Skocz do zawartości

Death Stranding 2 On The Beach


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 320
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

7 minut temu, McDrive napisał:

Nie bez powodu ten gatunek jest zdechły. I niech tak zostanie.

Przestań bredzić. Dobrych skradanek nigdy za wiele.

 

O ile w jedynce odrzuciło mnie zarządzanie zasobami i dialogi (pograłem 2 godziny, więc wiem, że to nie jest miarodajne), tak po obejrzeniu tego zwiastuna utwierdzam się w przekonaniu, że Kojima to jest świetny reżyser wizualny. Te wszystkie jego pokręcone pomysły wyglądają niesamowicie i chętnie obejrzałbym wielki film kinowy osadzony w tym uniwersum. Żeby jeszcze tylko ktoś mu pomógł z dialogami to byłoby cycuś glancuś. :kaz:

  • This 1
Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Paolo1986 napisał:

To kiedy startują preordery? :banderas:

To kiedy zamawiamy?:ohboy:

Brak Ps5 ale i tak kupię samą grę:czezky:
Kolejny powód czemu odkładam kasę i czekam na wersję Pro Ps5, niż dokładać do PieCa
. Wolę w inwestować tam gdzie są fajne i ciekawe tytuły, niż przepłacać za rosnący licznik klatek FPS, a mieć ograniczone tytuł.

Muszę dokończyć 1. Mnie martwi co zrobię, gdy ją skończę. Przedłużam jak nie wiem z budowaniami, by najdłużej się w tej "piaskownicy" bawić":banderas:

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Soyokaze said:

To kiedy zamawiamy?:ohboy:

Brak Ps5 ale i tak kupię samą grę:czezky:
Kolejny powód czemu odkładam kasę i czekam na wersję Pro Ps5, niż dokładać do PieCa
. Wolę w inwestować tam gdzie są fajne i ciekawe tytuły, niż przepłacać za rosnący licznik klatek FPS, a mieć ograniczone tytuł.

Muszę dokończyć 1. Mnie martwi co zrobię, gdy ją skończę. Przedłużam jak nie wiem z budowaniami, by najdłużej się w tej "piaskownicy" bawić":banderas:

DS2 pewnie też wyjdzie dość szybko na PC

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Czoperrr napisał:

DS2 pewnie też wyjdzie dość szybko na PC

Dlatego muszę wydać min 2 tyś na GPU, a mi się nie chce po prostu. Wolę Prosiaka nawet za 2500 i mieć spokój na te 3-4 lata. Jak nie 5 lat. Plus ani myślę teraz wracać na PieCa. Nic mnie nie ciagnie z gatunku PeCetowych. Te gry co gram uciągnie moja kilkuletnia karta GTX.
To co mnie kręci jest bardziej właśnie konsolowe. Ja byłem zmuszony grać na PC, z powodu ograniczeń budżetowych. Coś za Coś.

Edytowane przez Soyokaze
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, McDrive napisał:

Nie bez powodu ten gatunek jest zdechły. I niech tak zostanie.

Nie wiem czy jest zdechły i czy tak zostanie ale na pewno lepsza skradanka niż chodzonka (DS)

 

5 godzin temu, XM. napisał:

Na Kojime trzeba po prostu dorosnąć

Dokładnie. Gra nie dla wszystkich. Tylko dla dojrzałych graczy. Oniryczne doświadczenie i inne bzdury, żeby wyjaśnić, że robienie tego samego przez 30h jest fajne. 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Pupcio napisał:

To są właśnie Ci gracze od czasów ps3 i asasynów. Jak mają zrobić coś więcej niż zakraść się do chłopa i wcisnąć guzik z duszeniem to już ich przerasta

Nie każdy lubi gry Kojimy, ale jednak każda z nich na koniec była GOTY lub top 3 w swoim roku, nawet mimo braku np. 3 aktu w MGS V xDD. Nawet mega niszowy Death Stranding zjechany przez niektórych pseudo recenzentów za brak strzelania, dla mnie top3 poprzedniej generacji i magnus opus gier kurierskich, zdobywajac mega popularność rownież na dlugo po premierze za swoją odmienność. :obama:.

 

Gra od razu wpada do topu najbardziej oczekiwanych produkcji. Ciekawe, co tam Hideo zaserwuje tym razem, na pewno będzie to znowu nieoczywiste. Gameplay loop podejrzewam, że będzie zupełnie inny niż w jedynce. Tutaj można sporo powariować. 

Odnośnik do komentarza

Dziwne to jest dla mnie. Tamto(DC) wyglądało na symboliczne pożegnanie, a tutaj cały czas się tego trzyma, nawet ten metal gear w trailerze. W samym DS też za dużo bezpośrednich nawiązań

Spoiler

walka z higgsem jak z ocelotem w mgs4

, zamiast tworzyć zupełnie nowe "momenty", które będą pamiętane na lata.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Szermac napisał:

Dla mnie to troche taki kolejny hint idący w stronę rimejku MGS albo coś. Tak jak było z trailerem DS Directors Cut i chowanie się Sama w pudełku

hahaha znowu zaczyna się odklejka. "Chłopaki, spokojnie kojima nas trolluje i w tym trailerze nie pokazal prawdziwego gameplayu"

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, SlimShady napisał:

Dziwne to jest dla mnie. Tamto(DC) wyglądało na symboliczne pożegnanie, a tutaj cały czas się tego trzyma, nawet ten metal gear w trailerze. W samym DS też za dużo bezpośrednich nawiązań

  Ukryj zawartość

walka z higgsem jak z ocelotem w mgs4

, zamiast tworzyć zupełnie nowe "momenty", które będą pamiętane na lata.

Na razie to może grać na nas jak na skrzypcach, wiadomo że z tym panem nic nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza

Liczę, że Kojimbo zaskoczy nas innym gameplayem niż jedynka. Nie dlatego, że mnie nudził, ale

Spoiler

jednak ending i ten trailer sugeruje, że Bridges przestał mieć sens, a przynajmniej jego główny powód istnienia. No chyba, że ludzkość znowu będzie miała pod górkę i trzeba jeszcze raz zorganizować spedycję, ale nie lubię takich tanich zabiegów :/ 

Myślę jednak, że dostaniemy coś innego.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Bartolinsky napisał:

Liczę, że Kojimbo zaskoczy nas innym gameplayem niż jedynka. Nie dlatego, że mnie nudził, ale

  Pokaż ukrytą zawartość

jednak ending i ten trailer sugeruje, że Bridges przestał mieć sens, a przynajmniej jego główny powód istnienia. No chyba, że ludzkość znowu będzie miała pod górkę i trzeba jeszcze raz zorganizować spedycję, ale nie lubię takich tanich zabiegów :/ 

Myślę jednak, że dostaniemy coś innego.

 

Dokuadnie

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Bartolinsky napisał:

 

Liczę, że Kojimbo zaskoczy nas innym gameplayem niż jedynka

 

Jestem ciekaw co z tego wyjdzie. Pierwsza część ma ciekawą mechanikę podróżowania, ale już sama walka była dla mnie drętwa i nudna. Konfrontacji z MULami wolałem unikać, a bossowie byli  rozczarowywujący. Walki wydawały się jakieś takie ślamazarne. Nawet ostatnie potyczki na froncie chciałem by jak najszybciej się skończyły. Dla mnie to był duży krok wstecz względem MGSa. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.