Skocz do zawartości

Death Stranding 2 On The Beach


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 320
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Cytat

To say the COVID-19 pandemic affected Hideo Kojima's writing of Death Stranding 2 would be an understatement.

The Kojima Productions founder officially unveiled the sequel at tonight's Game Awards, and after showing the first look, stayed on stage for a while to answer some questions from host Geoff Keighley.

"I had the story written before the pandemic, but after experiencing the pandemic, I rewrote the whole thing from scratch," he told Keighley after being asked how the pandemic affected the game. "I also didn't want to predict any more future, so I rewrote it."

It's true that Kojima has earned a somewhat infamous reputation for predicting the future with his games; Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty was far ahead of its time in portraying how quickly misinformation can spread online. And the first Death Stranding's themes of loneliness had some eerie parallels to the COVID-19 lockdown that would be put into place just months after its 2019 release. So, one might understand if Kojima wanted to put away the crystal ball for a while.

https://www.ign.com/articles/hideo-kojima-rewrote-death-stranding-2-after-the-covid-19-pandemic

Odnośnik do komentarza

Niech tylko naprawią fizykę jazdy pojazdami (w szczególności kolizje z małymi kamykami) i dadzą więcej bardziej ograniczonych miejscówek (bo wymijanie patrolów na w pełni otwartej przestrzeni jest za proste) a to będzie konkretny powód dla kupna PS5, bo mimo że nie uważam DS1 za grę idealną to jest jedyna w swym rodzaju. A pierwsze skojarzenie jakie miałem odnośnie tego kolesia na końcu to Raiden z MGS4 xd

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Też zdaje mi się, że wjedzie inny gameplay. Dlatego tak bardzo nie chcą nazywać tego Death Stranding 2 bo tu już nie będzie chodziło o Strandowanie :D Ale jak zostanie kurierka w tak wyglądającym świecie z tymi postaciami i pomysłami Kojimbo, no to kurrrrr będzie sztos tak czy siak. Jedynka to jedna z gierek żyćka.

Edytowane przez Szermac
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Kmiot napisał:

Trochę dziwne, że wszędzie tytuł figuruje jako DS2, nawet podczas"wywiadu" na scenie się nim posługiwali. Roboczy albo coś się za tym kryje, że tak unikają nazwania gry po prostu Death Stranding 2.

Z tym trollem to nigdy nie wiadomo.

Rozumiem to tak, jak wcześniej mówił, że kolejny DS może być zupełnie inną grą. Jeszcze te słowa na trailerze "czy powinniśmy być połączeni?" Jakby chciał zrobić coś w odwrotną stronę. Pewnie pójdzie w klasycznego akcyjniaka, może z domieszką skradanki.

Odnośnik do komentarza

Nie no, budowanie z graczami musi zostać. Kilka dni temu zacząłem DS i to budowanie dróg jest uzależniające. Bawię się świetnie, jeszcze jak widzisz, że inni dokładają się do budowy, coś świetnego. Wg mnie to wizytówka DS te wszelkie konstrukcje. Jeszcze jakby od czasu do czasu dało się zobaczyć innego gracza to byłoby ekstra.

Odnośnik do komentarza

Fajnie by było gdyby DS2 poszło w kierunku skradanki. Druga sprawa to mam nadzieje, że nie będzie 200+ misji pobocznych, które się niczym nie różniły. Po trzecie walki z bossami. Mam nadzieje, że będą, bo te w części pierwszej to był żart. Po czwarte, świat mógłby być bardzie skupiony. Taki w mikroskali. Kojima nie umie „otwarty świat” Podsumowując, musi się dużo zmienić względem części pierwszej, żeby ta gra mnie zainteresowała. 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Niech po prostu dadzą więcej wszystkiego,, więcej konstrukcji, szczególnie tych w postaci dróg, na które ludzie się zrzucają, nowe gadżety, pojazdy, itd. Do tego jakieś udogodnienia, jak możliwość zbierania rzeczy ze środka pojazdu chociażby. Fajnie byłoby też zobaczyć od czasu innego gracza. Nie mówię o kooperacji, ale takie mijanie się w podróży, jakaś wymiana emot czy nawet mały handel i byłoby ekstra.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.