Skocz do zawartości

Miasma Chronicles gra od twórców Mutant Year Zero


Boomcio

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe uniwersum od mistrzów strategii turowej i klimatycznych światów.

Wracają taktyczne walki w systemie turowym, eksploracja pięknego, mrocznego postapokaliptycznego świata i skrywająca się gdzieś w tle tajemnica.

Człowiek plus maszyna walczą ramię w ramię. Człowiek kontra maszyna. Maszyna kontra maszyna!!!

Czegóż można więcej wymagać? (Może kolejnej części Mutanta).

 

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Brolin napisał:

W relacji bodajże z Gamescom Roger bardzo zachwalał i była to jedna z jego top 5 gier targów. Nie grałem w Mutanta, ale tego tytułu już nie wypada przeoczyć, zapowiada się mega.

A to żałuj. Bardzo przyzwoita gierka. Jak lubisz tego typu tytuły, to polecam nadrobić. Szczególne, że takich bohaterów nie widuje się zbyt często.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, marcinwks napisał:

A to żałuj

 

Dokładnie, zwłaszcza, że dodatek jest wspaniały. Cudowna gra.

2 minuty temu, Pure Bladestone napisał:

Miodzio, ale wolałbym powrót do uniwersum Mutanta. Mam nadzieję, że tu drużyna będzie większa, bo ta chodząca puszka to jakiś odpad.

Kto wie, może po odpowiednim dozbrojeniu będzie maszyną do zabijania i świetnym pomysłem na rozgrywkę. Na pohybel Mutantowi, który był wspaniały, ale coś musi te gry odróżniać. 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, marcinwks napisał:

A to żałuj. Bardzo przyzwoita gierka. Jak lubisz tego typu tytuły, to polecam nadrobić. Szczególne, że takich bohaterów nie widuje się zbyt często.

Jak się okazuje mam nawet w bibliotece, także spróbuję, dzięki za zachętę. Wasteland 3 było genialne i godziny leciały tam jak szalone, no ale tak jak pisał _Red_, to trochę co innego.

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.02.2023 o 21:03, Crazy Horse napisał:

Nowe uniwersum od mistrzów strategii turowej i klimatycznych światów.

Wracają taktyczne walki w systemie turowym, eksploracja pięknego, mrocznego postapokaliptycznego świata i skrywająca się gdzieś w tle tajemnica.

Człowiek plus maszyna walczą ramię w ramię. Człowiek kontra maszyna. Maszyna kontra maszyna!!!

Czegóż można więcej wymagać? (Może kolejnej części Mutanta).

 

 

Wygląda kozak, ale najpierw Mutant i Marvel przede mną.

W dniu 17.02.2023 o 14:10, Gregorius napisał:

Uwielbiam Mutanta, W3, Xcoma,Phoenix Point także wygląda jak Day One dla mnie.

Polecam też Gears Tactics, jak nie grałeś

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Najgorsze, jak w dlc dopiero dojdą; w Mutaku było sporo na dzień dobry, a w dlc doszły konkrety i obszar piękny. Zobaczymy. 

Generalnie nic nie czytam o grze, nie oglądam, chcę to wszystko sam sprawdzić i ocenić obiektywnie.

Poziom trudności z Mutanta mogłby zostać.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, messer88 napisał:

Przydałoby się tylko więcej niż te 3 postacie do drużyny. 

 

W sensie, że nie będzie większego teamu? Czyli postacie będą bardzie rozbudowane i wszechstronne.

Teraz, messer88 napisał:

W podstawce Mutanta było kilka postaci, dlc dodało 1? 

No renifera. Ale nie jeszcze kogoś? Może mi się pomyliło.

Odnośnik do komentarza

5 plus jedna z dlc. Czyli sobie można było coś tam zmieniać czasem, u mnie pamiętam że kaczka i lis były na stałe w party a 3 już wymiennie. Obejrzałem urywki i widzę 3 postacie tak samo tylko liczę że będzie ktoś więcej jeszcze. A poza tym wygląda zajebiście, mało takich gier teraz, coś się poczyta/obejrzy jak to będzie działać na konsolach i biorę. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...