Skocz do zawartości

Patronite.pl - miesięcznik PSX Extreme startuje z kampanią w serwisie


Rekomendowane odpowiedzi

Po dzisiejszym mailingu w sprawie numeru zerowego mam pytanie, bo rzeczy się zmieniają:

"Z tej okazji każdy Patron wspierający nas na w progu 100 PLN (i wyższych) już niebawem otrzyma dwa numery "zero" PSXa w druku. Jeden egzemplarz do kolekcji dla potomnych, drugi do czytania."

 

Czy każdy Patron wspierający w progu 100 PLN i wyższym W MOMENCIE WYDANIA NUMERU ZEROWEGO dostanie numery zero?

vs

Czy każdy Patron wspierający w progu 100 PLN i wyższym W DOWOLNYM MOMENCIE ZBIÓRKI dostanie numery zero?

 

Inaczej, kiedy trzeba sypać stówką lub więcej, aby załapać się do listy wysyłkowej?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...

Zapodałem stówkę podpinając kartę, wg info będzie z tego nie tylko numer zerowy i film, ale też z niższych progów półroczna prenumerata. Czy ktoś orientuje się czy mając na uwadze problemy z wysyłką PE pocztą, należy gdzieś upomnieć się podsyłając dane do wysyłki prenumeraty? Chciałem też zobaczyć jak z zejściem na niższy próg za jakiś czas, ale widzę, że jedyna opcja to podnieść wyżej lub całkowicie anulować. Czy w związku z tym nie zostanie się potem skreślony/zapomniany/pominięty z numerem zerowym? ;)

Odnośnik do komentarza

Rok temu napisałem na Patronite i dostałem taką odpowiedź. Dostałem z tego wszystkiego 6 numerów PSXa a o resztę będę się upominał jak wyjdzie ten nr zerowy. @Roger mam nadzieję że nic się nie zmieniło w tej kwestii bo inaczej szykuje się pozew jak w CDA :Coolface: Odnośnie prenumeraty najlepiej ogarnąć na patronite, ja poprosiłem o dołączenie tych 6ciu numerów do już istniejącego profilu prenumeratora i nie było z tym problemów.

image.thumb.jpeg.e72e11cbb48ae6e9578e4bb4bf14e37b.jpeg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak, są rozdawane co miesiąc na spotkaniu online z redakcją, podczas których dyskutujemy wspólnie o przyszłości pisma.

Spoiler

No co Ty, jedyne co było to ten plakat, pocztówka, naklejki i karta Print Not Dead, która wbrew zapowiedziom nie dała mi jeszcze ani jednego benefitu.

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...