Skocz do zawartości

Jak oglądać Złotopolskich w telewizorze?


gekon

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

nie wierzę, że pytam, ale

 

jak dziś oglądać TV naziemną? Potrzebuję, bo stary nie ogarnia VOD, a jak przyjdzie na święta to znów będzie marudził, że młody telewizor kupił, ale nawet Polsatu nimo:nosacz2:

 

Kiedyś były jakieś anteny czy coś. Ale przecież nie będę rył w ścianie i puszczał kabla na wynalazek jasnikowiców. 

 

Może jest jakiś sensowna apka ze streamingiem? 

Czytałem też o opcji dekoder i antena, ale pokojowa. Taki dildos, więc pewnie przykleję go za telewizorem, żeby nie straszył.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

poszukaj w menu telewizora moze sie da wlaczyc auto nastrajanie

 

wg tego np 

https://ekspert.ceneo.pl/antena-dvb-t2

"Najprostszy sposób, by odbierać telewizję naziemną w formacie DVB-T2 to posiadanie telewizora z wbudowanym dekoderem DVB-T. Dzięki niemu nie trzeba ponosić żadnych dodatkowych wydatków związanych z zakupem anteny lub dekodera zewnętrznego"

Edytowane przez Sugan
Odnośnik do komentarza

No ja wiem z tym dekoderem, tylko czy ktoś to testował?

 

Bo jedni piszą, że trzeba mieć antenę wewnętrzną jeszcze do tego dekodera, a inni, że to też goooowno i tylko zewnętrzna, najlepiej wielkości teksasu

 

i weź tu bądź mądry.

Odnośnik do komentarza

Moi rodzice przez pewien czas mieli wewnętrzną antenę podłączoną do telewizora (taką za ok 120 zł z allegro) i w taki sposób odbierali naziemną, nie jest do tego potrzebny dekoder, przy czym naziemna działa jak telefonia komórkowa, tzn. anteny rozsiewcze montowane są na wieżach telekomunikacyjnych (kiedyś je projektowałem, więc się orientuję), więc nie wiadomo jak u Twojego taty konkretnie będzie z zasięgiem. U mnie antena stała w pokoju za telewizorem i było dobrze, natomiast może być i tak, że możesz mieć antenę na dachu a i tak nie będziesz miał sygnału. Wtedy pozostanie satelita i stary dobry cyfrowy polsat czy inny canal+. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...