tam nie ma zasięgu?

HIV napisał recenzje na smartfonie, a tu 0 odpowiedzi, nawet 2-3 zdania. A sam fakt jednego posta lapusza od marca do sierpnia też pokazuje olewatorski stosunek do czytelników.

https://www.psxextreme.info/profile/68850-lapusz/
"REJESTRACJA

31 Marca

OSTATNIA WIZYTA

31 Marca" :potter:

PSX Extreme tak, ale wydawca mnie *&%*&^&$%%@#$%@@ :[

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wsparłem ich nie mała kwotą na okres 3 m-c, zrobiłem to tylko z sentymentu do szmatławca oraz lubię poczytać coś branżowego w formie papierowej. Ale też powinno im zależeć aby wsparcie z Patronite było jak największe i regularne, a tak zero szacunku do czytelników. Szanujcie swoich fanów tak szybko odchodzą!!!! 

Odnośnik do komentarza

Robert cały czas przebywa w szpitalu, dostałem info, ze wszelkie zaległe wysyłki i losowania będą przeprowadzone jak tylko wyjdzie. Ze względu na hospitalizuję nie ma też aktywności na koncie patronite. Numer Zerowy już częściowo jest poskładany czekamy jeszcze wciąż na recenzje i kilka wywiadów. Też jeszcze dogrywam dwa materiały duże mocno związane z rynkiem w latach 90., planowanych było 100 stron, ale może się lekko rozrośnie. Mogę tylko przeprosić Was za brak kontaktu z Patronite, ale jak wspominałem, całościowo ogarnia to Robert, który wraca teraz do zdrowia i jest z nim bardzo, naprawdę bardzo ograniczony kontakt. Tyle mogę napisać :(  

Edytowane przez Roger
  • Plusik 1
  • Dzięki 1
  • Smutny 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, LeifErikson napisał:

Dzięki za info. A ten album foto, o którym była mowa też już powstaje,  czy to dopiero w drugiej kolejności? 

Są już zebrane zdjęcia, ale chciałbym to ogarnąć razem ze Ścierą, porobić podpisy jakieś anegdotki, on będzie najlepiej wiedział co się działo, jak skomentować stare fotki, spotkania, zdjęcia z wesołych kamer. Będę go łapał po sezonie urlopowym. 

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Roger napisał:

Robert cały czas przebywa w szpitalu, dostałem info, ze wszelkie zaległe wysyłki i losowania będą przeprowadzone jak tylko wyjdzie. Ze względu na hospitalizuję nie ma też aktywności na koncie patronite. Numer Zerowy już częściowo jest poskładany czekamy jeszcze wciąż na recenzje i kilka wywiadów. Też jeszcze dogrywam dwa materiały duże mocno związane z rynkiem w latach 90., planowanych było 100 stron, ale może się lekko rozrośnie. Mogę tylko przeprosić Was za brak kontaktu z Patronite, ale jak wspominałem, całościowo ogarnia to Robert, który wraca teraz do zdrowia i jest z nim bardzo, naprawdę bardzo ograniczony kontakt. Tyle mogę napisać :(  

Podziękował za wyjaśnienie, wiadomo na czym stoimy. I szybkiego powrotu do zdrowia dla P. Roberta.

Odnośnik do komentarza

Nie chcę być niemiły czy złośliwy, ale mam dwa pytania, więc będę. Czy pan Ł. leży w szpitalu od 1go kwietnia, że nie mógł od tego czasu nic napisać? Czy leżąc w szpitalu, nie mógł odpisać nawet na telefonie? (jakiś paraliż ręki czy zakaz używania komórek?) Sorry, ale takie tłumaczenie, to strasznie słabe. No i jeśli nie daj, coś by się panu Ł. stało, to już kaplica i wszystko wpisdu, bo nikt inny nic nie wie, nie może zrobić itd. Super organizacja tematu :reggie:

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Luqat said:

 Czy leżąc w szpitalu, nie mógł odpisać nawet na telefonie? (jakiś paraliż ręki czy zakaz używania komórek?) Sorry, ale takie tłumaczenie, to strasznie słabe. No i jeśli nie daj, coś by się panu Ł. stało, to już kaplica i wszystko wpisdu, bo nikt inny nic nie wie, nie może zrobić itd. Super organizacja tematu :reggie:

 

Gość teraz leży w szpitalu, zapewne coś poważnego, a tutaj płacz, bo nie było info o rozlosowaniu fantów dla osób rzucających parę złotych miesięcznie. 

Ogarnij sobie mózg Luqat.

 

Patronite to wspomaganie twórców, a tutaj wygląda to tak, że płacicie jakieś małe sumy i wymagacie nagród. Żałosne. 

I nie zmienia faktu to, że twórcy obiecywali nagrody. No chyba, że decydujecie się na pomoc za fanty co jest smutne. 

A największe dno to posty w stylu tego zacytowanego wyżej. Nie ważne, że szpital, zdrowie, walić to bo nie dostałem kupka i plecaka!

:facepalm:

 

Edytowane przez Jordanensis
  • Plusik 1
  • Minusik 10
Odnośnik do komentarza
W dniu 31.03.2021 o 11:20, lapusz napisał:

Dzień dobry. Tutaj Robert Łapiński / Łapusz. Przepraszam, że dopiero teraz się pojawiam w dyskusji, ale czas, czas... Przede wszystkim dziękujemy za okazane wsparcie i będę się starał bywać tutaj tak często jak się da. Może zorganizujemy jakieś AMA :) Dzięki Wam jedziemy do numeru 300, po drodze Extreme Party, a potem się zobaczy!

Ten „szpital” jest dla mnie tak samo wiarygodny jak ten post z marca: pierwszy i ostatni :) Ale oczywiście mogę się mylić. 

Odnośnik do komentarza

Pics or it didn't happen ;) Tłumaczenie słabiutkie. W czerwcu raczej nikt nie leżał w szpitalu (patrząc na odpowiedzi z patronite) a była taka sama sytuacja. No nie czaję dla czego trzeba się dopraszać o jakiekolwiek informacje skoro zalogowanie się do fb/forumka/patronite i odpowiedź na jakieś pytanie w temacie najnowszego nru albo tutaj to dosłownie 5 min roboty. Jeśli już kompletnie nie ma się czasu to może warto poprosić któregoś redaktora żeby zajrzał raz na parę dni i przynajmniej dał znać co się dzieje. Jeśli tego nie ma to każdy zaczyna podejrzewać że coś jest nie tak.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Już bez przesady... kwestionowanie czyichś problemów zdrowotnych w internecie to chyba przeginka, co? ;)

 

Według mnie też organizacyjnie to patro można robić lepiej (dziwne ze tylko jedna osoba ma do tego dostęp), zwłaszcza że na zbiórce Pixela coś tam sie dzieje regularnie, ale przynajmniej jest jakieś info od Rogera. 

 

Natomiast nie powiedziałbym, że chodzi tutaj o fanty za te "parę złotych", tylko o utrzymywanie komunikacji z ludźmi, którym zależy na losie Szmatlawca trochę bardziej niż innym (bo wyciągają własną kasę, żeby pomoc, i czasami to nie jest parę złotych, tylko znacznie więcej).

Odnośnik do komentarza

Właśnie o to chodzi żeby była jakaś transparentność i informacja zwrotna, a nie o tę parę złotych, które wpłacam/y ( a niektórzy dają jednak więcej niż parę). Dlatego zapytałem czy jest w szpitalu od pierwszego i jednego wpisu, od którego minęło ponad cztery miesiące (nie, nie kwestionuję problemów zdrowotnych i pobytu w szpitalu tylko jestem ciekaw dlaczego od końca marca nie można było się odezwać, bo nie sądzę, że pan Ł. jest w szpitalu od pierwszego kwietnia), a ludzie pytali tu wcześniej o inne sprawy organizacyjne czy prenumeratę, więc jeśli mógł, a nie odpisał, to strasznie słabo. Tym bardziej, że jak wyżej napisano, przy Pixelu/Amidze jakoś się dało, a zawsze można tymczasowo dać komuś innemu uprawnienia czy dostęp, żeby jakoś mogło to działać.

Co do nagród/bonusów, to nie zależy mi na nich i nie po to się dorzucam, ale jeśli to robię, to chciałbym minimum uwagi czy szacunku, bo mimo że to niewielka kwota, to jednak większość wspieranych opiera się na większej ilości mniejszych wpłat niż na odwrót.

 

 

W dniu 31.03.2021 o 11:20, lapusz napisał:

Dzień dobry. Tutaj Robert Łapiński / Łapusz. Przepraszam, że dopiero teraz się pojawiam w dyskusji, ale czas, czas... Przede wszystkim dziękujemy za okazane wsparcie i będę się starał bywać tutaj tak często jak się da.

 

No bardzo często. Czas, czas... prosić był czas, ale odpisać ludziom, od których się dostaje niemałe pieniądze, to już jakoś nie dało rady (albo kogoś upoważnić/przekazać informacje).

 

11 godzin temu, Jordanensis napisał:

 

Gość teraz leży w szpitalu, zapewne coś poważnego, a tutaj płacz, bo nie było info o rozlosowaniu fantów dla osób rzucających parę złotych miesięcznie. 

Ogarnij sobie mózg Luqat.

  

Przynajmniej mam co ogarniać :reggie:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ale co to ma za znaczenie, że od kwietnia niema info? Mój znajomy ma problemy zdrowotne (nie będę podawał szczegółów, ale nie którzy z was go też znają) i nie pracował ponad pół roku, a badania jak i cała reszta przez pandemię trwa do dziś i końca nie widać, bo doczekać się na spotkanie w szpitalu to jest nieporozumienie. 

Chodzi mi, że przez Covid leczenie trwa 10 razy dłużej i tak samo może być w przypadku Lapusza.

Zdrowie najważniejsze, więc wracaj do zdrowia Lapusz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...