Skocz do zawartości

Patronite.pl - miesięcznik PSX Extreme startuje z kampanią w serwisie


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
On 5/18/2022 at 5:17 PM, ZakOnIck said:

Może ktoś będzie w stanie mi rozjaśnić pewną kwestię, jeżeli od początku dorzucam dodatkowe 13zl do słoiczka zgredów to jest szansa że dostanę numer zerowy? Bo teraz wychodzi trochę dziwnie jak okazuje się że lepiej jest raz rzucić 100 niż co miesiąc wpłacać 13.@Roger

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka
 

No i co, udało się coś dowiedzieć? Jakie są warunki dostania numeru zerowego?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
4 hours ago, LeifErikson said:

 

Pochwalisz się zawartością? ;)

Dostałem numer 296 z wkładką EXTREME PLUS (normalnie dostępne tylko dla patronów 100 zł+), jeden numer archiwalny z 2012, koszulkę long sleeve z Wolfenstein 2 New Collosus (rozmiar M, także o trzy za mała, ale darowanemu koniowi...). Są też komiksy z Pixela, najnowszy numer Pixela, ścierka do okularów, próbne wydruki dwóch Extreme Plusów. To chyba wszystko. W każdym razie content znacznie fajniejszy niż się spodziewałem po Crapie.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, slippin82 napisał:

Czesc, Prenumeruje Szmatlawca oraz wspieram na Patronite.pl, dostaje 2 egzemplaze. Moze ktos podac gdzie moge to zglosic I poprostu wydluzyc moja prenumerate o te kilka numerw zamiast dostawac podwojne egzemplaze?

Sent from my SM-S908U using Tapatalk
 

 

Spróbowałbym hello@idea-ahead.com albo rlapinski@idea-ahead.com

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.08.2022 o 16:59, LeifErikson napisał:

 

Spróbowałbym hello@idea-ahead.com albo rlapinski@idea-ahead.com

Upomnij się tutaj, bo inaczej kaplica, na tego Patrona żadna z osób odpowiedzialnych za komunikację chyba nie zagląda.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W porywie serca i w dobrym nastroju po przeczytaniu numeru 300 wsparłem i Patronite. Potem przeczytałem ten temat i tak trochę nieprzyjemnie mi się zrobiło, bo to niezła patologia. Generalnie mam gdzieś te nagrody za progi czy inne rzeczy, nie tak widzę ideę bycia patronem, ale chciałbym mieć świadomość i poczucie, że te moje parę zyli miesięcznie wspiera jakiś dobry cel zwiazany z pismem, a nie jest dodatkowym dochodem na leasing za bmw dla córeczki pana wydawcy. Jakieś Wasze odczucia? Bo już jakiś czas ten Patronite istnieje

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Homelander napisał:

Jakieś Wasze odczucia? Bo już jakiś czas ten Patronite istnieje

 

Odpowiem z perspektywy osoby, która nigdy wcześniej nie patronowała i w ogóle o crowdfundingu miała marne pojęcie - z jednej strony rozumiem te negatywne opinie tutaj, z drugiej strony sam ich nie podzielam raczej zbyt mocno. 

 

Jak dla mnie głównym celem było wsparcie magazynu i zyskanie poczucia jakiegoś tam mini wpływu na jego losy. I mnie to już wystarczy. 

 

Ale z drugiej strony są te nagrody, różne inicjatywy itp i faktycznie wygląda to mało profesjonalnie jak część zapowiedzi nie jest (jeszcze?) spelniona. 

 

Więc wszystko zależy od podejścia - jak "wrzucenie do puszki" sprawi Ci samo w sobie satysfakcję, tak jak mnie, to będziesz zadowolony, tak myślę. :) No i jeśli wrzucasz przynajmniej 13 zł miesięcznie to możesz wygrać w comiesiecznym losowaniu różne gadzety, bo to regularnie jest ogarniane, no i pojawisz się na stronie w Szmatlawcu na liście patronów. 

Odnośnik do komentarza

No właśnie te 13 zadeklarowałem i nie to, że OMG klękajcie teraz, bo jakiś random chujwieskad wrzucił 13 pierdolonych złociszy. Chodzi właśnie o transparentność i właśnie ten mikrowpływ. A czytajac te wpisy można wręcz poczuć się trochę jak frajer wspierajacy nierentowny biznes :)

No nic, ta dyszka za magazyn plus 13 na patrona wydaje się ok nawet jakbym miał faktycznie wspierać nierentowny biznes :D

Jak wygram tam cokolwiek to chętnie kogoś obdaruję, zakładam, że nie będa chcieli ponosić kosztów wysyłki do mnie :)

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Homelander napisał:

Jakieś Wasze odczucia? Bo już jakiś czas ten Patronite istnieje

Jak lubisz wspierać magazyn to spoko, ale na wiele więcej się nie nastawiaj. Poczytaj ostatnir strony tematu, nic się od tamtego czasu nie zmieniło.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
18 minutes ago, Bzduras said:

Jak lubisz wspierać magazyn to spoko, ale na wiele więcej się nie nastawiaj. Poczytaj ostatnir strony tematu, nic się od tamtego czasu nie zmieniło.

 

Wspieram NRGeeka i Archona, a za to wsparcie ma się faktyczny wpływ na kanał i materiały, chłopaki robia specjalny content tylko dla patronów itp, więc widać, że jest to dla nich ważna sprawa. Nieważne, zaczałem wsparcie, bo taka była potrzeba chwili. I tak to zostawiam :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja wsparłem w sumie raz za 100 zł, za to dostałem parę dni później dwa duże plakaty z Monkey Island, jakieś naklejki, kilka innych gadżetów (generalnie to, co było napisane w progach, poza tymi spotkaniami z czytelnikami czy tam czatami online, już nie pamiętam) przedłużono mi prenumeratę o sześć numerów i jeszcze udało się wygrać extreme boxa, w którym było kilka koszulek, kilka komiksów, soundtracki, bookarty i pełno innych fantów, a teraz czekam na numery zerowe PSXa, więc generalnie porównując cenę sześciu kioskowych numerów plus cenę dwóch numerów zerowych, a tego co dostałem za te 100 zł na patronie to dla mnie był to bardzo opłacalny interes. Oczywiście bez tego extreme boxa byłoby dużo mniej, ale i tak to się opłaca moim zdaniem. Chyba, że przeszkadza Ci około tygodniowe opóźnienie względem premiery kioskowej i czasem zagięte rogi pisma plus brak możliwości wyboru okładek, gdy są numery specjalne to wtedy ten próg z prenumeratą nie będzie zachęcający. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...