Jump to content

Generation Zero

Szajka

Recommended Posts

Pany gierka nie nowa. Grał ktoś? Ja lubię takie partyzanckie klimaty, Szwecjowe miejscówki też do mnie trafiają,ładne widoczki, ładna grafika,trochę survival, poziom trudności zmuszający do kombinowania. Gram w pojedynkę i bardzo zacieszam. Jestem świadom copy paste i ogólnej pustki świata,ale mi to robi klimat właśnie. Solidny średniak moim zdaniem.

Coś kojarzę,że @Wredny nie bardzo pocieszony z tej gry był. Ja mimo wszystko czerpie z niej radoche,choć jak każdy zainteresowany wie, jest ona bardzo powtarzalna. Ale nie zrażam się,syce oczy graficzka i wczuwam się w skradanie po gąszczach i bażołach. Dziś nawet ubilem jakiegoś dużego skurczybyka koło kościoła :shotgun:

Miałem momenty zwątpienia, zwłaszcza gdy obok tego kościoła właśnie, musiałem walczyć z dwoma bydlakami i prawie wystrzelałem się ze wszystkich zapasów ammo.

Ale ogólnie grę lubię, bo lubię taką eksplorację i lootowanie - świat jest piękny, strzelanie miodne, maszyny groźne...

Muszę wrócić, bo ostatnio znowu był jakiś update i jestem ciekaw, co znowu zmienili/dodali.

• Upvote 2

Gra jest wyzwaniem. Niby ammo i apteczek jest sporo,ale kilka potyczek wyzerowalo mi apteczki,a ammo po ok 150 pestek zostało do używanych broni. I tak śmigałem sobie z 17 HP. Zajrzałem do ekwipunku i spostrzegłem,że mam wytrychy,a pamiętałem kilka domków z zamkniętymi drzwiami. Więc wróciłem do odwiedzonych rejonów pograbic nie zgrabione. Ku mojemu zdziwieniu zapasy w odwiedzonych miejscówkach się regenerują z czasem. Nazbierałem 24 małe apteczki i trochę ammo i innego badziewia. Oczywiście roboty też się respią. Zauważam też,że warto używać tych akumulatorów/butli z gazem itp do walki. Pozwala taka taktyka zaoszczędzić ammo. Ostatnia walka kosztowała mnie ponad 40 apteczek i tony ammo,więc zacząłem kombinować. I tak rzucona butla z gazem lub dwie a potem dorzucenie do nich radia piękne daje efekty. Radio zwabia roboty,reszty się domyślacie już pewnie :diablo:.

Włóczę się póki co w początkowym rejonie, ubilem już dwóch bydlaków oznaczonych na czerwono(jakby jacyś szefowie danego regionu),a już mi się 3 następne pojawiły,ba i one z czasem rosną w siłę podnosząc swój poziom. Odniose się jeszcze do grafiki,bo ta naprawdę robi dobre wrażenie,jest plastyczna,bronie wyglądają świetnie, udźwiękowione są wybornie. Taki wystrzał z shot guna pięknie jest wyeksponowany na moim tanim soundbarze. Póki co nie żałuję ani grosika z kwoty 80,15 jaka wydałem na podstawkę i dodatek Alpine Unrest czy jakoś takos :)

• Upvote 1
  • Like 1

Łoo panie, dziś pograłem co opa z 3 randomami. Co tam się wyprawiało, roboty były biedne. Fakt,że ekipa do której dołączyłem była dość wykoksowana,a ja przy nich jak jakiś znajduch wyglądałem. Ale co expa nazbierałem to moje no i znalazłem shot guna złotego z 5 koronkami (?). Kilka modłów do broni lepszych niż te co miałem. Toteż ogólnie jest git,aaa i wiadra ammo uzbierałem :shotgun:. Niestety w co opie znika element zaszczucia, robociki nawet te największe nie miały szans. Za to samemu grając jest pięknie,bo trzeba się kitrac po krzakach,otwarta walka to śmierć na miejscu i trzeba kombinować :obama: