Skocz do zawartości

Death Stranding 2 On The Beach


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Bohater Death Stranding może stracić fragment ucha. Gracze odkryli detal po 3 latach od premiery.

Kojima jest znany z takich zagran co bardzo mnie cieszy. Dzieki temu owa postac jest charakterystyczna z glebia i przeszloscia. Latwiej rozpoznawalna. Tylko spojrzcie na takiego  :fsg:  . Fajny smaczek :good2:No nie moge sie doczekac jego nowego oblicza w DS2 :D

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, MEVEK napisał:

Bohater Death Stranding może stracić fragment ucha. Gracze odkryli detal po 3 latach od premiery.

Kojima jest znany z takich zagran co bardzo mnie cieszy. Dzieki temu owa postac jest charakterystyczna z glebia i przeszloscia. Latwiej rozpoznawalna. Tylko spojrzcie na takiego  :fsg:  . Fajny smaczek :good2:No nie moge sie doczekac jego nowego oblicza w DS2 :D

Bóg Kojimbo in his prime. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 19.11.2023 o 21:22, KrYcHu_89 napisał:

Czyżby kolejna megagwiazda aktorska w DS2?Screenshot_20231119_212132_X.thumb.jpg.71cbe961dec4fa8b7313e71a053aac63.jpg

Ciekawy jestem, o ile zwiększa się budżet gry poprzez zatrudnieniem tych wszystkich znanych aktorów i jak to się przekłada na to, ile musi sprzedać się egzemplarzy, aby ta zarobiła na siebie.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, KrYcHu_89 napisał:

Kojima ma chyba lekko wyjebane na te statystyki xD. 

Pewnie sa jakies granice. A inna sprawa jest taka ze nie wszyscy aktorzy ktorzy biora udzial w dewelopingu gier liczy na nie wiadomo jakie kokosy. Na pewno jedna z takich aktorow jest K.Reeves. Gosc wiedzie dosc normalne zycie poruszajac sie na codzien metrem. 

 

 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, MEVEK napisał:

Pewnie sa jakies granice. A inna sprawa jest taka ze nie wszyscy aktorzy ktorzy biora udzial w dewelopingu gier liczy na nie wiadomo jakie kokosy. Na pewno jedna z takich aktorow jest K.Reeves. Gosc wiedzie dosc normalne zycie poruszajac sie na codzien metrem. 

 

 

Jedyneczka grubo ponad 10 baniek sprzedanych, więc będzie dobrze. Poza tym, dokładnie, myślę, że niektórzy to sami idą do Hideo, a nie on do nich. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Szermac napisał:

Pewnie znowu użyczą twarzy dla hologramów w bunkrach jak w jedynce niektórzy

Dokładnie, pewnie skończy się na Kameo. ALe wydaje mi się, że jeszcze nie odkryto wszystkiego. 

 

Shioli Kutsuna i Elle Fanning z nowych postaci potwierdzono tylko. No i wiadomo z jedynki, że niektórych z podstawki zabraknie. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...