Skocz do zawartości

Brak możliwości zalogowania na ps3,przy ps4 problem nie występuje.


StrangeOlive001

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim mam problem z zalogowaniem do psn na ps3 ,wyskakuje komunikat "nieprawidłowa nazwa użytkownika lub haslo",w przypadku ps4 ten problem nie występuje loguje sie normalnie,ps3 jest po najnowszej aktualizacji.Postanowilem zadzwonić do wsparcia bo już mnie krew zaczęła zalewać kupiłem ps3 God Of War Ascension czeka na ogranie a tu chu...konta ni ma pucharków również.Pani stwierdziła że muszę zmienić hasło bo coś tam coś tam i to na pewno pomoże.No to ok rozłączyłem się zmieniłem hasło i nie pomogło.Dzwonie drugi  raz po raz drugi opisuje sytuację, następna miła Pani znowu stwierdziła żeby  jeszcze raz zmienić hasło bo to na pewno pomoże.Wyslala mi linka na maila kliknąłem zmieniłem hasło próbuje się zalogować i tak ,tak jak myślicie "nieprawidłowa nazwa użytkownika lub haslo".Ciśnienie 200 na 300 zaraz mi się włączy Kratos i będzie pozamiatane,dzwonie po raz trzeci podaję nr sprawy bo nie mam już ochoty rozmawiać z kimś po raz 3 przez telefon,po raz 3 przechodzę weryfikację,miły grzeczny Pan moją sprawę ma zgłosić gdzieś do administracji mają 3 dni na odpowiedź sacrebleu.Spotkal się ktoś z czymś takim ?Dodam że reset routera, reset konsoli ,zmiana hasła,logowanie się kodem uwierzytelniającym usługi sony nie pomaga.WTF?

Odnośnik do komentarza

Musisz zalogowac sie na swoje konto psn przez przegladarke, tam bedzie opcja wygenerowania hasla ale nie pamietam gdzie chyba w okolicach autentykacji dwuetapowej, wygeneruje ci jakis ciag znakow i musisz go przepisc jak bedziesz sie logowal do psn na ps3. Polecam zapamietac haslo. 

 

Tylko to haslo to nie jeat podmianka dotychczasowego hasla wiec logowanie przez www nadal bedzie tym co podales przy zakladaniu konta.

Odnośnik do komentarza

Czytałem gdzieś o  tym wczoraj chyba tu albo na innym forum i próbowałem to zrobić.Nie da rady odpalić żadnej strony przez ps3 ,wyskakuje jakiś błąd i klodka w pasku adresu.Co jest dziwne bo myślałem że nie ma połączenia z netem No ale przecież pobrałem aktualizacje oprogramowania i ps store.Problem dziwny nie spotkałem się jeszcze z czymś takim.

Odnośnik do komentarza

Kolego robiłem to też z telefonu,dostałem ten kod ,próbowałem się zalogować na ps3 I dalej ten sam komunikat.Na ps4 loguje sie bez problemu,ps3 nie jest zbanowana ,pani z sony potwierdziła po numerze seryjnym.Moze moim błędem była ta aktualizacja softu?Wcześniej nie próbowałem się na niej logować, dopiero po aktualizacji.

Odnośnik do komentarza

Jak na telefonie (pobierz apkę od sony) na kompie i na ps4 sięlogujesz, a na PS3 nie da rady, to może masz coś z netem? Może jak łączysz się po wifi, to próbuj po kablu? Przeglądarka WWW działa?

W sumie sam właśnie chcę zalogować się na kompie i po weryfikacji czy jestem botem, mam błąd:

Nie można nawiązać połączenia z serwerem.
(18.8cb6f748.(...))

Ale apka zalogowała normlanie.

Odnośnik do komentarza

Kolego łącze się przez kabel ,przeglądarka nie działa jest klodka na adresie jakiejkolwiek strony to jest o tyle dziwne bo pobrałem najnowszy soft wczoraj i ps store czyli net jest.Na  apke ,ps4 loguje sie normalnie.Sprawe przekazałem do sony ma ktoś z administracji się tym zająć bo to śmieszne jest i zarazem tragiczne.God of War Ascension mam do ogrania i mnie krew zalewa haha.

Odnośnik do komentarza

Co do tego braku połączenia z serwerem to ja mam tak nagminnie na ps4,sony w porównaniu usług sieciowych do mikroszitu niestety ssie i to mocno.Odpalic sklep i ściągnąć cokolwiek to nie raz jest dramat.Na iksie taki problem nie występuje śmiga wszystko aż miło.Ja wrucilem do sony po iluś tam latach ze względu na stare dobre czasy no i na gry których nie ma na iksie.Ale właśnie zaczynam się zastanawiać czy to był dobry pomysł jednak.Bo jednak denerwuje mnie ze nie mogę zalogować się na ps3 I nie mogę ograć zaległych gier,denerwuje mnie to że sklep działa jakbyśmy się przenieśli do lat 90.Pytalem ich ostatnio o to to pokierowali mnie do jakiś linków naprawczych ale to nie pomogło.Odbudowa bazy danych nie pomogła,pytałem ich o wprowadzenie ps now u nas to napisali ze nie mają takich informacji ,no jaja trochę sobie robią z nas chyba.

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...
W dniu 16.04.2022 o 13:09, StrangeOlive001 napisał:

Zgadza się też zakupuje czasem coś z apki,potem mam to w bibliotece ,no aaallle potem zanim dojdę do pobrania na konsoli to cuda wianki zamulanie odcinki serwera i ładowanie sklepu w kółko aż zaskoczy.Sony quo vadis?

Mam podobny problem, próbuje zalogować się na ps3 do PSN i wyskakuje abym przeszedł na strone Sony i wpisał hasło konfiguracji, wpisuje i wielkie NIC, wyskakuje znwu ten sam komunikat,  Już dostaję szału ponieważ próbowałem to zrobić z 300 razy. Ale z ps4 nie mam żadnego problemu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

U mnie teraz wyskoczyl ten problem. Ogolnie mialem kiedys juz ta sytuacje i ten sam problem ale z wygenerowanym haslem konfiguracji wtedy wszystko przeszlo, dzis PS3 znow odmowila kontaktu z psn i mimo wygenerowania hasla zapetla sie ekran logowania ja a swojej PS3 nadal uzywam. W tescie stanu sieci pokazuje mi "niepowodzenie" przy komunikacji z siecia psn byc moze tu jest problem i wina lezy po stronie serwerow psn ps3? Uj mnie strzela jak skutecznie Sony utrudnia zycie starym konsola

Odnośnik do komentarza

Obsługa Sony i ich pseudo pomoc to jeden wielki żart, mi nawet po kilkunastu dniach pokazuje problem z logowaniem i nie rozwiązało tego problemu. Prawda jest taka że posiadaczy PS3 mają już głęboko w du, i nawet im na rękę wszystkich odłączyć, po co w końcu to zrobili, walą dawno nas wszystkich starych fanów poczciwej już PS3'ki :/

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...