Skocz do zawartości

PSVR 2 - komentarze i inne rozmowy


qraq_pk

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Finger touch detection
Interact with in-game items and environments naturally, even when you’re not actively pressing a button as finger touch detection1 allows the PS VR2 Sense controller to replicate natural motions and gestures, letting you reach out and touch the virtual world.

 

Ciekaw jestem jak to będzie wykrywało każdy palec z osobna

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.02.2022 o 18:27, Cedric napisał:

Oj tak byczku, żeby tylko premiera była w tym roku jeszcze to :banderas:

w UK można się już zapisywać na możliwość zrobienia preordera XD durne to, ale pewnie ma na celu ograniczenie scalperom możliwości używania botów.

 

Premiera raczej w tym roku, choć niby jeszcze Sony prowadzi negocjacje na dostawcę technologii na śledzenie oczu.

https://www.videogameschronicle.com/news/sony-is-still-negotiating-ps-vr2-tech-eye-tracking-firm-claims/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
48 minut temu, _Red_ napisał:

736.gif

 

"Tato co robisz?" :sapek:

ehh marzenie taki zestaw:smutas: może kiedyś jak się dorobie to będzie mnie stać na taki sprzęt. Gdyby każdy człowiek na świecie miał coś takiego w domu to zapewniam że nie byłoby tych napięć które obecnie obserwujemy u naszych wschodnich sąsiadów!

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, _Red_ napisał:

No to byłoby do łykniecia. Byleby towaru nie brakowało, zatem preorder musi wlecieć tak jak z PS5 posiadanym od 19.11.2020, a nie potem dwa lata pepper co 5 minut XD :lapka:

Taaa bo znowu będzie DRAMAT.

 

Ja jedynkę miałem z 1,5 roku. Przeszedłem, co chciałem i oddałem synowi kumpla. No ale panie to było fajne 1,5 roku. Tak jak mówisz, dużo nowych doznań w tym deko skostniałym hobby. W pierwsze kilka dni poszło kilka „o ja pierdole, o jaaaaa, uaaaa”. 
No ale były też minusy, czyli gabaryt/ciężar, pełno kabli czy rozdzielczość. Tutaj wsio wydaje się duuużo lepsze :banderas:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Porządna wsteczna kompatybilność to najważniejsza kwestia wraz z ceną. Bo nawet jeśli nie dostarczą na start masy gier dedykowanych pod PSVR2, to jest biblioteka gier z PSVR1. Dobrze by było jeśli takie tytuły zadziałają w wyższej rozdzielczości niż to co było na PS4 Pro, bo o ile Astro Bot prezentował się dobrze tak RE7 straszył jakością obrazu.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, łom napisał:

Porządna wsteczna kompatybilność to najważniejsza kwestia wraz z ceną. Bo nawet jeśli nie dostarczą na start masy gier dedykowanych pod PSVR2, to jest biblioteka gier z PSVR1. Dobrze by było jeśli takie tytuły zadziałają w wyższej rozdzielczości niż to co było na PS4 Pro, bo o ile Astro Bot prezentował się dobrze tak RE7 straszył jakością obrazu.

 

Tryb VR z RE VII miał dedykowane ustawienia graficzne czy po prostu downsamplował graficzkę z bazowej konsoli?

Odnośnik do komentarza
Cytat

When PS VR2 launches, it’ll take a giant leap forward in the way we play games in virtual reality.  There are plenty of exciting new features to look forward to in the PS VR2 system, including stunning visual fidelity in 4K HDR and state-of-art graphical rendering, enhanced tracking such as inside-out camera tracking, new PlayStation VR2 Sense Technology features such as headset feedback, and the new, intuitive PS VR2 Sense controller that creates an incredibly deep feeling of immersion. Additionally, the PS VR2 system comes in a simple, single cord set up so you can connect to your games immediately. PS VR2 development kits are already in the hands of game creators, and we are excited for what they’ll come up with to truly make virtual reality a remarkable experience for gamers. We look forward to sharing more details with you about PS VR2. Stay tuned!

 

To 4k może troszkę tarmosić siusiaczka :obama: 

 

Nie dziwi mnie w sumie teraz ta decyzja, że jednak kabel został.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...