Skocz do zawartości

Double Trouble - czyli jak ja wspieram PSX EXTREME na własną rękę.


Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Ekansik napisał:

4. Po przeczytaniu egzempalrza nr 2 zostawiam go gdzieś na ławce, na parapecie, w pociągu, tramwaju. Gdzieś go po prostu umyślnie "zapominam" mając nadzieję, że wpadnie w czyjeś łapki, da trochę funu i przy okazji może nakłoni nowego osobnika do kupowania szmatławca.

 

 

Nie mam miejsca na gazety, więc PE po przeczytaniu też zostawiam w jakimś publicznym miejscu, ławka na przystanku np, moze ktos sie skusi a jak nie, to i tak bym wyrzucił.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Ekansik napisał:

To jest mój sposób. Macie może jakieś swoje?
 

 

Ja do pewnego momentu robiłem podobnie (nie licząc tego zostawiania swojego egzemplarza dla innych, a to w sumie dobry motyw :D ), czyli prenumerata roczna do kolekcji + egzemplarz z kiosku do czytania. Tym "pewnym momentem" był któryś felieton Rogera, w którym opisywał jak malutka część ceny pisma sprzedanego w kiosku/sklepie wraca do wydawnictwa... jakieś parę złotych dosłownie, o ile dobrze pamiętam, reszta jest zjadana przez rozmaite koszty. I to się mniej więcej zbiegło z Patronajtem, więc zamiast kupować drugi egzemplarz w kiosku (z którego i tak niewiele skapnie wydawcy), dorzucam się od początku do zbiórki, mniej więcej tyle ile bym wydał na dodatkowy egzemplarz, a zakładam, że całość tej kasy wtedy trafia do wydawcy (chyba że patro bierze jakieś prowizje, czy coś takiego, nie wiem). 

Odnośnik do komentarza

Po ostatnich latach z prenumeratą i po wspieraniu na Patronite od początku wracam do kupowania numeru co miesiąc w kiosku plus ewentualnie prenumerata na PDFy. Zrobiłem ile mogłem, a przez ciągłe zawirowania z prenumeratą/patro i jakimiś dziwnymi historiami czuję, że więcej nie zrobię.

Odnośnik do komentarza

Nie potrafilbym wymietosic zadnego pisma o gierkach a tym bardziej zostawic pod snietnikiem. Za gnoja siedzialy w koszulkach bo to byla dla mnie swietosc i gdzies mi to zostalo, mimo ze juz te koszuliny sobie odpuscilem. Ale w sklepie to musze przebrac pare egzemplarzy zeby nie trafic na jakis z obtarta czy zakrzywiona okladka.

Odnośnik do komentarza

Prenumeruję od lat, brakujące archiwum kupiłem u Advertigo, zamiast taniej na Allegro (chociaż Perez coś chyba załatwił zniżkę:). Kumplowi kiedyś zaprenumerowałem - zrobiłem niespodziankę, a ten dzwoni i mówi że w sumie CD-A byłoby lepsze bo są pełne wersje. No, ale to pisałem, wkur**ł mnie wtedy. Usunąłem go potem z fejsbuka.

Patronem nie jestem, te zrzutki i inne takie jakoś źle mi się kojarzą. Jak będzie film na bluray to oczywiście kupię. Z tym fejsem to był żarcik ofcourse.

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Mejm napisał:

Nie potrafilbym wymietosic zadnego pisma o gierkach a tym bardziej zostawic pod snietnikiem. Za gnoja siedzialy w koszulkach bo to byla dla mnie swietosc i gdzies mi to zostalo, mimo ze juz te koszuliny sobie odpuscilem. Ale w sklepie to musze przebrac pare egzemplarzy zeby nie trafic na jakis z obtarta czy zakrzywiona okladka.

Mam podobnie. Ale zauważyłem, że potem bez sztywnej teczki w której trzymam PE, nie ruszę się z nim nigdzie poza dom, aby nie wygnieść. Więc potem jeżdzę z teczką, tak aby móc czytać w tramwaju, autobusie, pociągu etc. A i tak rzadko wyciągam, bo coś tam się ubrudzi, wygniecie, sam proces wyciągania i otwierania teczki też trwa. A tak mam jeden egzemplarz ktory luzem leży w plecaku, nie boję się że go zniszę, nadgnę itd, po prostu swobodniej i z mniejszym oporem się sięga do czytania i przyjemniej się czyta. My zboczeńcy perfekcjonizmu musimy sobie jakoś radzić i dwie kopie są dla mnie złotym remedium. A przy okazji puszczam w świat :)

 

17 godzin temu, Dud.ek napisał:

Troche atencyjny temat...

no już nie projektuj ^^

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Ekansik napisał:

A i tak rzadko wyciągam, bo coś tam się ubrudzi, wygniecie, sam proces wyciągania i otwierania teczki też trwa. A tak mam jeden egzemplarz ktory luzem leży w plecaku, nie boję się że go zniszę, nadgnę itd, po prostu swobodniej i z mniejszym oporem się sięga do czytania i przyjemniej się czyta.

 

Pocieszające, że nie jestem sam z tego typu nerwicą, bo mam bardzo podobnie. ;) Najstarsze egzemplarze (pojedyncze niestety) popakowałem w koszulki, ale i tak podczas odkładania na półkę trzy razy sprawdzam czy nic się przypadkiem nie zagięło i nie zawinęło. :yao: No ale cóż - z każdym rokiem wartość kolekcjonerska rośnie. :)

 

A przy numerze zero, który przeznaczyłem do czytania, zauważyłem już, że te zszywki nie są zbyt wytrzymałe, bo po paru tygodniach okazjonalnego, ale intensywnego czytania czytania i wożenia w plecaku powoli zaczyna mi się już oddzielać okładka od reszty magazynu. Więc uważajcie na swoje skarby. ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja mam nadzieję tworzeniem angażującej treści XD

 

A tak serio to prenumerata, kupno drugiego w kiosku (bo szybciej i do wymietolenia) ktory zostawiam w fabrycznej stołówce. Jak koledzy słyszą, że ziomek z hali tam pisze o grach to sami czasami kupią. Niektóre dałem żonie, żeby w szkolnej bibliotece położyła ale ćśśśś :p

  • Plusik 1
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Mnie się zdarza dodawać jakieś numery w bonusie do rzeczy sprzedawanych na Allegro. Na przykład przy zakupie ode mnie konsoli ktoś od razu dostawał dwa numery Extrimka z zestawieniami gier roku albo np. z recenzjami telewizorów. O zostawianiu gdzieś w plenerze nie myślałem, ale sposób fajny, propsuję, fajki czasem tak zostawiam jak chcę rzucić i szybko znikają ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...