Skocz do zawartości

Frakcje (aka niedojechany multiplayer od ND)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to multi osiągnie ogromy sukces to wszyscy zaczną pisać, że dobrze, iż tak długo to robili. Dzięki temu mamy fantastyczny efekt. Dodatkowo jeśli w podobnym okresie wyjdzie jakiś szrot nastawiony na doznania sieciowe a robiony w krótszym czasie, oczami wyobraźni widzę dopiekania typu, widzicie ile trzeba pracować by zrobić coś dobrego, bierzcie z nich przykład, itd itp. Ale tekst, że jest to najbardziej ambitny projekt, znane jest z większości wywiadów z deweloperami 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zrobili part2  i w międzyczasie jeszcze part1, pewnie dlatego tak długo to trwa. Ale czekam co oni tam wymyślą. Właśnie jestem po skończeniu part1 (3 przejście licząc 2 na remasterze) został mi dodatek i chodzi mi po głowie wziąć się za part2 ale nie wiem czy to by nie było już za dużo, tym bardziej, że 2 dość długa jest.

Edytowane przez creatinfreak
Odnośnik do komentarza
W dniu 14.01.2023 o 12:45, PanKamil napisał:

To naughty dog I o jakośc nie ma się co martwić. Fajnie jakby podeszli do tematu jak r* które potrafiło w to całe multi włożyć "otoczke" narracji, a nie suchy matchmaking.

Nigdy nie zrozumiem, dlaczego Naughty Dog ma łatkę idealnych.

Crash 1 i 2 - bomba

Crash 3 - totalny zjazd formy

Jak - bomba

Jak 2 i 3 - marne strzelanki

Unchartedy - cała seria uznawana za hity, niestety to marne cover shootery bez zagadek i z automatycznym platformingiem

TLoU 1 i 2 - bomby

 

Dla mnie to motzno paraboliczne studio.

  • beka z typa 4
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Nyu napisał:

Nigdy nie zrozumiem, dlaczego Naughty Dog ma łatkę idealnych.

Crash 1 i 2 - bomba

Crash 3 - totalny zjazd formy

Jak - bomba

Jak 2 i 3 - marne strzelanki

Unchartedy - cała seria uznawana za hity, niestety to marne cover shootery bez zagadek i z automatycznym platformingiem

TLoU 1 i 2 - bomby

 

Dla mnie to motzno paraboliczne studio.

Jeśli crash 3 najlepszy i najbardziej zróżnicowany to zjazd to ja nie :dynia: Co do uncharted to w gatunku nie ma i nie było póki co nic lepszego. 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Bo trzeba spojrzeć na to co było dostępne w tamtych czasach a pod względem oprawy i dopracowania tego co chcieli zrobić nigdy nie zawiedli. A to że nie zawsze ich decyzje wszystkim przypadną do gustu to już inna sprawa.

Dla mnie np. Crash 2 i 3 są świetne a jedynka jest parę klas niżej, CTR świetny, Jak 1 genialny, Jak 2 niegrywalny, Jak 3 tylko ok, U1 na premierę robił świetne wrażenie ale grało się średnio+, 2jka o wiele lepsza pod każdym względem (i dodała multiplayer), 3jka niby nadal dobra ale było czuć zmęczenie materiału, za to TLOU1 to nadal dla mnie 10-/10, U4 9/10 (bo gameplay mocno dopakowany w porównaniu do 3jki), a TLOU2 mimo że gameplay wymiatał to dołujące postacie nie zachęcają do ponownego ukończenia.

Tylko że nawet najgorszych ich gier bym nie ocenił na mniej niż 8/10 a to że na premierę dostawały wysokie oceny to nic dziwnego bo za samą oprawę było +2.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Nyu napisał:

Nigdy nie zrozumiem, dlaczego Naughty Dog ma łatkę idealnych.

Crash 1 i 2 - bomba

Crash 3 - totalny zjazd formy

Jak - bomba

Jak 2 i 3 - marne strzelanki

Unchartedy - cała seria uznawana za hity, niestety to marne cover shootery bez zagadek i z automatycznym platformingiem

TLoU 1 i 2 - bomby

 

Dla mnie to motzno paraboliczne studio.

wpis, 

 

crashe spoko ale nigdy nie byłem psychofanem, jak and dexter 1 rewelacyjny, dwójka też mi się podobała z tym miksem z gta, ale już trójka jest prześredniacka, ta czesc combat X słaba, potem przyszedł pierwszy uncharted, który od zawsze był do mnie grą max na 7 i dopiero uncharted2 zrobili robotę i tak na prawdę wyznaczyli trend w branży na lata (stety lub niestety). I chyba dopiero od tego momentu ta parabola formy się wypłaszczyła. W czym zawsze byli genialni od czasu pierwszego psx? warstwa techniczna gierek, to byly topki w danej generacji.

Edytowane przez Daffy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, PanKamil napisał:

Jeśli crash 3 najlepszy i najbardziej zróżnicowany to zjazd to ja nie :dynia: Co do uncharted to w gatunku nie ma i nie było póki co nic lepszego. 

Nie masz gustu, trudno. Nie dyskutuje się o nich, hehe. 

 

Crash 1 i 2 to platformery z krwi i kości, zróżnicowane, pełne wyzwań, jedynką się trochę już zestarzała. Trójka to famuły friendly zestaw minigier, platformowa nią tam mniejszość, a levele są zbyt banalne. Najwięcej etapów nie lubi się właśnie w niej.

 

Unchartedy - taaa, w gatunku czego? Cover shooter to słaby jak nie wiem, action adventure przyznaje, że filmowy i z fajnym feelingiem filmów akcji, ale automatyczny platforming i brak zagadek to beka, tutaj nawet słaba trylogia TR zjada to na śniadanie. PoPy dużo lepsze.

  • beka z typa 5
Odnośnik do komentarza

Wiele lat nad tym grzebią to bym nie przekreślał tego roku. Może po prostu taką formę komunikacji z graczami przyjęli i pokażą tytuł dopiero blisko premiery. Nintendo nie raz w ostatnich latach na directach pokazuje pierwszy raz jakąś grę z datą premiery za np 3 miesiące.

 

Sonce jak tlenu brakuje gierki multiplayer, bo obecnie co im zostało? Online w gt7 tylko xd. To już nawet Nintendo które jeszcze sieciowo nie wyszło z ery kamienia łupanego ma smasha, Mk i splatoona.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...