Skocz do zawartości

Patronite.pl - miesięcznik PSX Extreme startuje z kampanią w serwisie


Rekomendowane odpowiedzi

Ja dostałem kartę z progu 50 PLN, teraz jak tak patrzę to miała być imienna, a na karcie jest tylko numer i podpis Właściciel. Tak to miało być? Długopis z progu 70, a z 100 jedynie plakat (który razem z tubą trafił do szafy, no bo...), a reszta ma dojść kiedyś.

A i pocztówkę i naklejki jeszcze.

 

Tak wiem, że nie o nagrody chodzi, a o wsparcie, ale jak już było pisane wiele razy, szkoda, że temat jest tak mocno olewany.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, grzybiarz napisał:

@lapusz może napisz co z tymi fantami. Albo czemu w najnowszym numerze PE w PDFie nie ma tych bonusowych stron. W wersji PDF, czy w papierowej też nie będzie?

Ale to nie pierwszy numer bez Extreme Plusa w PDFce, po drodze jeszcze w jednym zapomnieli. Później sprawdzę i edytuję, który to był.

 

edit: 291 nie miał Extreme Plus.

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam. Podmienili plik i teraz mam plusa. 

Poza tym przedluzyli mi prenumerate, wyslali mi plakat, dlugopis i naklejki. Numer ekstra co miesiac. Bylo mniejwiecej to co obiecywali. Ciagle brak tych kart do gry i numerow specjalnych. Licze ze na poczatku roku w koncu dosla. Bo tez w wspieram.to ma byc jako bonus. No i extreme party najwazniejsze.

Poza tym wysylali mi to wszystko do uk bez marudzenia wiec tym bardziej nie mam na co narzekac.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na Patronite to wrzucili z miesiąc temu. Ciekawe czy coś z tego wyjdzie na czas

Wiemy, że czekacie na numer "zerowy" oraz wydawnictwo specjalne z okazji 25. urodzin. Obie rzeczy powstają i ukażą się odpowiednio na początku roku (numer ZERO) oraz w okolicach września, na specjalną urodzinową edycję EXTREME PARTY.
Nie możemy się doczekać, już teraz rozmawiamy z Partnerami (wydawcami, producentami sprzętu, ogólnie branżą) jak powinny wyglądać godne obchody :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No to komunikacyjnie nadal wygląda to słabo... Kurczę, @Roger, sam pisałeś, że poduszka z Patro jest ważna w kontekście rosnących cen papieru, a popatrz jak to wygląda w tym topicu - od kilku stron prawie każda wiadomość to jest marudzenie na brak należytej opieki i komunikacji dotyczącej tej zbiórki (jak widać po powyższym przykładzie, chyba uzasadnione). No słaby PR, bo może to zniechęcić ewentualnych nowych (oraz aktualnych) patronów, jak spojrzą na forum. 

Sam nie przeznaczam jakichś milionów, ale patronuję symbolicznie od początku i z sentymentu będę kontynuował, aczkolwiek ten brak informacji lub umieszczanie ich na innej zbiórce robi się trochę żenujący moim zdaniem. Opóźnienia i przekładanie terminów są naturalne, normalne i myślę, że nikt rozsądny nie będzie miał o to pretensji, ale niechże patroni dowiadują się o tym pierwsi, bezpośrednio, a nie jakoś przypadkowo, z innych miejsc. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 13.01.2022 o 11:26, LeifErikson napisał:

Opóźnienia i przekładanie terminów są naturalne, normalne i myślę, że nikt rozsądny nie będzie miał o to pretensji, ale niechże patroni dowiadują się o tym pierwsi, bezpośrednio, a nie jakoś przypadkowo, z innych miejsc. 

 

Opóźnienia się zdarzają, ale grunt to o nich informować. Jeśli faktycznie znów przesuwają numer 0 w okolice wydania numeru 300 to może powinni o tym napisać na Patronite, a nie cholera wie gdzie i zupełnie przy okazji czegoś innego. Gdyby nie forum to bym się nie dowiedział. To chyba nie koniecznie powinno tak wyglądać.

Słabo wygląda ta komunikacja. Dlatego, póki co zrezygnowałem ze wsparcia zupełnie.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 21.01.2022 o 12:33, kr4wi3c napisał:

 

Opóźnienia się zdarzają, ale grunt to o nich informować. Jeśli faktycznie znów przesuwają numer 0 w okolice wydania numeru 300 to może powinni o tym napisać na Patronite, a nie cholera wie gdzie i zupełnie przy okazji czegoś innego. Gdyby nie forum to bym się nie dowiedział. To chyba nie koniecznie powinno tak wyglądać.

Słabo wygląda ta komunikacja. Dlatego, póki co zrezygnowałem ze wsparcia zupełnie.

 

Jakim trzeba być głupkiem, by wcześniej finansować pieluszki dziecka Rogera, czy HIV-a sprzedającego własną matkę? Oni mają z was bekę, a wy im w zębach rzucacie na tacę, jak żebrakom, którymi są:)

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Mr. Shiva napisał:

Jakim trzeba być głupkiem, by wcześniej finansować pieluszki dziecka Rogera, czy HIV-a sprzedającego własną matkę? Oni mają z was bekę, a wy im w zębach rzucacie na tacę, jak żebrakom, którymi są:)


W tym miejscu powinienem napisać jakąś ciętą ripostę, ale mi się nie chce.

Jeszcze wszystkich na forum nie obraziłeś ad personam?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...