Skocz do zawartości

Like a Dragon: Infinite Wealth (Yakuza 8)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

I te 1234245 lat chyba na to właśnie poświęciłem, bo wszystkie części weszły jeszcze z czasów PS3 (poza samurajami i tym spinoffem o zombiakach).

Taki paradoks zagrajmera:

- kolejny Assassin's Creed? Ile można grać w te wielkie mapy, te same wspinaczki i mechaniki z szablonu

- spacer po Kamuroczo po raz trzydziesty, naparzając randomowe mobki? N-no ok... to taki c e l o w y zabieg, byśmy się zżyli z serią i widzieli rozwój miasta :rayos:


 

 

Odnośnik do komentarza

Jestem noobem, ale w Y7 wyszli już z tego miasteczka? Jestem na początku gry i jest jeszcze Kamurocho (wyglada pieknie). Czy potem będzie jeszcze jakaś inna mapa, bo w grze jest mowa o innej lokacji. 

W dniu 26.01.2023 o 23:02, Pupcio napisał:

Wiadomo że z tym kamuroczo to pierdolenie chinoli który mają budżet 20 ziko na część i są leniami no ale jednak po tylu latach to serio idzie się zżyć z tym miastem :nosacz2: A porównując kamurocho z y0 do tego z 6ki to różnica jest gigantyczna

Nie no różnica pomiędzy Y0 a Y7(Y6 pewnie podobnie, bo to chyba ten sam silnik co w 7?) jest kolosalna graficznie. To fakt. 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Pupcio napisał:

Jest yokohama (całkiem spora miejscówka jak na standardy serii) No ja ten silnik ich bardzo lubie, najlepsze chińskie mordy na rynku robi, wyglądają jak w życiu ale poprzednia generacja sobie słabo z nim radziła

Y6 i YK2 nie mają 60 fps patchykow. Szkoda. Ogram na PC pewnie w swoim czasie.

Na Steamie sa teraz prawie za darmo, no cóż kupuje xD. Y7 PS5, YK1 PS5, YK2 PC, Y6 PC i mam wszystko w 60 klatuniach. 

Do czasu Y8 się może wyrobię :). 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...