Jump to content

Weryfikacja danych przez bank


MLeKrSkr

Recommended Posts

Złożyłem sobie wniosek o założenie nowego konta w banku. Wypełniłem formularz i wysłałem przelew weryfikujący z innego konta. Po 2 godzinach dostałem info, że wniosek został odrzucony z powodu "niezgodności danych w przelewie z danymi na wniosku". O jakie dane może chodzić? Adres, PESEL, numer dowodu i jego ważność, adres zamieszkania, telefon i e-mail było OK. Jedyne co by się mogło nie zgadzać to to, że w banku z którego puszczałem przelew nie miałem wypełnionej rubryki "zawód wykonywany" (bo jak zakładałem konto byłem jeszcze uczniem liceum). To było powodem odrzucenia? Bo nie mam pomysłu, a nie chcę żeby drugi raz mi odrzucili wniosek. Co jeszcze sprawdzają?

Link to comment
  • Replies 3
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

15 godzin temu, krupek napisał:

Morda, żaden bank, oni tylko wyłudzają dane. Wrzuć tutaj wszystkie dane z wniosku i przelewu. Porównamy i szybko dojdziemy co nie gra.

Harry Potter, Privete Drive 4, komórka pod schodami - taki adres tam wpisałem :P

 

A tak serio, to nic nie kumam. Wczoraj SMS, że wniosek odrzucony, powiadomienie na maila i telefon od miłej Pani, że niestety coś nie zagrało. A dzisiaj o 4 rano SMS "dziękujemy za otwarcie konta" i takie samo info na mailu. I faktycznie, otworzyli, bo już się logowałem. Chyba wczoraj system im coś zje...ał, albo to magia mojego adresu :D Nic, temat do zamknięcia w takim razie :) 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.