Skocz do zawartości

eFootball 2022


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem we wszystkie ostatnie PES-y i po prostu nie tego oczekiwałem. Silnik niby nowy, parę nowych animacji, a ktoś kto grał w poprzednie odsłony gołym okiem widzi, że to z grubsza to samo. Nawet oprawa graficzna nierówna, raz ładna, raz przeciętna, a ogółem słaba, miejscami downgrade. Nie tego oczekiwałem po next-gen'owej grze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 273
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ten gameplay trailer to po prostu jakiś niesmaczny żart, 5 generacja konsol, a mamy:

- ślizgających się z generacji na generację coraz mocniej piłkarzy

- rwane animacje biegu z piłką, zmiany kierunku biegu, które nie rozwijają się wraz z grafiką na kolejnych generacjach w równym stopniu

- nową obs*aną kamerę

- gameplay który jednak mocno bazuje na tym co dostaliśmy w alfa becie czy co gorsza może i delcie

I co oni tam niby przez 2 lata zrobili ? Aaaa 9 klubów tak i przepisali błędy na nowy silnik, a drybling i strzały mamy dostać kiedyś tam w paczu, hahahahaha

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

Jednak dobrze, że zmienili tę nazwę i nie będą bezcześcić legendy, zostawmy PES-a w pamięci, a temu czemuś życzę, żeby zdechło jak najszybciej, razem z KONAMI. Pewnie będzie jak z 2014 i Fox Engine, gdzie 2-3 lata zajęło im poskładanie tego wszystkiego do kupy (od 2017 było spoko, 2015 to były schematyczne skrypty), ale do tego czasu równie dobrze biznes może stać się nieopłacalny.

Odnośnik do komentarza

XD Nie sądziłem, że dożyje takich czasów mojej ulubione serii. Tutaj nie będzie co składać. To jest test. Tylko i wyłącznie. Jak nie wyjdzie, a bankowo nie wyjdzie, to albo wrócą do  starej " formuły " i zobaczymy pełnoprawnego PES nextgenowego, albo co bardziej prawdopodobne zabiją serię na amen.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Donatello1991 napisał:

XD Nie sądziłem, że dożyje takich czasów mojej ulubione serii. Tutaj nie będzie co składać. To jest test. Tylko i wyłącznie. Jak nie wyjdzie, a bankowo nie wyjdzie, to albo wrócą do  starej " formuły " i zobaczymy pełnoprawnego PES nextgenowego, albo co bardziej prawdopodobne zabiją serię na amen.

 

kolejny przykład jak gracze starszej daty są odklejeni od rzeczywistości

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.09.2021 o 23:53, Figaro napisał:

kolejny przykład jak gracze starszej daty są odklejeni od rzeczywistości

Oraz jednocześnie jak zepsuty jest teraz rynek gier i dzieci, które są zarażane hazardem przez korporacje. Paradoksalnie jest coraz więcej prawdy w tym, czym byliśmy straszeni - że gry ogłupiają i prowadzą do patologii, niż za czasów, w których my za dzieciaka graliśmy w jakieś gierki +18, po których mieliśmy zabijać.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Teraz na rynek wchodzi ten cały UFL, gra robiona od 5 lat, f2p, na start 5000 licencjonowanych zawodników (te wykupione licencję pozwalają wierzyć, że to projekt robiony na poważnie), odpowiadają za nią developerzy, którzy podobno "doskonale wiedzą, czego oczekują gracze, bo sami od lat grają w wirtualną piłkę". Ma mieć symulacyjne podejście do rozgrywki, a o wyniku mają decydować tylko skille - żadnego momentum i innych "polepszaczy". Ale...

 

...pokazali ostatnio trailer, a na nim zero gameplayu. No trochę zapala się lampka, kiedy łączy się ten fakt z okresem produkcji gry. Może coś z tego będzie w przyszłości, jeśli się nie poddadzą za szybko, no ale mesjasza z miejsca nie ma się co spodziewać.

Odnośnik do komentarza

Graficznie jest dobrze,niech oni zmienia system obrony a nie jak w 20-21 trzymasz X gość ci piłkę odbiera XD

Sędziowanie to kabaret.

Sędzia daje ci żółta kartkę za kosę w plecy sam na sam XD

Kretyńskie podania ,czasami gość nawet nie wie ,że do niego podajesz.

Niektóre rzeczy w tej grze śmierdzą taka amatorką,że grafika to najmniejszy problem.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...