Skocz do zawartości

Gry które kupiliście kilkukrotnie


MierzejX

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznać się, komu daliście sie ogolić najbardziej i wpadliście w pułapki kupowania tego samego tytułu po kilka razy (ile)? Liczymy remastery ale rimejków już nie.

 

Tak wygląda to u mnie.

- Don't Starve. (4; PC, później wersja mobilna, potem Xboxowa a na końcu wersja na Switcha),

- Minecraft (3; PC, Xbox 360, mobilna),
- The Long Dark (2; Xbox One później Switch),
- Crashlands (2; mobilna później Switch),
- The Witcher 2 (2; Xbox 360 później PC),

- The Witcher 3 (2; Switch później PC),

Edytowane przez MierzejX
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wiedźmina 3 - raz w pudełku, a drugi raz w edycji GOTY w cyfrze

 

Halo 3 - kiedyś napierdzielałem w ten tytuł tak dużo, że w ogóle nie wyjmowałem go z napędu. W związku z tym gdy mój Xbox 360 padł, zapomniałem o płycie w środku i wysłałem go do serwisu razem z konsolą. Oczywiście konsola z serwis wróciła bez gierki i musiałem moją jedną z gier życia ponownie

 

Halo 4 - ponieważ polski dublaż był tragiczny, zmuszony byłem kupić grę drugi raz z angielskiej dystrybucji by móc grać normalnie jak człowiek z angielskimi aktorami

 

Sea of Thieves - raz w cyfrze, drugi raz w pudełku w celach kolekcjonerskich a trzeci raz jako kod od kanabisa, Tym sposobem nabijam statystyki sprzedaży.

Odnośnik do komentarza

Tak samo Wiesiek i RDR2. Do tego Sekiro, Borderlands 3 i Metro Exodus, wszystko wpierw ps teraz na iksa. 

 

Jeszcze przypomniałem sobie reboot TR, tutaj ps3 i później ps4. I Soulsy 2 tak samo. No i B2. Jakby tak poszperać po profilu to pewnie by się więcej znalazło xD 

 

Odnośnik do komentarza

Metroid Dread - edycja zwykła i kolekcjonerska

 

Super Smash Bros. Ultimate - w bundlu z konsolą kod na grę a potem kolekcjonerka wpadła

 

Dead Cells - edycja zwykła a potem kolekcjonerka

 

Zelda Link's Awakening - edycja zwykła a potem kolekcjonerka

 

Darkest Dungeon (Switch, PC)

 

Hollow Knight (Switch eShop potem pudełko, PC)

 

Stardew Valley (Switch eShop potem pudełko)

 

Shovel Knight (Switch eShop potem pudełko)

 

Hades (Switch, PC)

 

 

Pewnie jest tego znacznie więcej

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Najwięcej razy kupiłem Resident Evil 4

1 Kupiłem samą grę oryginał na GameCube, konsolę pożyczyłem na weekend ale nie skończyłem musiałem oddać konsolę i pożyczałem ją na raty. Wydawało mi się że uda mi się grę skończyć w ciągu dwóch dni bo RE3 padł w weekend więc dlaczego RE4 miało by być dłuższe. Ale wtedy jeszcze nie wiedziałem że spędzę przy niej ponad 25 godzin rozłożone na raty. 

2. Wjeżdza pirat na Playstation 2, dodatkowy scenariusz Ady skusił mnie i już grałem na własnej Konsoli PS2, zapłaciłem za płytę Verbatim 20 zł ale ostatecznie oryginał też kupiłem i wszedł do kolekcji. 

3. Wjeżdza wersja cyfrowa z PSN na Playstation 3 gram dla przyjemności w rozdzielczości HD i dla trofeów. 

- Sciągam z torrenta wersję na PC ale to nie liczy się jako zakup.

4. Kupuję wersję pudełkową na Playstation 4

5. po premierze Xboxa Series X kupuje pudełkową wersję na Xboxa One X

6. kupuję cyfrową wersję na Nintendo Switch bo nie ma pudełkowej. :dunno: i od czasu do czasu gram godzinkę w łóżku albo gdy zabieram konsolę na jakiś wyjazd. 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

GTA IV x3  (ps3, x360 i ponownie na x360 do wstecznej w XSX)

 

GTA: SA x3 (Ps2, pato port z komórek, biorę day1 Definitive Edition 
 

GTA 5 x 2(3) (ps3, ps4 i jest duża szansa, że na ps5 też wezmę) 

 

 

 

Gierek co dwa razy kupiłem jest dużo więc nie ma sensu wymieniać. 

Odnośnik do komentarza

Wiedźmin 3 - początkowo na ps4 potem na PC i finalnie Goty w pudle na xa za parę zeta.

Bayonetta - najpierw na wiiu potem switch

Ninja gaiden 1 i 2- pudło kupione dawno temu czekało na wsteczną i było jak znalazł. Potem weszła cyfra jak była w promocji. Oczywiście dałem się naciągnąć na master kolekcje ale żałuję. 

Mgs (3) chyba z 5 x kupiłem ale za każdym razem czeka na kiedyś. 

Re4 - tutaj najpierw Pożyczony ngc i gra więc się nie liczy ale potem kupione na PS2, X360 i znowu na ps4. Teraz pewnie kupię na vr. 

Odnośnik do komentarza

Kilka tych gierek kupiłem ponownie, najwięcej razy Stardew Valley (cyfra na PS4, pudełko na PS4, cyfra na Znicza), tak to raczej podwójne zakupy:

- Wiedźmin 3 podstawka, oba dodatki z kartami, a potem GOTY na PS4 w cyfrze;

- Shovel Knight cyfra na 3DS i pudło na PS4;

- RDR pudło na PS3 i teraz wersja na One, pudło;

- Bioshocki najpierw w pudłach na PS3, potem pudło na PS4, a obecnie cyfra z Plusa;

- The Warriors pirat na PS2, potem pudło na pierwszego Xboxa, następnie cyfra na PS4;

- Resident 4, pirat na PS2, cyfra na PS3, cyfra na PS4 xd;

- Death Stranding - pudełko na PS4, pudełko na PS5;

- trylogia GTA na piratach na PS2, teraz cyfra na PS4;

- GTA V - pudełko na PS3, cyfra na PS4.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Life is Strange - zwykła wersja na One tak mi się spodobała, że przeszedłem sobie jeszcze raz, tym razem limitkę na PS4 (z soundtrackiem i książeczką). Jedyna gra, w której mam zarówno calaka, jak i platynę. 
 

GTA V - Xbox 360 i Xbox One. Finalnie mało grałem w wersję na One.

Odnośnik do komentarza

Żadnej. No chyba, że liczymy remaster trylogii Crasha, bo miałem już trójkę na PSX, ale to mocno naciągane.

 

Jeśli kiedyś się to zmieni, to ewentualnie w przypadku Wieśka 3 (kupiłem cyfrę GOTY i żałowałem, że nie pudło, fajne wydanie i chciałbym mieć do kolekcji). Chciałbym też ponownie kupić Tekkena 3, bo moja płyta już nie działa, a żeby było lepiej to dawno zgubiłem instrukcję i okładkę, strasznie mi tego szkoda, tym bardziej, że teraz ładne i kompletne wydanie PAL to spory wydatek. Możliwe, że kupię kiedyś kolekcję MGS HD (posiadając 2 i 3 na PS2), bo chciałbym sprawdzić trójkę w 60 klatkach i wyższej rozdzielczości. No i parę gier, które ze względów cebulackich kupiłem i odsprzedałem tuż po premierze, a obecnie kosztują grosze (np. GoW 2018). Ale to bez ciśnienia.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...