Skocz do zawartości

Patronite.pl - miesięcznik PSX Extreme startuje z kampanią w serwisie


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

 

W dniu 11.09.2023 o 23:54, nanekgro napisał:

Witam jak tam? Próg 100zl też dostaliście 2 egzemplarze i kiedy losowanie

Na progu 100 dostaję 2 egzemplarze od samego początku - jeden z plusem z progu 100 i jeden z prenumeraty która się odnawia z progu 50 ;) A tak odświeżam temat, bo mile się zdziwiłem zawartością paczki z numerem 314 - wrzucili mi gratis archiwalny 217.  

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

A z tym Patronitem to w ogóle jeszcze na serio? O ile sytuacja w pandemii była pewno mocno alarmowa, tak teraz już chyba wszystko normalnie powinno działać (padały nawet jakieś optymistyczne informacje o stabilnej sytuacji). Jak z ciekawości zajrzałem tam w zeszłym miesiącu, to było 7k z hakiem na oczekiwane 76k (full opcja, z nieokreślonym w formie rozwojem). 

 

Każdy może ofiarować swoją kasę komu chce, ale to jest dla mnie już tylko jakaś świnka-skarbonka.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Patroni, czy czytelnicy, którzy kupili numer zero, otrzymali 3 PDFy zeskanowane "w tych czasach" w dość dobrej jakości.

Te PDFy są dalej robione? Ile tego wyszło?
Ile trza wpłacić kasiory na patronie, żeby to wszystko co wyszło - dostać?

Wiem, że wyszło dość sporo numerów, bo pdf#25 dostałem od kogoś na privie.

@Roger help.

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, nanekgro napisał:

Hej miały być jakieś pdf dla patronite.pl mam pakiet za 100 zł

A szukałem tych pfd i nie znalazłem ktoś dostal gdzie szukać 

Były w jakimś poście, link wygasł i chyba w komentarzach dali nowy działający, ale nie wiem czy nadal działa, jak nie to trzeba znowu napisać o reupload.

Nie mam pewności, ale może to ten post, nie płacę już, więc nie widzę komentarzy https://patronite.pl/post/28152/wyjatkowy-prezent-i-informacje-biezace-dla-naszych-patronow

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.01.2024 o 12:03, Shen napisał:

Były w jakimś poście, link wygasł i chyba w komentarzach dali nowy działający, ale nie wiem czy nadal działa, jak nie to trzeba znowu napisać o reupload.

Nie mam pewności, ale może to ten post, nie płacę już, więc nie widzę komentarzy https://patronite.pl/post/28152/wyjatkowy-prezent-i-informacje-biezace-dla-naszych-patronow

Hej niestety wygasł 

Myślałem. Że na maila coś 

 

 

20 godzin temu, grzybiarz napisał:

Napisz bezpośrednio do lapusza, niedawno zgrywał takiemu jednemu :) 

rlapinski@idea-ahead.com 

Dzięki napisałem może odpisze....

A z kim się skontaktować jak bym chciał od psxExtrim reklamę na swoim strimie udostępniać?  Ktoś coś? 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...